קורס פרחי באך במכללת תילתן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תילתן - קורס פרחי באך.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פרחי באך - מכללת תילתן המכללה לרפואה משלימה

 

שיטת פרחי באך היא שיטת ריפוי שבה מתבססים על 38 תמציות צמחים. את הגישה פיתח הרופא הבריטי ד"ר אדוארד באך במסגרת חיפושיו אחרי שיטת טיפול בטוחה להתמודדות עם חוסר הרמוניה נפשי. באך סבר כי דרך טיפול בחוסר הרמוניה נפשי ניתן להביא גם לבריאות פיזית טובה יותר, וכן האמין כי החלמה תלויה בטיפול באדם, ולא במחלתו. הוא פיתח תמציות שונות המותאמות כל אחת למצב רגשי אחר.

 

המעוניינים ללמוד על גישה טיפולית זו יכולים לקחת חלק בקורס פרחי באך המתקיים במכללת תילתן לרפואה משלימה. במהלך הקורס ניתן להכיר מקרוב את התמציות ולהתנסות בשימוש בהן להתמודדות עם מגוון בעיות רגשיות וגופניות.

תכנית הלימודים


משתתפים בקורס לומדים בהרחבה על שיטת פרחי באך. הם נחשפים לתמציות ומתנסים בטיפול ובאבחנה באמצעותן. נלמדות גם שיטות לבניית מסלול טיפולי ותשאול מטופלים. במהלך התכנית נידון הקשר שבין גוף ונפש וחשיבותו בתרפיה.

 

המשתתפים לומדים כיצד להתאים את הטיפול למגוון סוגי מטופלים ומצבים בריאותיים, כגון ילדים ותינוקות, נשים הרות, בעלי חיים ועוד. הם בוחנים גם שיטות לבחירת הפרחים תוך חשיפה לספרות ואתרים הכוללים מידע על השיטה.

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס 17 מפגשים. הוא כולל התנסות פרקטית בראיון קליני ובניית מסלול טיפול. המשתתפים לוקחים חלק בסטאז' שבו הם מתרגלים טיפול במטופלים, תשאול ובניית מסלולי טיפול.

 

נושאי הלימוד

 

מבין הנושאים הנלמדים בקורס נכללים גם:

 

  • גוף ונפש
  • רסקיו רמדי
  • שאלון מקצועי
  • אופן הפקת תמציות
  • שיטות לבחירת פרחים
  • טיפול בתינוקות וילדים
  • מצבים חיוביים ושליליים
  • התאמת תרכובות למטופלים
  • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת תילתן הוקמה מתוך הרצון להעמיק את הידע של הסטודנטים בכל הנוגע לעולם הטיפולים ברפואה המשלימה, כמו גם במטרה להכשיר מטפלים אשר יעסקו ויסייעו בריפוי תחלואות ומכאובים אצל הציבור הישראלי. במכללה ניתן למצוא מגוון עשיר של קורסים ומגמות שנועדו להכשיר סטודנטים בתחום הטיפול האלטרנטיבי. הלימודים במכללת תילתן כוללים מתן מידע רב ומעמיק, כאשר לבוגרי המכללה מוענקות עם תום הלימודים תעודות הסמכה שונות מטעם המכללה אשר מספקות הוכחה פורמאלית למכלול הידע הנצבר בתחומי הרפואה המשלימה. צוות המרצים במכללה דואג ללוות את הסטודנטים באופן אישי וצמוד לאורך כל הקורס במטרה להעניק חוויית לימודים אינפורמטיבית, מעניינת ואישית בעבור כל אחד מהסטודנטים.


תנאי קבלה


הקורס לא דורש ידע קודם, והוא מיועד למטפלים ומטפלות אשר שואפים להעמיק את הכשרתם בתחום הרפואה המשלימה ולזכות בסט כלים נוסף, כמו גם לאלו המתעניינים בעולמם של פרחי הבאך ורוצים ללמוד לעומק על שיטת הטיפול הייחודית.


אפשרויות תעסוקה


בוגרי קורס פרחי באך יוכלו להשתלב בתור מטפלים בקליניקות פרטיות. מכוני ספא, מכוני יופי ומרכזי רפואה משלימה גם הם יקבלו בברכה את הבוגרים המחזיקים בתעודת הסמכה מטעם מכללת תילתן. כמו כן, יוכלו הבוגרים להעמיק את ההכשרה שלהם בתחום הרפואה המשלימה וללמוד קורסים נוספים המתקשרים לתחום, כגון מגמת נטורופתיה, קורס צמחי מרפא, קורס ארומתרפיה וכן הלאה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת תילתן לרפואה משלימה

עוד מסלולי לימוד - מכללת תילתן לרפואה משלימה

כלים שיעזרו לך לבחור