קורס Revit Architecture בהנדסאים בטכניון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על הנדסאים בטכניון - קורס רוויט.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס Revit Architecture לאדריכלים ומעצבי פנים - הנדסאים בטכניון לימודי חוץ

 

לשרטט עתיד טוב יותר


אדריכלים? ארכיטקטים? מעצבי פנים? אם אתם מאיישים את אחד מן התפקידים האלו, בוודאי שמעתם על תוכנת Revit שהומצאה במטרה להקל על עבודתכם. תוכנת רוויט מבית AutoDesk זוכה לפופולאריות רבה בקרב העוסקים בתחום בעקבות יכולתה לפשט את תהליכי התכנון – החל מהשלב הראשוני של בניית תכניות העבודה וכלה בשלבי ההדמיה הממוחשבת. הצלחתה המסחררת של רוויט הביאה משרדי מעצבים ואדריכלים רבים לאמץ למסגרת עבודתם אנשים אשר בקיאים ברזי התוכנה.


רוויט מאפשרת לתכנן באופן ישיר שרטוטים בטכנולוגיית תלת ממד, להפיק חתכים, פרטים דקים, תכניות ורשימות שונות באופן ברור לכל עין. לתוכנה ישנו ממשק ידידותי למשתמש המעניק חווית תכנון ושרטוט מעמיקה ברמה מקצועית גבוהה אשר תואמת את הסטנדרטים של שוק העבודה העכשווי. בקורס Revit Architecture של בית הספר הארצי להנדסאים בטכניון תוכלו להרחיב את ההיכרות עם תוכנה לתכנון ושרטוט מתקדם.
 


תכנית הלימודים


במהלך קורס רוויט בבית הספר הארצי להנדסאים מבית היחידה ללימודי חוץ של הטכניון רוכשים המשתתפים הכשרה מקיפה למיצוי הפוטנציאל הטמון בתוכנת השרטוט הפופולארית. המשתתפים מכירים את סוגי הקבצים ואת השיטות לעריכה של הדמיות עבור חלקי המבנה כגון רצפות, חלונות, דלתות, מעקות ועוד. כמו כן לומדים על תהליכי היצירה והעריכה של גיליונות, יצירה של כתבי כמויות ויצוא קבצים.


מתכונת הלימוד


קורסRevit Architecture לאדריכלים ומעצבי פנים מטעם בית הספר הארצי להנדסאים בטכניון מתקיים במתכונת לימוד של 19 מפגשים, אחת לשבוע, המסתכמים בכ - 76 שעות לימוד אקדמיות.


נושאי הלימוד

 

  • טופוגרפיה
  • יצירת כתבי כמויות
  • משפחות אובייקטים
  • יצירה ועריכת חלונות
  • אובייקטים דו ממדיים
  • יצירת גיליונות להדפסה
  • הגדרת חלוקות ופרופילים
  • שרטוט ועריכה של מעקות
  • תכונות וסגנונות של דלתות
  • ועוד


על מוסד הלימוד


בית הספר הארצי להנדסאים בטכניון נוסד בשנת 1958. בית הספר פועל תחת פיקוחו של המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע, הוא עומד בשלל התקנים והסטנדרטים אשר המכון מעמיד.


מטרת בית הספר הינה להכשיר כוח אדם מקצועי, איכותי ומיומן לקראת מילוי תפקידים מרכזיים בשלל מגזרי המשק השונים הכוללים בין היתר את ענף ההייטק, התעשייה הטכנולוגית והעולם הארגוני. עד היום למעלה מ - 25 אלף בוגרים של בית הספר נקלטו בשלל הארגונים, החברות והמפעלים העוסקים בטכנולוגיה מתקדמת ומאיישים כעת תפקידי מפתח בשלל תחומי התעשייה, המסחר והכלכלה בארץ. כמו כן, מציע בית הספר שלל השתלמויות, קורסים וסדנאות המיועדים לבוגרי בית הספר וכן לציבור הרחב.

 


תנאי קבלה

 

הקורס מיועד לאדריכלים ולמעצבי פנים שברצונם להכיר את תוכנת רוויט.

 

תעודה


בוגרי קורס רוויט מקבלים תעודת גמר מטעם בית הספר הארצי להנדסאים מבית היחידה ללימודי חוץ של הטכניון.


אפשרויות תעסוקה


בוגרי קורס רוויט יזכו להשתלב ביתר קלות במגוון מקומות עבודה בתחומי האדריכלות ועיצוב הפנים – שכן משרדים רבים מעסיקים את המועמדים אשר שולטים בתוכנה זו, על כן, אם אתם עובדים כארכיטקטים או כמעצבי פנים תוכלו ליהנות משיפור באיכות, יעילות ומהירות עבודתכם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית הספר להנדסאים בקרית הטכניון - לימודי הנדסאים | תואר הנדסאי

כלים שיעזרו לך לבחור