ארכיג'וב סטודיו למקצועות העיצוב והאדריכלות

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ארכיג'וב סטודיו.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


Archijob Studio - המרכז למקצועות העיצוב והאדריכלות

 

על מוסד הלימוד

 

ארכיג'וב סטודיו (Archijob Studio) הוא מוסד הכשרה מקצועית לענפי העיצוב, האדריכלות והתכנון. מוסד זה נוסד בשנת 2004 ומאז עברו בשעריו אלפי אנשי מקצוע במסגרת ההכשרות השונות שמתקיימות בו. הוא מציע מגוון רחב של קורסים לתעודה, שמתאימים בעיקר לאנשי מקצוע מענפי העיצוב והאדריכלות ומאפשרים להם להרחיב את סל הכלים שברשותם. דרך הידע הנלמד במסגרת הקורסים השונים, יכולים הבוגרים לקדם את הקריירה שלהם בתחומי האדריכלות והעיצוב, לשכלל את המיומנויות המקצועיות שלהם ולהציע שירותים רבים ומקצועיים יותר ללקוחות שלהם.

 

במוסד זה שמים דגש על הקנייה של כלים מקצועיים פרקטיים לאנשי מקצוע, וכך מסלולי הלימוד כוללים התנסות מעשית מרובה במטרה לאפשר לתלמידים להתנסות בפועל בעקרונות הנלמדים ולצבור ניסיון מעשי. כך מרבית הקורסים כוללים סדנאות ותרגולים פרקטיים, חלקם משלבים גם סיורים לימודיים. כמו כן, בחלקם של המסלולים מתקיים פרויקט גמר בו מיישמים את כל החומר הנלמד, התוצרים יכולים לשמש את הבוגרים בתיק העבודות שלהם בהמשך דרכם בתעשייה. הקורסים מלווים באתר אינטרנט ייעודי שבו יכולים המשתתפים לבצע תרגילים שונים לצורך יישום ותרגול החומר גם בין המפגשים.

 

המדריכים בקורסים השונים בארכיג'וב הם בעלי ניסיון בתחומי העיצוב השונים, הם כוללים מעצבי פנים, אדריכלים, מעצבים גרפיים ואנשי מקצוע נוספים. לבוגרים של ההכשרות השונות שעומדים בכל הדרישות ניתנת תעודת גמר מטעם ארכיג'וב סטודיו. קמפוס מוסד הלימוד ממוקם בתל אביב.

 

מסלולי לימוד

 

המכללה מציעה קורסים בתחומי העיצוב, לצד מסלולים להיכרות עם תוכנות גרפיקה ועיצוב מובילות. כמו כן, היא מציעה הדרכות פרטיות למשרדים ולארגונים בתחום העיצוב, אשר מותאמות לצורכי החברה.

ברבים מבין הקורסים שמתקיימים במוסד זה, המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר לבין קורס ערב, שמתאים לשילוב נוח עם עבודה. השיעורים מתקיימים לרוב אחת לשבוע. הקורסים שנלמדים בארכיג'וב סטודיו כוללים בין היתר:

קורסי תוכנות גרפיקה


בארכיג'וב סטודיו ניתן ללמוד במגוון של קורסים מקצועיים, בהם מכירים לעומק תוכנות מובילות בתחום העיצוב והאדריכלות. הקורסים מאפשרים להכיר תהליכי עבודה מקצועיים ולשכלל את מיומנויות השרטוט וההדמיה, וכך להרחיב את האפשרויות שניתן להציע ללקוחות במסגרת הפרויקטים. בין הקורסים הללו נכללים:

 

 

  • קורס רוויט - קורס רוויט (Revit) מעניק לתלמידיו את כל הכלים הדרושים לעבודה מקצועית בתוכנה זו, החלק מהיכרות בסיסית ועד ליצירת הדמיות ממוחשבות מורכבות וניתוח אור וצל. התלמידים מתנסים בפועל בבנייה של פרטי בניין ובאנימציות ומתוודעים לפקודות השונות, כולל פקודות מתקדמות, וכן עבודה עם פרזנטציות וגופים תלת ממדיים.

 

 

  • קורס אוטוקאד דו ממד - קורס תוכנת אוטוקאד מתאים לאנשימקצוע כגון אדריכלים, מעצבי פנים, אדריכלי נוף, מעצבים תעשייתיים, מהנדסים, שרטטים, הנדסאים וסטודנטים למקצועות ההנדסה והעיצוב. המסלול מקנה מיומנויות עבודה בדו ממד עם תוכנה זו והוא שם דגש על טכניקות שמותאמות לשגרת היום יום של המעציבים והאדריכלים.

