קורסים פנים ארגוניים בגישות הדרכה וייעוץ

שירות אישי - צור קשר
קורסים פנים ארגוניים בגישות הדרכה וייעוץ

קורסים לעובדים והדרכות לארגונים במכללת גישות - חברת גישות הדרכה וייעוץ


מקדמים את העובדים, מייעלים את הארגון


לקורסים ולסדנאות לעובדים בחברות ישנם מספר יתרונות. מלבד האפשרות להקנות כלים חדשים ומיומנויות חשובות לעובדים חדשים וותיקים כאחד, זוהי גם הזדמנות טובה לגבש את צוות העובדים, לשבור את שגרת העבודה ולדון יחד על נקודות לשיפור ועל השגת היעדים בעתיד.


חברת "גישות הדרכה וייעוץ", שהיא חברת בת של קבוצת "גישות למצויינות" מציעה שירותי ייעוץ ופתרונות עסקיים עבור חברות במגוון מגזרים במשק. חברה זו עורכת גם מגוון של קורסים לחברות וארגונים, השתלמויות והרצאות לארגונים. אלה מותאמים באופן אישי לצורכי הארגונים, למנהליו ולעובדיו במטרה לסייע לייעל את התפקוד ולשפר תהליכים ארגוניים. סגל המנחים במוסד זה כולל יועצים ארגוניים ומנחי קבוצות מנוסים, שמעבירים מן הידע שלהם לעובדים.


נושאי הסדנאות וההדרכות המוצעות הם מגוונים מאוד ונוגעים לתחומים מבוקשים בשוק העבודה של היום, כגון מכירות, שירות לקוחות ובטיחות. כמו כן, מוצעות תכניות להכשרת מנהלים, מסלולים להכנה לפרישה ופעילויות Outdoor. המסלולים מתאפיינים בלמידה חווייתית שמשלבת בה תהליכי אימון וכלים מקצועיים רבים.


מסלולים


בין מסלולי ההכשרה הארגונית בחברת גישות אפשר למנות את הקורסים, הסדנאות וההדרכות הבאות:

 

 

  • הכשרת אנשי מכירות: מסלול זה בא להעניק כלים מתקדמים בתחום המכירות, והוא חושף לפלטפורמות קלאסיות וחדשניות למכירה בעזרתן אפשר להגדיל את רווחי הארגון. התכנית יכולה להתאים לסוכני מכירות שטח, לאנשי טלמרקטינג ולראשי צוותים.

 

 

  • הדרכת שירות לקוחות: התכנית מספקת מיומנויות מגוונות בשירות מכירות, היא מתמקדת בשימור של לקוחות קיימים ובהגדלת מאגר הלקוחות החדשים. באמצעות כלים מעולם האימון והדרכת הצוותים שואפים להנחיל תפישת מצויינות בשירות.

 

 

  • פיתוח מנהלים: בקורס פיתוח מנהלים שואפים לסייע לעובדים בכירים להוביל תהליכים בחברות שלהם. בחברה סבורים שבעזרת כלים מעולם מדעי ההתנהגות ניתן להכשיר מנהלים איכותיים ולהקנות להם כלים להשגת היעדים והמטרות.

 

 

  • הכשרות בטיחות: בחברה פועלת יחידת "גישות בבטיחות" שנושאת תקן ISO 9001:2008 ואחראית על ייעוץ בתחום הבטיחות בעבודה. היחידה מציעה כמה תכניות הכשרה לארגונים בתחום הבטיחות, בהם הכשרת נאמני בטיחות, ימי כשירות לממונים בפעילות פנים מפעלית, קורס שיטת EICI לאיתור של כשלים ומניעתם וכן יום בטיחות מפעלי לעובדים ומנהלים.

 

 

  • גיבוש תכניות עבודה: סדנא זו מסייעת למשתתפיה בבנייה של תכניות עבודה יעילות המותאמות לחזון הארגון ולמדיניותו. תכנית זו נפרשת על פני כשלושה ימים ובמהלכה לומדים לאבחן חולשות של החברה, להגדיר את היעדים הרצויים ולהכין תכנית מותאמת להשגתם במסגרת התקציב ותנאי השוק.

 

 

  • סדנת הכנה לפרישה: תכנית זו מציעה הכנה לעובדים שעומדים בפני היציאה לפרישה. זוהי סדנה שמתאפיינת באופי חווייתי המשלבת דיונים, מפגשים עם מומחים וסיורים לימודיים, שבאה לסייע לעובדים הפורשים לגבש לעצמם דרכים חדשות, להגביר את המוטיבציה בקרבם וכך גם לחזק את הארגון כולו.

 

 

  • הכשרת מנטורים: התכנית למנטורינג באה לאפשר לעובדים ותיקים ובכירים לרכוש כלים להעברת הידע שברשותם לדורות העובדים הבאים בארגון. מזלול זה מסייע לחזק את המוטיבציה הן בקרב עובדים ותיקים והן בקרב צעירים, לשפר את התקשורת בתוך החברה ולגבש את עובדיה.