קורסים בניהול בלימודי המשך הטכניון עזריאלי בירושלים

קורסים בניהול בלימודי המשך הטכניון עזריאלי בירושלים

קורסי ניהול בעזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים


עזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך בקמפוס ירושלים מציעים מגוון של תכניות ללימודי תעודה שמסייעים לתלמידים להשתלב בתפקידים בכירים בשוק העבודה או לקדם את הקריירה בארגונים משלל סוגים. מסלולי לימודי התעודה שמתקיימים במוסד זה מתמקדים בהעמקה של המקצועיות ובסיס הידע שיש ברשות המשתתפים והם עוסקים בענפים שיש להם דרישה בשוק העבודה היום. בין היתר ניתן ללמוד בקורסים בתחומי הניהול, השיווק, הבניין והמחשבים.


בעזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך מתקיימים קורסים שונים בתחום הניהול. מסלולים אלה מתאימים בעיקר לאקדמאים שיש להם ניסיון ניהולי ולבעלי תפקידים בכירים שרוצים לקדם את הקריירה בעולם הארגוני. הקורסים שמציע מוסד זה מתאימים במתכונתם לאנשים עובדים ונערכים בשעות הערב או אחר הצהריים. הם משלבים ניתוח של מגוון דוגמאות ממן השטח כדי לחשוף לתהליכים אקטואליים במשק הישראלי. הנה הקורסים בניהול שמתקיימים בעזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך:


קורס פיתוח מנהלים


קורס פיתוח מנהלים של עזריאלי והטכניון קמפוס ירושלים מאפשר למשתתפיו להכיר תיאוריות ניהול חדשניות ויעילות. המשתתפים לומדים על דרכים להתמודדות עם אתגרים בעולם הארגוני ולומדים כיצד לקבל החלטות עסקיות באופן שקול ומוצלח יותר, כדי לקדם את הארגון שלהם ולהעלות את רווחיותו.


היקפו של הקורס הוא כחמישה חודשים, שיעורים נערכים אחת לשבוע בערבים. משתתפים בתכנית זו משלבים לצד הלימוד העיוני גם תרגולים מעשיים, כגון ניתוח של מקרי בוחן וסדנאות לפיתוח מיומנויות ניהול. הקורס מיועד לעובדים בכירים, ישנה עדיפות לאקדמאים בוגרי לימודי מנהל עסקים או תואר בניהול. המסלול מתאים למנהלים מארגונים מסוגים וגדלים שונים שמעוניינים לשפר את כישורי הניהול והמנהיגות.


קורס ניהול פרויקטים


קורס ניהול פרויקטים מותאם לתקן האמריקני לניהול פרויקטים PMI. המסלול מעניק למנהלים ידע יישומי דרכו הם יכולים להעלות את יעילותם של פרויקטים בחברות שלהם. משתתפי התכנית בוחנים שלבים במחזור חיי המוצר ולומדים על תקנים ומדדים למעקב אחרי התקדמותם של פרויקטים. הם עוסקים גם בסוגיות פיננסיות כגון ניהול תקציבים, הערכות סיכונים וקידום שינויים כלכליים. נוסף על כך, הם לומדים כיצד תוכנת MS Project יכולה לסייע למנהלי בפרויקטים ולייעל את עבודתם.

התכנית נפרשת על פני כארבעה חודשים וחצי ובה כ - 100 שעות אקדמיות. שיעורים מתקיימים בערבים אחת לשבוע והם משלבים תרגולים פרקטיים בהם מתנסים בפועל בעקרונות ניהול הפרויקטים. הקורס מיועד לאקדמאים בעלי תפקידים בכירים שברשותם ניסיון בתעשייה, הוא מתאים למנהלי אחזקה, למנהלי תפעול, לאחראיים על אירועים ולמנהלים נוספים.


קורס ניהול משאבי אנוש


משתתפים בקורס ניהול משאבי אנוש רוכשים כלים ישומיים לפיתוח קריירה בתחום משאבי האנוש ולקידום של התפתחות ארגונית. הם לומדים על שיטות לאבחון ולהובלת שינוי בארגונים שיכולות לסייע להגדיל את אחוזי ההצלחה בתהליך גיוס כוח האדם ולתרום להפקת המירב מעובדים אלה. הקורס מתאים לעובדים בתחום משאבי האנוש שמעוניינים לקדם את הקריירה וכן למנהלים במחלקות משאבי אנוש שברצונם לשפר את שליטתם בכלים מקצועיים. על המועמדים להיות בעלי תואר ראשון לפחות, בעדיפות לבוגרי לימודים בתחום משאבי האנוש. בקורס זה נכללות כ - 90 שעות ללימוד פרונטלי ו - 20 שעות לפרויקט גמר. שיעורים נערכים בשעות אחר הצהריים, אורכו של המסלול הוא כחצי שנה.

 

קורס ניהול מוצר


עזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך מציעים קורס ניהול מוצר, אשר מסייע לעובדים בעלי זיקה לניהול ולפיתוח של מוצרים לרכוש את המיומנויות להשתלבות בתפקידי ניהול מוצר, הם בתעשיית ההייטק והן מחוץ לה. במהלך המסלול לומדים על סוגיות שאליהם נדרשים למנהלי מוצרים ובוחנים כיצד אפשר לקדם תהליכים יעילים שמותאמים לאופי ולמטרות החברה. בקורס זה נכללים כ - 15 מפגשים חד שבועיים והיקפו הוא כ - 90 שעות אקדמיות. במסלול מתנסים גם בתרגולים פרקטיים שונים דרכם מתוודעים לתהליכי העבודה, לאתגרים ולדילמות של מנהלי המוצר.

 

הקורס מיועד לעובדים בעלי השקה לתחום ניהול המוצר ולמנהלים שעוסקים בניהול מוצר בארגונים שלהם. הוא מתאים גם למנהלי שיווק מוצר ולמנהלי מוצר מנוסים שברצונם לפתח את סל הכלים המקצועיים. למסלול יכולים להתקבל בעלי ניסיון פרקטי בחברות שעוסקות בפיתוח מוצרים במגוון של מגזרים ותחומים בתעשייה. יש צורך בהבנה במחזור חיי המוצר ובשליטה בשפה האנגלית.

 

עוד מסלולי לימוד - עזריאלי - לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים