ברלינגטון אינגליש - Burlington English

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברלינגטון אינגליש.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


ברלינגטון אינגליש

 

על מוסד הלימוד


בחברת ברלינגטון אינגליש (Burlington English) מפעילים רשת של בתי ספר ללימוד השפה האנגלית. בחברה מאמינים כי השפה היא כלי חשוב במגוון מישורי החיים, מקריירה ופיתוח קשרים מקצועיים ועד לטיולים וחיים אישיים, וכך שואפים לסייע לכל אדם ללמוד את השפה ולרכוש מיומנויות חשובות לשלל מטרות.


שיטת הלימוד בקורסים מתמקדת בשני עקרונות חשובים בלימוד שפה – החשיפה אליה ושמיעתה כחלק מן החיים ושימוש פעיל בה. בתכניות הלימוד הסטודנטים נחשפים לשפה בשלל תרגילי קריאה ושמיעה ומיישמים את הידע באופן פעיל דרך דיבור וכתיבה. תכניות הלימוד השונות גם מותאמות לתחומי העיסוק של המשתתפים כדי לסייע להם לרכוש אוצר מילים הרלבנטי לחייהם ולצורכיהם.


בתכניות הלימוד שואפים לסייע לתלמידים להתאים את הלמידה לצורכיהם וכך מציעים שיטת הוראה גמישה שמתאימה גם ללוח זמנים עמוס. בקבוצות הלמידה מתאפשרת התאמה לקצב הלימוד האישי, המורים מסייעים לכל לומד להמשיך לרמה הבאה כאשר הם בשלים לכך. קבוצות הלמידה הן קטנות וכך הלומדים יכולים לשאול שאלות ולקחת חלק פעיל בכל שיעור.


בקורסים משולבת למידה מבוססת טכנולוגיה, הסטודנטים נעזרים במערכת לימוד מתקדמת המתאימה הן למתחילים והן למתקדמים, המערכת קשובה לרמת הלומדים ולהתקדמות שלהם, מציעה להם תיקונים והערות לשיפור וכוללת תרגול של תכנים לשפה העברית. המשתתפים משתמשים במערכת ברלינגטון אינגליש, תוכנה שבה ניתן לתרגל את כישורי ההאזנה, הדיבור, הכתיבה והקריאה. כמו כן, מתאפשר לסטודנטים לשלוט בקצב ההתקדמות לפי צורכיהם.


למוסד הלימוד שלוחות במגוון ערים באזור הצפון, המרכז והדרום.


בצפון קיימות שלוחות בערים: חיפה לב המפרץ, חיפה קניון חיפה, קריית ביאליק, חדרה, טבריה, נהריה, כרמיאל, עפולה, נוף הגליל, קריית שמונה.


באזור המרכז, קיימות שלוחות בערים - חולון, הרצליה, בית שמש, הוד השרון, טירה, ירושלים (מלחה, סיטי קורט), מודיעין, כפר סבא, נתניה, ראשון לציון (מערב, ראשונים), פתח תקווה, קריית אונו.

 

באזור דרום הארץ קיימות השלוחות הבאות - באר שבע, אשקלון, אשדוד, רחובות, קריית גת, רמלה.

 

 

מסלולי לימוד


בברלינגטון אינגליש מתקיימים מגוון של מסלולי לימוד השפה האנגלית. באופן זה המשתתפים יכולים להתאים את מסלול הלימוד לצורכיהם, לרמתם ולמטרות שלהם בלמידת השפה. בין התכניות שאותן ניתן למצוא בחברה זו אפשר למנות:


קורס אנגלית – הקורס מתמקד בהקניית הכלים הנחוצים ללימוד השפה האנגלית באופן פשוט ומהיר. בתכנית משולב לימוד פרונטלי עם מורה בכיתה, יחד עם לימוד מרחוק בתוכנה ללימוד השפה. בקורס מתמקדים בין היתר בתרגול הדיבור, בכתיבה וניסוח, בתרגול הדקדוק ובהרחבה של אוצר המילים. הסטודנטים מקבלים כלים לחיזוק יכולות השיחה, הקריאה והכתיבה תוך תרגול של שלל מצבים שבהם משתמשים בשפה.

 

קורס אנגלית עסקית – במוסד הלימוד סבורים כי הדרך היעילה ללימוד השפה הוא יצירת התאמה לתחום העיסוק של הלומדים. משום כך בקורס אנגלית עסקית אוצר המילים והמקרים המקצועיים מותאמים לעולם התוכן של המשתתפים. בתכנית משולבים תרגולי שיחה ודיאלוגים שמתאימים למבחר תחומי עיסוק. הסטודנטים לוקחים חלק בפעילויות עסקיות ומנהלים שיחות המבוססות על אוצר מילים רלבנטי. כך הם יכולים לחוות מצבים יום יומיים המתאימים לתחום עיסוקם, להרחיב את אוצר המילים ולפתח את כישורי הביטוי העסקי. את הקורס ניתן ללמוד מבית העסק, מכיתות הלימוד בסניפים השונים או מהבית. קיימים ארבעה מסלולי לימוד -


אנגלית עסקית למנהלים - מסלול אינטנסיבי שבו מלווים את המנהלים בהתאם ללוח הזמנים שלהם ולצורכיהם הייחודיים.
אנגלית עסקית לחברות - מתקיים במשרדי החברה או במשרדי רשת ברלינגטון, בו מתמקדים במונחים שימושיים עבור אותה חברה.
קורס אישי - מסלול אחד על אחד המותאם במיוחד לצורכי אנשי העסקים עד להגעה לרמה הרצויה.
סדנאות - סדנאות האנגלית העסקית מותאמות לצורכי החברה ובהן משדרגים עובדים ומנהלים את השליטה בשפה לפי תחום העיסוק של הארגון.


