בית הספר לקוסמטיקה של חוה זינגבוים

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת חוה זינגבוים.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים בקוסמטיקה בבית הספר חוה זינגבוים


על מוסד הלימוד


מרכז ההוראה של חוה זינגבוים, "האקדמיה לקוסמטיקה", הוקם בשנת 2004 ומציע תכניות שונות להכשרה בתחום הקוסמטיקה הפרא רפואית. כמו כן, בית הספר מציע לימודי המשך שונים בתחום הפרא רפואי שמתאימים לעובדים מנוסים בתחום הקוסמטיקה אשר מעוניינים להרחיב את סל הכלים שברשותם. עד היום עברו בשערי מוסד הלימוד אלפי בוגרים והשתלבות בתחום מקצועות היופי. למוסד הלימוד שלוחות ברמת גן וברחובות.


את מוסד הלימוד הקימה אחת מחלוצות תחום הקוסמטיקה הפרא רפואית בישראל, אשר פיתחה שיטות לטיפול שמתבססות על תהליכים ביולוגיים בעור וכן פיתחה לאורך השנים מגוון רחב של תכשירים ומוצרים קוסמטיים אשר משווקים בארץ ובעולם.


תכניות הלימוד במוסד זה שמות דגש על הפער בין תוצאות אפשרויות בתחום הקוסמטיקה הקונבנציונלית ומקצועות היופי לבין דרישות הלקוחות. הן מעניקות למשתתפים ידע והיכרות עם חומרים פעילים, פתולוגיות עור ושיטות לאבחון יעיל של העור ולהתאמה של מוצרי הטיפוח למצבו. התכניות מתעדכנות לפי חידושים ופריצות הדרך בתחום הקוסמטיקה הרפואית והן משלבות בין ידע בקוסמטיקה קלאסית לחדשנות מחקרית ולהיכרות מעשית עם ציוד ומכשור חדשים.


מסלולי לימוד

 

  • קורס קוסמטיקה של משרד התמ"ת - קורס קוסמטיקה במכללת חוה זינגבוים מקנה לבוגריו תעודה בפיקוח משרד התמ"ת, הוא מקיף את כל הידע והכלים הנדרשים להשתלבות בתחום הקוסמטיקה ופתיחת קליניקה פרטית. במהלך הקורס מכירים מגוון נושאים כגון אבחון עור, ניקוי, פילינג, לחות, טיפולי אנטי אייג'ינג ועוד. לומדים כיצד מתאימים את הטיפולים למצב העור ולצורכי הלקוחות. כמו כן, מכירים ציוד מקצועי ותכשירי קוסמטיקה.

 

  • קורס PME - קורס PME מיועד לקוסמטיקאיות מנוסות, המעוניינות לקבל הכשרה על המוצרים של חוה זינגבוים כדי לטפל באמצעות מוצרים אלה ולמכור אותם. בקורס נחשפים לטכנולוגיות מגוונות שבעזרתן ניתן להעניק ללקוחות תוצאות יעילות וכן מכירים כלים להעצמה של העסק הפרטי בתחום הקוסמטיקה. בין היתר מכירים כלים לאנטי אייג'ינג, הבהרה, האטה של הזדקנות העור ועוד, ניתנת הדרכה בשימוש במוצרים של חברת חוה זינגבוים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.