רוצה פרטים על קורס גישור בצפון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס גישור בחיפה והצפון

רוצה לדעת על קורס גישור בצפון? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות, לרבות איפה אפשר ללמוד, תנאי קבלה למסלולים השונים, מלגות, מה העלויות ועוד. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס גישור באזור הצפון


רוצים ללמוד גישור בחיפה, בטבריה ובצפון?


מחלוקות יכולות להתגלע במגוון של מסגרות ונסיבות. החל מסכסוכים בין שותפים בעסק או בסטארט אפ, דרך משבר שמתעורר בין בני זוג שעומדים בפני גירושין ועד למחלוקות במוסדות חינוך או בשורות הארגון, ישנם שלל אפיקים בהם הצורך בביקוש הולך ועולה לאחרונה. הגישור הוא כלי אלטרנטיבי ליישוב של סכסוכים, שמאפשר להבין ולנתח את האינטרסים של כל אחד מהצדדים בסכסוך ולהגיע לפתרון המקובל על שניהם בדרך ההידברות וההסמכה. המגשרים אינם כופים את הפתרונות שלהם על הצדדים המסוכסכים אלא מסייעים להם להגיע יחד לעמק השווה.


באזור הצפון קיימים מגוון של מוסדות לימוד בהם אפשר לקחת חלק בקורס גישור. חלקם ממוקמים בחיפה ואחרים באזורים נוספים כגון הגליל העליון והגליל התחתון, מה שמאפשר ללמוד קרוב לבית ולהתאים את ההכשרה לצורכים האישיים. ישנם מסלולי הכשרה מקצועית שמאפשרים לרכוש כלים בסיסיים בתחום הגישור ואחרים אשר מקנים כלים מתקדמים יותר בתחום, ומאפשרים למגשרים מנוסים יותר להתמקצע בגישור לאוכלוסיות מסוימות, כגון לארגונים או לבני זוג. רבים מבין הקורסים כוללים התנסות מעשית או פרקטיקום, בהם מתרגלים בפועל את המיומנויות הנלמדות ועוברים תהליכי גישור עם לקוחות שונים.


בשוק העבודה של היום ישנו ביקוש רב למגשרים, כאשר בוגרי ההכשרות יכולים להשתלב במגוון של מסגרות לאחר תום ההכשרה ולשמש מגשרים עבור חברות עסקיות, לקוחות פרטיים ומשפחות. הכשרה זו יכולה גם לסייע לעורכי דין, למנהלים ולבעלי תפקידים בענפי משאבי האנוש והייעוץ הארגוני לקדם את הקריירה ולהרחיב את הסמכויות המקצועיות שלהם. בין היתר, מגשרים משתלבים בבתי המשפט ובמשרדי עורכי דין, במרכזים לגישור וליישוב סכסוכים, במגזר העסקי וכן באפשרותם לפתוח מרכז עצמאי משלהם בתחום הגישור ולהציע שירותי גישור לאוכלוסיות שונות.


מוסדות לימוד


אוניברסיטת חיפה - לימודי חוץ


ביחידת לימודי החוץ של אוניברסיטת חיפה אפשר ללמוד בקורס גישור, אשר מיועד לאקדמאים מנוסים בתחום עיסוקם שמעוניינים לרכוש כלים מקצועיים בגישור ליישום בעבודתם. תכנית זו מעניקה הבנה של תהליכי הגישור ובה מתמקדים בתפקידי המגשרים בתהליכי יישוב סכסוכים ובהבנת האינטרסים של שני הצדדים במחלוקת. דרך הקורס, שואפים ביחידה לסייע להטמיע את תרבות הגישור בחברה שלנו, וליצור הידברות בין שותפים בזירת העבודה ובתחום החינוך. הקורס מאושר על ידי הוועדה לענייני גישור של בית המשפט.


היחידה ללימודי חוץ מפעילה עוד מגוון של קורסים והכשרות במספר מגמות, כגון מגמת אימון, מגמת פיתוח מנהלים, מגמת תקשורת ועיתונאות, מגמת אנגלית ומגמת פיננסים ושוק ההון. מסלולים אלה באים להעשיר את המיומנויות הניהוליות והמקצועיות של המשתתפים, כדי לסייע להם להתקדם בשוק העבודה.


המכללה האקדמית כנרת - לימודי חוץ


קורס הגישור שעורכת היחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית כנרת בא להקנות לתלמידיו כלים וידע ליישוב אלטרנטיבי של סכסוכים ולמציאת פתרונות להגעה לשיח חיובי. במהלך הקורס לומדים על יתרונות ומגבלות של תחום הגישור, על פיתוח מודעות לתקשורת הבין אישית ועל התמודדות עם קונפליקטים. המסלול מתאים במיוחד למנהלים בסביבה הארגונית, כגון למנהלי מחלקות ולמנהלי צוותים וכן הוא מתאים לאנשי הוראה.


בתחום הניהול, עורכת המכללה קורסים נוספים כגון קורס ניהול לוגיסטיקה ורכש, קורס ניהול שיווק ומכירות, קורס ייעוץ ארגוני, קורס דירקטורים ונושאי משרה וקורס ניהול משאבי אנוש. קורסים אלה יכולים לסייע למועמדים לתפקידי ניהול לקדם את עצמם במערך הארגוני. כמו כן נערכות הכשרות בתחומי החשבונאות, העיצוב, הטיפול והתעשייה. חלק מן ההכשרות מוכרות ללימוד על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים.


