שיעורים פרטיים באנגלית בברלינגטון אינגליש

שירות אישי - צור קשר
שיעורים פרטיים באנגלית בברלינגטון אינגליש

קורס אנגלית פרטי בברלינגטון אינגליש – שיעורים פרטיים באנגלית

 

קיימות סיבות רבות ללימוד השפה האנגלית, החל מצורכים עסקיים כגון ניהול ישיבה עם עמיתים מחו"ל או סגירת עסקה עם חברה מעבר לים, ועד למטרות אישיות כגון רילוקיישן או לימודים בחו"ל. לכל לומד יש מטרות ויעדים אישיים בתהליך הלמידה, דגשים שכדאי לשים ונקודות שחשוב להתמקד בהן כדי לייעל את הלימוד.


בברלינגטון אינגליש מתקיים קורס אנגלית פרטי, שנערך במתכונת של שיעורים פרטיים אחד על אחד עם מורה. במסלול זה מאפשרים לכל תלמיד ותלמיד לקבל יחס אישי מן המורה וליצור תנאים יעילים ללימוד בהתאם לצורכים האישיים. בקורס מקבלים התלמידים מעטפת לימודית וסיוע כדי לאפשר להם להגיע ליעדים האישיים ולרכוש את השפה באופן המותאם ביותר למטרותיהם וצורכיהם.


תכנית הלימודים


תכנית הקורס היא גמישה וניתן להתאים אותה הן לרמה האישית והן למטרות והיעדים האישיים של כל לומד. המורים מסייעים למשתתפים להבין אילו כישורים ומיומנויות עליהם לפתח בשימוש בשפה ומתמקדים בכלים אלה במהלך הקורס, תוך מעקב אחרי התקדמות והתאמה לתחומי העניין והעיסוק של הלומדים כדי לאפשר רכישת אוצר מילים יעיל ורלבנטי לעולמם.


הלמידה מתבססת על מספר מרכיבים החיוניים ללימוד שפה, בהם שמיעה, קריאה, כתיבה ושיחה בעל פה. המשתתפים נחשפים למגוון סוגי טקסטים, קטעי שמיעה ושיחות וכך בונים את כישורי השימוש בשפה האנגלית ומפתחים ביטחון בעת השימוש בה באופן שוטף.

 

מתכונת הלימוד


בקורס זה הלימוד מתקיים אחד על אחד עם מורה ובמסלול גמיש. קצב הלימוד נקבע אישית לכל אחד ואחת מן הלומדים תוך התאמת הרמה. המורים בונים את מערך השיעורים לפי צורכי המשתתפים תוך התאמה ליעדים ומטרות אישיים. כאשר המשתתפים חשים כי הם בשלים לעבור לרמה הבאה, הם יכולים לעשות זאת לאחר ייעוץ עם המורה. כמו כן, המסלול האישי מתאים למעוניינים להתאים את הלימוד ללוח הזמנים שלהם. ניתן לתאם את המפגשים בגמישות רבה יותר מאשר במסלולים קבוצתיים.


נוסף על המפגשים עם המורה, המשתתפים מקבלים גישה לתוכנת לימוד ייעודית. התוכנה מותאמת למגוון רמות לימוד, ממתחילים ועד מתקדמים. במערכת עוקבים אחרי הישגי הסטודנטים, ניתנים תיקונים וכן נכלל תרגום של התכנים לעברית. בעזרת מערכת זו ניתן לתרגל בכל זמן ומקום ובהתאם ללוח הזמנים האישי.

 

סגל הוראה


בברלינגטון אינגליש מלמדים מורים דוברי אנגלית שפת אם. המורים הם בעלי ניסיון רב בהוראת השפה במגוון של רמות ואוכלוסיות, הן באופן קבוצתי והן באופן פרטני. הם עוברים קורסים והשתלמויות כדי לעדכן את הידע שברשותם ולפתח את המיומנויות המקצועיות.

 

על מוסד הלימוד


ברלינגטון אינגליש היא רשת בתי ספר ללימוד אנגלית. במוסד זה מאמינים כי כדי ללמוד את השפה יש צורך להיחשף לאוצר מילים בכתב ובעל פה כחלק מחיי היום יום, וכן להשתמש בו באופן פעיל. בקורסים השונים הנערכים בחברה נכללים תרגולים מעשיים רבים שבהם המשתתפים משוחחים באופן פעיל, מתרגלים מצבים שונים לשימוש באנגלית ומתמודדים עם טקסטים. כמו כן, לרשותם עומדת מערכת למידה ממוחשבת ייעודית שבה ניתן לתרגל בין המפגשים.


בין הקורסים הנערכים בברלינגטון אינגליש נכלל קורס אנגלית עסקית שמתאים לאנשי עסקים, מנהלים ובכירים שברצונם לפתח אוצר מילים ייעודי לתחום עיסוקם; קורס אנגלית למתחילים שמיועד למעוניינים לרכוש את יסודות השפה; ועוד. למוסד הלימוד שלוחות בפרישה ארצית וכך המשתתפים יכולים ללמוד סמוך למקום המגורים.

 

קהל יעד


מכיוון שהקורס מתקיים במתכונת אישית גמישה, הוא יכול להתאים לקהל יעד נרחב של משתתפים. יכולים ללמוד בו תלמידים ברמת מתחילים שמעוניינים לעשות את הצעדים הראשונים בלימוד השפה וכן לומדים ברמה מתקדמת יותר, שמעוניינים לשפר ולשכלל את היכולות בכתב ובאנגלית מדוברת.


הקורס מתאים לאוכלוסיות כגון אנשי עסקים המעוניינים בתכנית אישית שניתן להתאים לשגרת היום העמוסה תוך מיקוד הלימוד בתחומים הרלבנטיים לעבודתם; לומדים ברמות שונות המעוניינים בקבלת הכנה ממוקדת לקראת מעבר לחו"ל, טיול, נסיעה עסקית או מעבר ללימודים במדינות שונות; ואוכלוסיות נוספות.


כדי לקבוע את רמת הלימוד של המשתתפים נערך בדרך כלל מבדק רמה. זהו מבחן שבו בודקים את מיומנויות השפה של המועמדים לקורס ובדרך כלל הוא נערך לפני תחילת התכנית. ישנה אפשרות למעבר בין רמות בהתאם להתקדמות המשתתפים וכן לאחר התייעצות עם הסגל.