קורס Python full stack development מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר
קורס Python full stack development מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס  Python full stack development במדיאטק ג'ון ברייס חיפה

 

לשפת פייתון ביקוש רב בתעשיית ההייטק של היום והיא משחקת תפקיד משמעותי בתהליכים רבים על בסיס יום יומי בענפי הדאטה, למידת מכונה, אלגוריתמים, סייבר, דבאופס ותחומים נוספים. המעוניינים להכיר את השפה המבוקשת הזו יכולים לעשות זאת בקורס Python full stack development של מדיאטק ג'ון ברייס חיפה.


בקורס זה מקבלים המשתתפים הכנה להשתלבות בתפקידי מפתחי פול סטאק תוך היכרות עם כלים עכשוויים מגוונים. מטרתו המרכזית של הקורס היא הכשרת המשתתפים כמפתחי פייתון המכירים את כל הכלים הפופולריים בתעשייה ומתמצאים בסוגיות עסקיות ופרקטיות רלוונטיות. במסלול משולבת הכנה מעשית רבה תוך התנסות בתרגילים שבהם מדמים מצבים מתוך שוק העבודה. פיתוח פול סטאק מהווה היום תפקיד מבוקש בהייטק, ידע בשפת פייתון יכול לשמש את הבוגרים כדי לפתוח דלת למגוון אפשרויות תעסוקה.

הקורס מוכר למימוש פיקדון לחיילים משוחררים, וכולל התחייבות לתעסוקה

 

אפשרויות הלימוד הינן - קורס פרונטלי, קורס היברידי, קורס מקוון 100% בלייב עם המרצה

 

 

מה לומדים?


בקורס זה לומדים מגוון כלים מבוקשים בתחום פיתוח בשפת פייתון. בתחילתו נחשפים למגמות עכשוויות וטכנולוגיות מבוקשות ובהמשך מכירים את תהליכי כתיבת התכניות בפייתון.


בהמשך לומדים יסודות בפיתוח אפליקציות WEB בעזרת ספריות פופולריות. כמו כן, לומדים על Frameworks שבהם משתמשים בתעשייה בתהליכי פיתוח צד לקוח, תוך היכרות עם JavaScript. נוסף על כך מתוודעים לשירותי ענן מבוקשים שבהם משתמשים לצורך קבלת גישה יעילה ופשוטה לתשתיות, להפצת אפליקציות ולפיתוחן.

 

כמה זמן לומדים?


הקורס מתקיים במתכונת בוקר או ערב. הקורס נפרש על פני 545 שעות לימוד, מהן 365 שעות ללימוד פרונטלי, 80 שעות ללמידה עצמאית בעזרת ערכות מקוונות ו - 100 שעות לעבודה עצמאית על פרויקטים ומשימות. מטרת המטלות המעשיות היא לאפשר למשתתפים להיחשף הלכה למעשה לתהליכים וטכנולוגיות מהתעשייה, הם מתנסים בפיתוח של מערכות ובהן משלבים את הכלים הנלמדים. בין היתר מתנסים בשימוש בטכנולוגיות בדיקה, אוטומציה, ניהול קוד, שימוש ביישומי ענן וסוגיות רלוונטיות נוספות.

 

ישנה אפשרות ללימודים היברידיים או אונליין

על מוסד הלימוד


מדיאטק ג'ון ברייס חיפה משמשת יחידת ההכשרה להייטק של מטריקס באזור הצפון. במוסד זה ניתן לקחת חלק במגוון של קורסים במקצועות התוכנה, המחשבים והטכנולוגיה ובהם לרכוש את הכלים לפיתוח קריירה באותם ענפים. התכנים בהכשרות השונות מותאמים לעדכונים מן השטח ולהתפתחויות בתעשייה ומשולבים בהם תרגילים ופרויקטים המדמים מצבים שעמם מתמודדים עובדים בשגרת הקריירה. מוסד הלימוד מפעיל שיתופי פעולה עם חברות תוכנה כגון מיקרוסופט, סיסקו וצ'ק פוינט, בחלק מן הקורסים ניתן ללמוד לקראת בחינות בין לאומיות שעורכות אותן חברות, לצורך קבלת דיפלומות מטעמן.


בין התחומים הנוספים שניתן ללמוד במוסד זה נכללים בדיקות תוכנה אוטומטיות, דאטה אנליסט, ניתוח מערכות מידע, סייבר ואבטחת מידע, פיתוח בשפת JAVA, פיתוח אפליקציות, אפיון חוויית משתמש ועוד.


סגל הקורס


המנהל המקצועי של תחום data science ו - Machine learning במוסד הלימוד הוא בעל ניסיון של 20 שנה בניתוח, ניהול ופיתוח של פרויקטים עתירי נתונים בתוכנה, הוא מנכ"ל משותף של חברה בתחום הייעוץ והפיתוח.


הקורס נבנה בשיתוף עם צוות הבנוי ממומחים בתחום הפיתוח והדאטה סיינס, שברשותם ניסיון בהדרכה והוראת התחום.

 

מהם תנאי הקבלה?


תנאי הקבלה לקורס כוללים מעבר ראיון אישי או ייעוץ להכוונה מקצועית, ומבדק התאמה פנימי. המועמדים נדרשים ליכולות בסיסיות בעבודה מול מחשב.


המסלול מתאים למועמדים חברי רקע בתחום הפיתוח וכן למפתחים בשפות פרוצדורליות שונות שברצונם להתמקצע בתחום הפיתוח לסביבת WEB באמצעות פייתון. יכולים ללמוד בו בעלי תואר ראשון או הנדסאים מתחומי ידע שונים.

 

איזו תעודה מקבלים?


משתתפים העומדים בהצלחה בכל הדרישות במהלך הקורס זכאים לקבל בסיומו תעודת גמר מטעם ג'ון ברייס הדרכה. כדי לקבל את התעודה יש להיות נוכחים ב - 80 אחוזים לפחות מן המפגשים, להגיש את הפרויקטים ולעבור את המבחנים הפנימיים.

למידע נוסף לחצו: מכללת ג`ון ברייס חיפה
עוד מסלולי לימוד - מכללת ג`ון ברייס חיפה