קורס אנגלית למתחילים בברלינגטון אינגליש

שירות אישי - צור קשר
קורס אנגלית למתחילים בברלינגטון אינגליש

קורס אנגלית למתחילים בברלינגטון אינגליש - Burlington English

 

אנגלית היא אחת השפות המדוברות בעולם כולו ושליטה בה יכולה לפתוח דלתות למגוון של הזדמנויות מקצועיות, לימודיות ואישיות. זוהי השפה השולטת ברשתות החברתיות ובעולם הדיגיטלי, וגם בזירה העסקית, שליטה בה חשובה מאוד לניהול קשרים עם עמיתים ולסגירה של עסקאות.


המעוניינים לרכוש ידע בשפה האנגלית וללמוד כיצד להשתמש בה באופן שוטף בחיי היום יום יכולים ללמוד בקורס אנגלית למתחילים של ברלינגטון אינגליש. הקורס מתאים גם למי שלהם שליטה מועטה בשפה ובמהלכו מפתחים מיומנויות שיחה, כתיבה וקריאה החל מהיסוד. את הידע הנרכש ניתן ליישם במגוון של מסגרות בחיים, החל מעבודה ועד לשעות הפנאי או טיולים בחו"ל.

 

תכנית הלימודים


בקורס לומדים המשתתפים את השפה החל ממיומנויות בסיסיות ועד לדיבור שוטף. במהלך הקורס מתמקדים המשתתפים בארבעה מרכיבים החיוניים ללימוד השפה, בהם דיבור, קריאה, שמיעה וכתיבה תוך התאמה לרמת הקושי של התלמידים. הם מתחילים מלימוד ABC ומילים ראשוניות וממשיכים בהרחבה של אוצר המילים במגוון מילים וביטויים שימושיים.


במוסד הלימוד סבורים שלימוד באופן המדמה רכישת שפה טבעית יכול לסייע לקליטה יעילה שלה. המשתתפים רוכשים שליטה בשפה דרך חשיפה לתכנים מחיי היום יום, הם מפתחים מיומנויות הבנה של שיחות וקטעי קול, קוראים טקסטים כתובים, מתרגלים דקדוק ומטלות כתיבה וכן מתנסים במגוון של שיחות ודיאלוגים בנושאים מחיי היום יום.


מתכונת הלימוד


שיטת הלימוד בחברת ברלינגטון מבוססת על למידה מעורבת, בה משולבים שיעורים פרונטליים בכיתות עם מורים דוברי אנגלית שפת אם לבין תהליכי למידה עצמאיים עם מערוכת טכנולוגיות. בכיתה מתקיימים שיעורים בקבוצות קטנות, מה שמאפשר יחס אישי מן המורים. המשתתפים לוקחים חלק במגוון של שיחות לחיזוק השליטה באנגלית מדוברת, תרגילי שמיעה ומטלות כתיבה וקריאה לבניית אוצר המילים ולתרגול השפה.


תהליך הלמידה משולב בשימוש במערכת טכנולוגית, שבה ניתן ליישם את הכלים הנלמדים ולתרגל את כל מרכיבי השפה, תוך התמקדות בנקודות קושי אישיות ונושאים שבהם חשים המשתתפים כי הם מעוניינים בחיזוק נוסף. בחברה מבינים כי לימוד שפה חדשה יכול לקחת זמן ולהצריך תרגול רב וכך מציידים את הסטודנטים במגוון תרגילים במערכת הלמידה הממוחשבת, שבהם הם יכולים להשתמש בכל מקום וזמן, בין המפגשים בזמנים הנוחים להם.


סגל הוראה

 

המורים בבית הספר הם דוברי אנגלית שפת אם, שלהם ניסיון בהוראתה כשפה שנייה. הצוות עובר השתלמויות והכשרות לאורך עבודתם כדי לעדכן ולרענן את יכולות ההוראה.

 

על מוסד הלימוד


רשת בתי הספר Burlington English עורכת מגוון קורסים ללימוד השפה האנגלית ברמות ומסלולים שונים. בחברה מבינים כי ידע בשפה זו חיוני למגוון מעגלים בחיים וכך מתאימים את מסלולי הלימוד לקהלי יעד ומטרות שונות, ממטרות מקצועיוות ועד לחיים האישיים. את התכניות ניתן להתאים גם לענפי העיסוק של המשתתפים וכך לסייע להם לרכוש מיומנויות רלבנטיות לעולמם ולצורכים האישיים שלהם.


בין הקורסים הנוספים המתקיימים בחברה זו ניתן למצוא קורס אנגלית עסקית ובו ניתן להתאים את התכנים לעולם העיסוק של המשתתפים תוך התמקדות באוצר מילים פרקטי לעולם הארגוני. את הקורס העסקי ניתן ללמוד במסלול אינטנסיבי למנהלים, במסלול לחברות, בקורס אישי או בסדנאות שמותאמות לצורכי הארגון. כמו כן עורכת החברה קורס פרטי ללימוד אנגלית שבו לומדים אחד על אחד עם מורה במסלול גמיש שבו ניתן להתאים את הקצב והרמה לצורכים האישיים של כל לומד.

 

תנאי קבלה


הקורס מתאים למי שמעוניינים לרכוש מיומנויות ברמה בסיסית בשפה האנגלית ויכולים ללמוד בו גם מי ששליטתם הקודמת בשפה מועטה ולמי שעושים את הצעדים הראשונים בלימוד שלה. לפני תחילת התכנית מתקיימת פגישת ייעוץ שבה המועמדים עוברים מבדק רמה. לאור תוצאות המבדק מתאימים לכל מועמד את רמת הלימוד המתאימה. יש לציין כי התלמידים יכולים לעבור בכל שלב לרמה אחרת, לאחר פניה אל המורים.