רוצה פרטים על לימודי אנגלית דתי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי אנגלית לחרדים ולדתיים

רוצה לדעת על לימודי אנגלית דתי? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות, לרבות איפה אפשר ללמוד, תנאי קבלה למסלולים השונים, מלגות, מה העלויות ועוד. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אנגלית לדתיים ולחרדים - לימודי השפה האנגלית למגזר הדתי והחרדי


ללמוד אנגלית באווירה חרדית


אנגלית היא מצרך חובה הן בשוק העבודה והן באקדמיה. מתנאי לקבלה לתואר ראשון ולמסלולים אקדמיים אחרים ועד לכלי חיוני בהתנהלות מול עמיתים ולקוחות מעבר לים, האנגלית הפכה לשפה בינלאומית שקשה מאוד לחיות בלעדיה.


חרדים ודתיים רבים ששואפים להשתלב בשוק העבודה בתפקידים מבוקשים מוצאים כי אין בידיהם ידע מספק באנגלית, מה שבולט במיוחד בארגונים שמפעילים קשרים גלובליים עם מדינות בחו"ל. חוסר בידע בשפה זו יכול גם לעצור עובדים בדרכם להתקדם בחברות בהן הם עובדים ולמנוע מהם למצות את הפוטנציאל המלא שלהם.


דתיים וחרדים שמעוניינים לשפר את האנגלית ולהגדיל את השליטה שלהם בשפה חשובה זו יכולים ללמוד בתכניות מגוונות ללימודי אנגלית. מדובר במסלולים שמותאמים במיוחד לציבור הדתי והחרדי, הם מתקיימים בהפרדה בין נשים לגברים וגם התכנים בהם מותאמים לשומרי מצוות. ישנם גם קורסים שמותאמים למי שאין בידיהם כלל ידע קודם בשפה האנגלית, קורסים אחרים מתאימים למי שרוצים לשפר את האנגלית. חשוב לזכור כי לעולם לא מאוחר ללמוד אנגלית וכי עם השקעה, רצון וחריצות אפשר לרכוש בכל גיל וזמן כלים חשובים לחיים ולקריירה ולהתחיל לדבר אנגלית בביטחון.

 


מוסדות לימוד


המרכז החרדי להכשרה מקצועית


למרכז החרדי להכשרה מקצועית שלוחות בערים ירושלים, בית שמש, אשדוד, בני ברק, מודיעין עילית וחיפה. המרכז מציע קורס אנגלית מדוברת שמתאים לגברים חרדים. הקורס שם דגש על שיפור התקשורת עם עמיתים ולקוחות ופיתוח של קשרים עסקיים באנגלית. נלמדת בו גם כתיבת תכתובת עסקית באנגלית. הקורס כולל כ - 60 שעות לימוד והמפגשים בו מתקיימים פעם או פעמיים בשבוע. במוסד הלימוד מתקיימות תכניות נוספות לרבות קורסי חשבונאות לחרדים, קורסי עיצוב לחרדים ולימודי הנדסאי למגזר החרדי.


מכון לומדה - המכון החרדי ללימודי מקצוע


במכון לומדה להכשרה מקצועית יכולים גברים חרדים ללמוד בבית הספר לאנגלית, שבו מתקיימות תכניות ללימודי השפה במספר רמות. המכון מציע שלב למתחלים בעלי רקע ישיבתי שממוקד באנגלית מדוברת, שלב ביניים לחיזוק השליטה בשפה ושלב אנגלית למתקדמים להתמקצעות ושליטה בהגייה ובמבנים דקדוקיים. המכון עורך עוד הכשרות מקצועיות שמותאמות לחרדים, בתחומים כגון מחשבים, טכנאות, מינהל וחשבונאות. ישנם קורסים לגברים וקורסים לנשים.


מכללה ירושלים


מכללה ירושלים היא מוסד שמתמקד בלימודי חינוך למגזר החרדי. בית הספר להשתלמויות של המכללה מציע קורס אנגלית מדוברת, שמתאים לנשים חרדיות. התכנית מתמקדת בפיתוח של כישורי שיחה באנגלית. התכנית מתקיימת באנגלית בלבד במטרה לסייע למשתתפות לשפר את השליטה בשפה. בבית הספר להשתלמויות ניתן למצוא קורסים נוספים בתחומים כגון ניהול, פיננסים, הדרכה ותרפיה. יש לציין כי סטודנטים וסטודנטיות במסלולי לימודי החינוך של המכללה יכולים ללמוד בקורסי אנגלית אקדמית במסגרת התואר.

 


מרכז י.נ.ר


במרכז י.נ.ר מתקיימת תכנית מקוונת ללימודי אנגלית מרחוק. קורסי האנגלית המקוונים מתאימים לתלמידי המכללה וגם לתלמידים מחו"ל שמעוניינים להשתתף בתכניות השונות של מוסד הלימוד. התכנית מציעה למשתתפים שיעורים מוקלטים וגם מאפשרת להם להיעזר בפורום ובו ניתן להתייעץ ולקבל מענה ממנחים.


מכון גייט - GATE


מכון גייט הוא מוסד ייעודי למגזר החרדי והדתי שמציע קורסי אנגלית. הקורסים מתקיימים ברמות שונות, מרמת אנגלית למתחילים ועד מתקדמים. חלק מהקורסים שמים דגש על הכרת האותיות וכתיבה באנגלית ואחרים מתמקדים בדיבור שוטף או באנגלית אקדמית. השיעורים במכון מתקיימים בהפרדה בין נשים לגברים בהנחייה של צוות שומר מצוות. למכון שלוחות בירושלים ובבני ברק.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי אנגלית דתי?

רוצה לדעת יותר על לימודי אנגלית דתי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
שאלות הגולשים בנושא
לימודי שפות - צרפתית ואנגלית לדתיות
קורס אנגלית וקורסי רפואי לדתיים
לימודי הוראת אנגלית לדתיים בצרפת
תעודת הוראה באנגלית למגזר הדתי