ארי שומר המכללה לעיצוב שיער

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ארי שומר.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללת ארי שומר לעיצוב שיער


על מוסד הלימוד


מכללת ארי שומר מתמקדת בתחום עיצוב השיער. המכללה מופעלת על ידי רשת מספרות ומזה יותר מ - 30 שנה היא מציעה הכשרות מקצועיות בעיצוב שיער אשר חושפות את התלמידים לשיטות עבודה ולטכניקות מקצועיות של למעצבי השיער של הרשת. באמצעות הידע שנרכש במהלך הקורסים, שואפים במכללה לסייע לבוגרים להשתלב כמעצבי שיער במגוון של מסגרות וכן להתחיל קריירה עצמאית ולפתוח מכון עיצוב שיער משלהם.


תכניות הלימוד של המכללה שמות דגש על תרגול מעשי ובמהלך הקורסים המשתתפים מתנסים באופן פרקטי ברשת המספרות של המכללה בעבודה עם לקוחות אמיתיים. כך הם יכולים לצבור ניסיון עוד בזמן הכשרתם. תלמידים מצטיינים במיוחד יכולים להשתלב בעבודה ברשת המספרות של בית הספר כבר במהלך הקורסים. סגל המורים של בית הספר מלווה את התלמידים במהלך הקורסים וגם לאחריהם ומציע שיעורי תגבור במקרה הצורך. תלמידים שלומדים במסלול המלא מקבלים ערכת ספרי לימוד, סט כלים מקצועיים וקטלוג תספורות.


לבוגרי חלק מן ההכשרות שמתקיימות בבית הספר ניתנות תעודות גמר אשר מוכרות על ידי משרד הכלכלה. חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון במסלולי הלימוד השונים. קמפוס מוסד הלימוד ממוקם בראשון לציון.

 


מסלולי לימוד במכללה


במכללת ארי שומר מתקיימים מספר מסלולי לימוד בתחום עיצוב השיער והספרות, אלה כוללים:

 

 

  • קורס ספרות סוג 1 - קורס ספרות סוג 1 מוכר על ידי משרד הכלכלה ומעניק לבוגריו תעודה מטעם המשרד. הקורס חושף את תלמידיו למגוון טכניקות מקצועיות בתחום עיצוב השיער ומעניק להם כלים להשתלבות בענף כמעצבים איכותיים ומיומנים. היקפו של קורס זה הוא כ - 5 חודשים.

 

 

  • קורס תסרוקות כלות וערב - קורס תסרוקות כלה וערב בא להעשיר את ארגז הכלים של מעצבי שיער ובוגרי קורסים מקצועיים בתחום. במהלכו מתמקדים בעיצוב של תסרוקות לאירועים מיוחדים ממגוון של סוגים.

 

 

  • קורס ספרות גברים וילדים - הקורס מתמקד בטכניקות ספרות שייחודיות לעבודה עם גברים ועם ילדים, הוא מציע לתלמידים להכיר שיטות עבודה עם ציוד מקצועי מתאים, לבחון סוגי תספורות שונים ולהתוודע לטרנדים ולחידושים בענף הספרות.

 

 

  • קורס החלקות שיער - הקורס מיועד למעצבים מנוסים ומקנה להם ידע וכלים ממוקדים בתחום החלקת השיער, תוך היכרות עם סוגי ההחלקות המבוקשות ביותר היום.

 

 

  • קורס עיצוב שיער - קורס עיצוב שיער נלמד ברמת מתחילים או ברמת מתקדמים. מסלול זה מיועד לבוגרי קורסים בסיסיים בתחום הספרות ועיצוב השיער והוא מאפשר לרכוש כלים מתקדמים בתחומים כגון צבע, שילוב גוונים, הבהרות והתאמה של תספורות לצורכי הלקוחות.

 

 

  • קורס אמנים - מסלול זה מיועד למתקדמים ולבעלי ניסיון בתחום עיצוב השיער, התכנית חושפת בפני המשתתפים סגנונות מיוחדים של תספורות נשים, כגון שיטות גזירה מתקדמות וטכניקות דירוג, שיכולים לסייע לספרים מנוסים להתקדם מבחינה מקצועית ולהציע שירותים ייחודיים ללקוחות שלהם.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.