קורס אנגלית למתחילים – קורס אנגלית למתחילים מתאים למעוניינים לרכוש שליטה בסיסית בשפה. בתכנית מתחילים מהיכרות עם אותיות ה – ABC וממשיכים עד להגעה לדיבור שוטף ולקריאה וכתיבה ברמה בסיסית. ניתן למצוא קורסים המתאימים לכל רמות הקושי. במוסד הלימוד מציידים את הסטודנטים במערכת ממוחשבת ללמידה שבה ניתן לתרגל את החומר הנלמד בכיתה בכל זמן ומקום, וכך לשפר את השליטה בשפה. בחברה מאפשרים התאמה של מטרות ותכני הלמידה למטרות של הלומדים, כגון לצורכים עסקיים או אישיים שונים. כך מוענקת לסטודנטים מעטפת לימודית המתאימה לצורכיהם. בקורס נלמדים עקרונות כתיבה, קריאה, שמיעה ואנגלית מדוברת.

 

שיעורים פרטיים באנגלית – מסלול זה כולל שיעורים אחד על אחד עם מורה מנוסה ללימוד השפה. בתכנית זו יכולים כל אחד ואחת מן הלומדים לתרגל ולתגבר את השליטה בשפה תוך קבלת יחס ותשומת לב אישית. הסטודנטים יכולים להתאים את לוח הזמנים בהתאם לצורכיהם. כמו כן, מערכי השיעורים נבנים בהתאמה אישית כדי לסייע ללומדים להגיע ליעדים הרצויים להם. בשיעורים הפרטניים הסטודנטים לוקחים חלק פעיל בכל שיעור, משתמשים בשפה האנגלית לאורך השיעור ויכולים לשאול שאלות ולבקש הכוונה אישית בהתאם להתקדמותם ולצורכיהם. את החומר הנלמד יכולים הסטודנטים להמשיך לתרגל בכל מקום וזמן בעזרת תוכנת לימוד ייעודית.

 


סגל הוראה


בקורסים השונים בברלינגטון אינגליש מלמדים מורים מנוסים ומקצועיים שהם דוברי אנגלית שפת אם. למורים ניסיון נרחב בהוראת השפה כשפה שנייה במגוון רמות ומסגרות. הצוות עובר השתלמויות והכשרות לאורך תקופת עבודתם כדי לעדכן את יכולותיהם ולהתאים אותן לצורכי השוק. המורים מלווים את הסטודנטים לאורך תקופת לימודיהם, עוקבים אחרי התקדמותם האישית ומדריכים אותם לשיפור יכולותיהם בשימוש בשפה.

 

מתכונת הלימוד


הקורסים בברלינגטון אינגליש מתקיימים במתכונות גמישות, מה שמאפשר לסטודנטים להתאים את הלמידה לצורכיהם. בקורסים משולבת למידה פרונטלית עם תרגולים אונליין שאותם ניתן לבצע מכל מקום ובהתאם ללוח הזמנים האישי. התלמידים מקבלים משוב על התקדמותם במערכת המקוונת ונקודות לשיפור. במהלך השיעורים בכיתה, הם לוקחים חלק במגוון של שיחות פעילות, מתוך תפישת מוסד הלימוד כי דרך התנסות פעילה מרובה ניתן לשפר ולייעל את השליטה בשפה הנלמדת. בשיחות הללו מתרגלים התמודדות עם שלל מצבים מחיי היום יום או מהתחום העסקי של הלומדים וכך הם מרחיבים את אוצר המילים באופן הרלבנטי להם ולמטרותיהם בלמידה.

 

קהל יעד ותנאי קבלה


בחברה מתקיימים קורסי אנגלית במגוון של רמות לימוד. ישנם קורסים למתחילים שמעוניינים לרכוש מיומנויות בסיסי בשימוש בשפה וכן קורסים מתקדמים יותר, המיועדים לבעלי שליטה בשפה שברצונם לפתח ולשדרג את יכולות השיחה, הכתיבה והקריאה. ניתן למצוא גם קורסים לאנשי עסקים המעוניינים להרחיב את אוצר המילים המתאים לתחום עיסוקם.


בעת הקבלה למוסד הלימוד, המשתתפים לוקחים חלק בפגישת ייעוץ במהלכה הם עוברים מבדק רמה. במבדק זה בוחנים את רמת השליטה בשפה וכך מתאימים עבור כל לומד ולומדת את המסלול המתאים להם ביותר. יש לציין כי הלומדים יכולים לנוע ולהתקדם בין הרמות, באפשרותם לפנות אל הצוות לצורך בדיקת שיפור ברמת האנגלית וייעוץ לגבי כדאיות מעבר רמה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.