קורס Internet of Things Expert במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס Internet of Things Expert במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס פיתוח תוכנה באמצעות האינטרנט של הדברים במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה

 

מסלול הלימודים אינו פעיל, למסלולים נוספים של מדיאטק ג'ון ברייס חיפה לחצו כאן


טכנולוגיית הפיתוח של העתיד


מושג האינטרנט של הדברים (Internet of things או IoT) מתייחס לרשת של חפצים ומכשירים שהוטמעו בהם רכיבים אלקטרוניים מתקדמים, חיישנים ומקלטים שביכולתם לאסוף, לשדר ולקלוט מידע. האינטרנט של הדברים כולל בין היתר גם ערים חכמות ובתים חכמים. היום אפשר למצוא התקני אינטרנט של דברים בשימוש במגוון רחב של מכשירים, ביתיים ותעשייתיים כאחד. השימוש בטכנולוגיה זו הולך ומתרחב, מחקרים שנערכו לאחרונה גורסים כי בעתיד הקרוב צפויים להיות למעלה מ - 26 מיליארד מכשירים כאלה, כאשר שוק זה צפוי לגרוף טריליונים של דולרים ולהמשיך להתעצם.


מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה עורכת קורס Internet of Things Expert לפיתוח תוכנה באמצעות האינטרנט של הדברים. קורס זה, שכולל הסמכת IoT - E, מתאים לאנשי תוכנה מנוסים שמעוניינים להיכנס לתחום ה - IoT ולהשתמש בטכנולוגיה זו כדי לפתוח אפשרויות מקצועיות חדשות ומתקדמות. במהלך הקורס מקבלים מיומנויות חיוניות להשתלבות במשרות פיתוח של רכיבים, תוכנות רכיב ומוצר ורוכשים כלים לפיתוח אב טיפוס של מגוון רחב של רעיונות טכנולוגיים כדי להפוך אותם לדבר הבא בתחום התוכנה.

 


תכנית הלימודים


התלמידים בקורס זה לומדים בהרחבה על עולם ה - IOT הצומח. הם מתוודעים לרעיונות ולפיתוחים הקיימים בשוק העולמי היום ומהם לומדים על אפשרויות ויכולות הטכנולוגיה. כמו כן, הם מקבלים כלים ברמה בסיסית בתחום האלקטרוניקה, אשר מאפשרים להם להתחיל לפתח פונקציות חשובות ורכיבים משובצים Embedded.


מתכונת הלימוד


קורס זה נפרש על פני פרק זמן שבין שלושה לארבעה חודשים והוא כולל כ - 120 שעות. שיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע בשעות הערב או אחת לשבוע ובימי שישי בשעות הבוקר. תכנית זו מתקיימת במתכונת מעשית והיא כוללת הרצאות ותרגולים פרקטיים של המודולים הרלבנטיים. הסדנאות בקורס מאפשרות לתלמידים להתנסות בהקמה של מעגלים חשמליים, ברמות השונות, ולקבל הדרכה על הלחמות, כלים וכללי "עשה ואל תעשה" בתחום.


על מוסד הלימוד


במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה נערכות שלל הכשרות מקצועיות בתחומי הטכנולוגיה, המחשבים וההייטק. בין הקורסים שמתקיימים במכללה נמנים קורס פיתוח דוט נט, קורס פיתוח לאינטרנט Full stack developer קורס טכנאי סלולר וטאבלט, קורס בודקי תוכנה QA, קורס אנשי תמיכה בכירים וקורס Web Creator לבניית אתרים בהתמחות ממשק המשתמש UI UX. הקורסים במכללה מותאמים להתפתחויות הטכנולוגיות האחרונות בשוק והם כוללים תרגולים מעשיים שתפקידם לאפשר למשתתפים לצבור ניסיון עוד בזמן ההכשרות לפני היציאה לשוק התעסוקה.


תנאי קבלה


למסלול זה יכולים להתקבל מועמדים שמחזיקים בניסיון מוכח של שנתיים לפחות בתחום פיתוח התוכנה. עליהם להציג שליטה טובה בהבנת הנקרא בשפה האנגלית ולעבור בהצלחה ראיון אישי.


תעודה


משתתפים אשר מסיימים את הקורס בהצלחה ועומדים בכל הדרישות במהלכו מקבלים תעודת הסמכה וסיום IoT - E Internet Of Things Expert.

למידע נוסף לחצו: מכללת ג`ון ברייס חיפה