קורס בדיקות תוכנה אוטומטיות במדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר
קורס בדיקות תוכנה אוטומטיות במדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס בדיקות אוטומטיות Test Automation במדיאטק ג'ון ברייס חיפה


השלב הבא בבדיקות התוכנה


מוצרי התוכנה של היום דורשים עדכון ושדרוג מתמיד. מבחינת הפרויקטים בשוק ההייטק, למגמה זו השפעה מכריעה על תהליכי האוטומציה וכן על שלב הדיקות התוכנה והמוטיבציה ליישומן של הבדיקות באופן אוטומטי. כדי לספק פתרונות וכלים ליישום של בדיקות אוטומטיות במסגרת חבילות כוללות לביצוע, בפרויקטים כיום שמים דגש על כלל התהליכים שמתקיימים בין הפיתוח לתפעול. בפרויקטים מסוג Agile אחד המרכיבים החשובים הוא חבילת פתרונות לאוטומציה של שלבי האיכות. יישום מוצלח של מתודולוגיות בדיקה אלה יכול לשפר באופן מהותי את איכותן של הגרסאות.


במדיאטק ג'ון ברייס חיפה מתקיים קורס בדיקות אוטומטיות - Test Automation. קורס זה מתכתב עם המעבר המתקיים היום בשוק התוכנה של רבים מבודקי התוכנה המסורתיים לתחום האוטומציה. בודקים רבים משלבים את האוטומציה בתהליכי הפיתוח הכוללים וכך מתחילים לעסוק גם בפיתוח. פיתוח האוטומציה הנלמד מאפשר לבודקים לבצע בדיקות אוטומטיות תוך כתיבת קוד ותכנות של מקרה בדיקה, וכן שילוב כולל בתהליכי פיתוח המוצר. הקורס משלב פרויקט יישומי כדי להכין את התלמידים באופן מקיף לקראת האתגרים האמיתיים של שוק בדיקות התוכנה של היום ולסייע להם לפתוח דלת לקריירה בהייטק.

 

לבחירת המשתתפים מספר מתכונות - קורס פרונטלי, מסלול היברידי, למידה אונליין 100% בלייב

 

  • מעוניינים לרכוש כלים נוספים בתחום התוכנה? קראו על קורס תכנות

 

תכנית הלימודים


במהלך קורס בדיקות תוכנה אוטומטיות התלמידים מקבלים סל נרחב של כלים שיכול לסייע להם במעבר לסביבות אוטומטיות בתחום בדיקות התוכנה. במהלך הקורס מתמקדים בביצוע של בדיקות אוטומציה ובתהליכי אוטומציה בסביבת ג'אווה עבור אפליקציות ווב APIs. בקורס מוקנה ידע בתחום התכנות והמשתתפים לומדים לתכנת בשפת JAVA, במסגרת הדרישה ההולכת וגוברת כיום מבודקי תוכנה לפעול גם בתחום התכנות ולהפוך למפתחי OOP. נוסף על כך, הקורס מאפשר לתלמידיו להעמיק בעולם הפיתוח באופן כללי ובתחום ה - WEB והוא מתמקד בהיבטים הרלוונטיים לבדיקה בתחום הפיתוח. המשתתפים לומדים על שילובן של הבדיקות במסגרת תהליך האוטומציה הכולל של פרויקטים דרך שימוש בכלים פופולריים בתחום הבדיקה כיום.


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני כ - 140 שעות לימוד. במסלול זה שמים דגש על הקניית כלים פרקטיים לצורך הכנה מעשית לשוק העבודה. המשתתפים בקורס עובדים על פרויקט מתגלגל במסגרת מודול Testing Automation. בפרויקט הם מיישמים את הידע הנלמד ומתרגלים תהליכי בדיקה אוטומטית. מתקיימים כמה מפגשים מרחוק GONLINE כדי לאפשר לתלמידים לקבל תמיכה במשך ביצוע הפרויקט מעבר לשעות הלימוד בכיתה.

 

ניתן ללמוד אונליין או מסלול היברידי


על מוסד הלימוד


במדיאטק ג'ון ברייס חיפה ניתן ללמוד במגוון של קורסים במקצועות ההייטק. הקורסים מותאמים להתפתחויות עדכניות בשוק הטכנולוגי והם מתמקדים במקצועות מבוקשים. מסלולים אלה יכולים להתאים לתושבי חיפה והצפון שמעוניינים לפתח קריירה בעולם ההייטק ומחפשים לרכוש את הכלים הנדרשים לשם כך.


בין הקורסים אשר מתקיימים במוסד הלימוד אפשר למנות קורס פיתוח פול סטאק, קורס פיתוח אפליקציות אנדרואיד, קורס CCNA, קורס סייבר והאקינג ואבטחת מידע, קורס מאפייני חוויית משתמש, קורס בניית אתרים Web Creator, קורס טכנאי מחשבים, קורס מסחר אלקטרוני ועוד מגוון רחב של הכשרות.


תנאי קבלה


התכנית מיועדת לבוגרי קורסים בבדיקות תוכנה וכן לעובדים מנוסים בתחום בדיקות התוכנה. כמו כן, היא יכולה להתאים לחסרי רקע בפיתוח ולמפתחים בשפות פרוצדורליות שמעוניינים להשתלב באופן מקצועי בתחום הבדיקות האוטומטיות. במוסד הלימוד מאפשרים לבודקי תוכנה שברשותם ניסיון ב - JAVA להשתלב במודלים מאוחרים בקורס.


כחלק מתנאי הקבלה של הקורס, על המועמדים לעבור מבחן פנימי הבודק את הידע באנגלית ובמתמטיקה ולעבור ראיון אישי או ייעוץ להכוונה מקצועית וכן למלא שאלון בתחום הרקע הקודם שברשותם בתחום הבדיקות.

למידע נוסף לחצו: מכללת ג`ון ברייס חיפה
עוד מסלולי לימוד - מכללת ג`ון ברייס חיפה