קורס אתיקה וניירות ערך במכללת אורין שפלטר

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שוק ההון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אורין שפלטר - קורס אתיקה וניירות ערך.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך - מכללת אורין שפלטר

 

דין פרוטה כדין מאה


שוק ההון הוא אחד ממוקדי הכוח המשפיעים והחזקים ביותר בכלכלה העולמית של המאה ה-21. באמצעות שווקיי ההון השונים, משקיעים פרטיים לצד ממשלות ומדינות מקיימות מסחר שוטף. כך הן שומרות, מפתחות ומחשלות את כלכלתן. שוק ההון הוא דינאמי, גלובאלי ומשתנה לעיתים תכופות כאשר כל יום מסחר הוא שונה מקודמו. כבר זמן רב ששוק ההון מתפקד כמקום נגיש וזמין לכל אחד הנמשך לתחום הכלכלה, ההשקעות והפיננסים.


דיני ניירות ערך מכתיבים את התקנות ואת שלל הנהלים הנוגעים להתנהלותן של חברות הנסחרות בבורסה, העונות לשם תאגידים מדווחים. החוק עוסק בצמד מרכיבים עיקריים: עקרון הגילוי ועקרון השקיפות. הראשון מבקש מהתאגיד המדווח למסור את המידע המלא על מצבה של החברה וכן על נכסיה השונים. השני מחייב את התאגיד אשר מדווח לפרסם את האינפורמציה על החברה טרם הנפקת המניות לבורסה, שלפיה יחליטו הרוכשים האם לקנות או לא לקנות את מניות התאגיד. דיווחים מטעים, או חלקיים, המכוונים להטעיית ציבור המשקיעים הינם בגדר עבירה על החוק.


קורס אתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך של מכללת אורין שפלטר מקנה עבור משתתפיו את המידע המקיף והעדכני אודות התחום הפיננסי. הקורס מכין את הסטודנטים אשר לומדים בו לבחינת הרשות לניירות ערך ובכך מגדיל את סיכויי ההצלחה שלהם לזכות ברישיון העיסוק המיוחל.

 


תכנית הלימודים


קורס אתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך מטעם מכללת אורין שפלטר הוא מוכוון בחינה, ועל כן, הלימודים בו מתמקדים בחומר הבחינה כשהם כוללים הסברים מעמיקים ונרחבים, תרגול של שאלות ממבחנים קודמים, קריאה מודרכת ומעמיקה של החקיקה והפסיקה בארץ ושימוש בטכניקות זיכרון חזותי ושינון החומר.


מתכונת הלימוד


קורס ההכנה למבחן מטעם אורין שפלטר אורך כחודשיים ומסתכם ב - 60 שעות לימוד אקדמיות, הוא מתקיים במתכונת של לימודי ערב הכוללים מפגש שבועי אחד. עם סיום הקורס יתקיים מרתון בחינות שמדמה את הבחינה של הרשות לניירות ערך אליה ייגשו הסטודנטים עם תום קורס ההכנה.


נושאי הלימוד

 

  • אתיקה מקצועית
  • איסור הלבנת הון
  • עבירות ניירות ערך
  • חובת תשקיף ופטורים   
  • דיני חברות
  • דיני ניירות ערך
  • מבנה וסמכויות   
  • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת אורין שפלטר הינה מכללה להשכלה פיננסית שמחזיקה בניסיון רב שנים של הדרכת סטודנטים בתחום הפיננסיים, בעיקר בכל הנוגע להכשרות מקצועיות לקראת מבחני הרשות לניירות ערך וגופים נוספים. אורין שפלטר שמה לעצמה כמטרה ראשית להגביר את המודעות הפיננסית בקרב הציבור הישראלי תוך כדי שהיא מקנה את שפע של כלים וערכים למטרות ניהול פיננסי נכון.
לשם כך היא עורכת מגוון קורסים שמעניקים כלים פרקטיים לניהול השקעות ופיננסים באופן רווחי ויעיל. הקורסים מתמקדים בטכניקות מסחר עכשוויות והם סוקרים מגמות אקטואליות בשווקים המקומיים והגלובליים. בין הקורסים שנערכים במכללה - קורס ביטוח אלמנטרי, קורס יזמות נדל"ן, קורס סטטיסטיקה, קורס ביטוח תאונות, קורס חיתום רפואי, קורס ביטוח פנסיוני, קורס יסודות הביטוח והכשרות נוספות.


תנאי קבלה


קורס אתיקה מקצועית ודיני ניירות ערך מטעם מכללת אורין שפלטר מתאים למעוניינים ברישיון ייעוץ השקעות, שיווק השקעות, ייעוץ פנסיוני, שיווק פנסיוני, סוכן ביטוח ומנהל תיקי לקוחות. סטודנטים אשר מחזיקים בתואר או בזכאות לתואר במנהל עסקים, חשבונאות או כלכלה – יהיו זכאים לפטור משאר בחינות היסוד.


תעודה


מטרתו של המסלול היא להכשיר את הסטודנטים הלומדים בו לקראת בחינות ההסמכה של הרשות לניירות ערך. לאחר סיום לימודיהם, בוגרי הקורס יוכלו לגשת לבחינה מטעם רשות ניירות הערך כשהם אוחזים במיטב הידע בכל הקשור לתחום הפיננסיים. בהנחה שעוברים הסטודנטים את הבחינה – יוכלו לזכות ברישיון העיסוק ולהתחיל לעבוד בתחום המבוקש.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אורין שפלטר - השכלה פיננסית

כלים שיעזרו לך לבחור