האקדמית גליל מערבי - לימודי חוץ


בין הקורסים המתקיימים ביחידה ללימודי חוץ של האקדמית גליל מערבי אפשר למצוא מספר קורסים בתחום הגישור:

 

 

  • קורס גישור בסיסי: מעניק מיומנויות לפתרון מחלוקות במרחב העבודה, המשפחה והקהילה. המשתתפים לומדים ליישב קונפליקטים והם משפרים את מיומנויות המנהיגות והתקשורת הבין אישית. היקף קורס זה כ - 60 שעות.

 

 

  • קורס גישור משפחתי ודיני משפחה: זהו קורס ליסודות בגישור משפחתי ובתחום דיני המשפחה, היקפו כ - 8 מפגשים. הוא מקיף נושאים כגון סכסוכים זוגיים וגירושין, משמורות וילדים בזמן הגירושין, אינטרסים בקשר הזוגי וסוגיות אתיות שנוגעות למגשרים בתחום זה.

 

 

  • קורס גישור דיני עבודה: קורס זה משלב בין ידע משפטי בתחום דיני העבודה לבין ידע בסיסי בגישור, כדי להכשיר מגשרים פנים ארגוניים. המסלול מתאים למגשרים מנוסים וכן למנהלי ולרכזי משאבי אנוש שמעוניינים לשמש שגרירי גישור פנים ארגוניים.


ביחידה ללימודי חוץ מתקיימות מגוון של הכשרות נוספות, שבאות לסייע למשתתפים בהן לעבור תהליכי פיתוח מקצועי. הקורסים מתאימים הן לאקדמאים והן לחסרי תואר אקדמי, והם מוצעים בשלל ענפים במשק. בין היתר, אפשר למצוא קורסים בתחום המזכירות והמנהל, קורסי מחשבים, קורסי חשבונאות, קורסי ניהול והכשרות בתחום האמנות והעיצוב.


המכללה האקדמית תל חי - היחידה ללימודי חוץ


ביחידה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית תל חי אפשר ללמוד בקורס גישור קהילתי. מסלול זה מותאם במיוחד למנהלי קהילות, לרכזים קהילתיים ולבעלי תפקידים נוספים ביישובים קהילתיים, שמעוניינים להעשיר את הידע שלהם בתחום הגישור. הוא מסמיך אותם לשמש כמיישבי סכסוכים ביישובים שלהם ומעניק להם ידע בניהול יעיל של משא ומתן בממשקי עבודה מגוונים. מסלול זה שם דגש על מקרי בוחן מן המרחב הכפרי והעירוני והוא מעניק את הכלים לבנייה של שיתופי פעולה ולגישור בין תרבותי.


ביחידה ללימודי חוץ אפשר למצוא עוד מגוון קורסים שבאים לסייע למשתתפים בהם למנף את הקריירה ולרכוש מיומנויות מקצועיות חדשות. בין הקורסים הללו ניתן למצוא קורסים שונים בתחום הניהול, כגון קורס להכשרת דירקטורים, קורס ניהול קהילות במרחב הכפרי, קורס אימון וקורס להכשרת מנהלים.


מכללת גומא


מכללת גומא מתמקדת במקצועות האימון והגישור, היא מפעילה מספר קמפוסים ברחבי הארץ ובהם גם שלוחה באזור הצפון, בעיר חיפה. במחוז הצפון, ניתן ללמוד בקורס גישור מלא, שבו מתקיימת גם התמחות בתחום הגישור המשפחתי. במהלך הקורס, מקבלים הכשרה מקיפה בפתרון סכסוכים ומתמקדים בעבודה עם בני זוג שנמצאים בעיצומו של תהליך גירושין ומשבר זוגי. המסלול משלב פרקטיקום מעשי דרכו מפתחים את מיומנויות הגישור ומתנסים בעבודה במסגרות משפטיות שונות. קורסים נוספים בתחום הגישור אשר מתקיימים במכללה זו כוללים קורס גישור עסקי, קורס עריכת הסכמי גישור, קורס אימון לניהול קונפליקטים וקורס פרקטיקום בגישור. לצד אלה מתקיימים גם שלל קורסים להכשרת מאמנים, בהם מכירים תהליכים והיבטים שונים של עולם הקואצ'ינג.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס גישור בצפון?

רוצה לדעת יותר על קורס גישור בצפון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
עדיין לא בחרת מה ללמוד? יש לנו פתרון עבורך ...

כך נעזור לך לבחור מקצוע לימודים

שאלות הגולשים בנושא
קורס גישור באזור הצפון
קורס גישור ואימון - איפה כדאי ללמוד?
קורס גישור פרקטיקום - האם מתקיים בבאר שבע?
מתי נפתח קורס גישור בקרוב?
קורס גישור באיזור חיפה והצפון
קורס גישור - מה המחיר?
קורס גישור משפחתי בבר אילן - מתי המועד הקרוב?