 

 

  • קורס סטודיו מקס למעצבים ולאדריכלים - קורס זה מציע הכשרה בתוכנת Studio Max Design 3 של חברת "אוטודסק", במהלכו לומדים ליצור סרטי אנימציה והדמיות בעזרת הכלים המתקדמים שמציעה התוכנה. מסלול זה מתאים במיוחד לעוסקים בענפי היצירה, האדריכלות והעיצוב כגון מעצבי פנים, מעצבים תעשייתיים ומי שנדרשים במסגרת עבודתם לבצע הדמיות מסוגים שונים.

 

 

  • קורס יסודות פוטושופ - קורס פוטושופ זה מתאים לרמת מתחילים והוא בנוי במיוחד כדי להתאים למעצבים וליוצרים בענפים שונים. לאורך הקורס לומדים על טכניקות עבודה בסיסיות בתוכנה זו ומתוודעים ליכולות שלה בשלל סוגי מדיה. משתתפי הקורס מבצעים מטלות מגוונות דרכן הם מתנסים במיומנויות ועקרונות עיצוביים. בין היתר נלמד אופן השיפוץ של תמונות דיגיטליות, עקרונות העבודה בשכבות, שימוש בפילטרים ובאפקטים ועקרונות רבים נוספים.

 

 

  • קורס פוטושופ למעצבים ואדריכלים - זהו קורס פוטושופ שמותאם במיוחד לאנשי מקצוע בתחומי האדריכלות והעיצוב, הוא מתמקד במיומנויות עבודה מתקדמות בתוכנת פוטושופ ושם דגש על טכניקות שנחוצות לאדריכלים, למעצבים, למהנדסים ולאמנים. קורס זה משלב את קורס היסודות בפוטושופ ואת הקודם פוטושופ מתקדם, הוא שם דגש מיוחד על עקרונות פרזנטציה עיצובית ואדריכלית.

 

 

  • קורס סקצ'אפ - קורס סקצ'אפ (SketchUp) מתאים לעוסקים במקצועות האדריכלות והעיצוב וכן לסטודנטים למקצועות העיצוב והאדריכלות, שמעוניינים לפתח כישורי תכנון קונספטואלי באמצעות עלים למידול תלת ממדי שמצויים בתוכנה. לאורך הקורס נלמדים שלל התהליכים שנחוצים לביצוע של הדמיות אדריכליות ובמהלכו המשתתפים מתנסים בביצוע הדמיות סקצ'אפ תוך שימוש בשלל סגנונות ויזואליים.

 

  • קורס ויריי לסקצ'אפ - במהלך קורס VRAY לסקצ'אפ מתמקדים המשתתפים בקשר שבין שתי התוכנות ולומדים לבצע הדמיות ואנימציות באמצעותן. תכנית זו מתאימה למעצבים ולאדריכלים שעושים שימוש בתוכנת סקצ'אפ בעבודתם ואשר ברצונם להכיר שיטות ליצירת הדמיות ואנימציות בסיוע של תוכנת ויריי, מנוע רינדור אשר מתחבר כפלאג אל תוכנת סקצ'אפ. במהלך הקורס לומדים למקם על מודלים קיימים מצלמות, גופי תאורה וחומרים ריאליסטיים שונים במטרה לייעל את ההדמיות ולהציגן ללקוחות.


קורסי עיצוב


קורסים אלה באים להעניק למשתתפים מיומנויות רבות בתחום העיצוב, בדגש על ידע פרקטי למימוש בתעשייה. הם משלבים התנסות מעשית דרכם ניתן לפתח את כישורי העיצוב ולהיחשף לתהליכי עבודה מקצועיים. בין הקורסים בתחום העיצוב נכללים:

 

 

  • קורס עיצוב פנים - קורס זה מתאים לחסרי ניסיון מקצועי קודם בעיצוב פנים שמעוניינים לערוך היכרות עם התחום ולצבור מיומנויות מקצועיות לעיצוב של חללים פנימיים. בתחילת קורס עיצוב פנים לתעודה לומדים על עקרונות בסיסיים בעיצוב ואישום אדריכלי, לאחר מכן מעמיקים בשימוש בתוכנת SketchUp להדמייה. בסמסטר השלישי לומדים על תהליכי עבודה, חומרים ושיטות מקצועיות לתחום זה. בסיומו של הקורס עורכים פרויקט גמר יישומי שבו מתכננים קונספט עיצובי עבור חלל מסוים.

 

 

  • קורס הום סטיילינג - תלמידי קורס הום סטיילינג מכירים את הרכיבים השונים של חללים פנימיים, לומדים לנתח אותם באופן מקצועי וכך להתאים קונספט עיצובי שמותאם לצורכים של הלקוחות, רצונותיהם וצורכיהם. התכנית מקנה מיומנויות מעשיות בעיצוב והלבשת חללים מוגדרים באופן המתבסס על סגנונות עיצוב, חומרים ואפשרויות שמציע החלל. התלמידים לומדים לשלב רהיטים, אביזרים, צבעים ותאורה ליצירת אווירה ייחודית ומקורית בחלל.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.