ללמוד על חשבון הפיקדון במכללת שנקר - יחידת לימודי חוץ

רוצה לדעת על לימודים בנושאי חיילים? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על שנקר חוץ - קורסים לניצול פיקדון.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים למימוש פיקדון צבאי לחייל המשוחרר ביחידה ללימודי חוץ במכללת שנקר


מעצבים את הדרך למקצוע


ביחידה ללימודי חוץ של מכללת שנקר מציעים קורסים שונים בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. חלק מאותם קורסים מוכרים למימוש פיקדון צבאי לחיילים משוחררים. באופן זה יכולים חיילים משוחררים, שמעוניינים לעשות את הצעד הראשון בתחום האופנה או העיצוב, לרכוש כלים חשובים ולגבש לעצמם סגנון אישי וייחודי.

 

הנה המסלולים המאפשרים ללמוד על חשבון הפיקדון לחייל המשוחרר ביחידה ללימודי חוץ בשנקר:

 


קורס תפירה למתחילים


זהו קורס תפירה שמתאים לרמת מתחילים ומעניק מיומנויות בסיסיות לייצור פרטי לבוש. לאורך הקורס לומדים כיצד לתפעל מכונת תפירה ואיך להכין גזרות לתפירה של פריטים שונים. כמו כן הם מתוודעים לטכניקות תפירה עבור חצאיות, חולצות, מכנסיים ובגדים נוספים. משך הקורס כ - 85 שעות לימוד והוא מחולק ל - 17 מפגשים. התלמידים מתנסים בפרויקט אישי בו הם יוצרים פריט לבוש אישי.

 

קורס טכניקות מתקדמות בתפירה


הקורס, שמיועד לבעלי רקע בתפירה, מעניק כלים לשכלול היכולות ולשדרוג רמת המוצרים המוגמרים. התלמידים מכירים שיטות לתפירה ולעיבוד של סריגים ובגדים מחויטים וגם מתוודעים לשיטות לעבודה חסכונית ומהירה יותר. התכנית כוללת כ - 75 שעות לימוד.


קורס תדמיתנות ודיגום בשטח


התכנית מעניקה מיומנויות מתקדמת בתדמיתנות לבעלי ניסיון קודם בתפירה. במהלכה לומדים על טכניקות ליצירת בגדים שונים ובוחנים את השלבים לאורך התהליך כולו, משרטוט הגזרות ועד לפיתוח בפועל של הפריטים. הם שמים דגש על בגדים לנשים ובוחנים שיטות לשיפור קווים ולהתאמת הפריטים לשלל מידות. המסלול נפרש על פני 43 מפגשים שבועיים. יש להחזיק בידע קודם בתפירה או להיות בוגרי קורסי תפירה ותדמיתנות בסיסיים כדי ללמוד בתכנית זו. יש לציין כי זהו קורס עיוני בלבד, שאיננו כולל תרגול בפועל של פיתוח הגזרות.


קורס סאונד


קורס סאונד מכשיר את תלמידים כאנשי הגברה וטכנאי גול עבור חברות הפקה ושידור. לאורך התכנית, ששמה דגש רב על התנסות מעשית, לומדים על היבטים באלקטרוניקה וחשמל, בהפקה מוזיקלית ובאופן הקלטת הסאונד באולפן מקצועי. כמו כן, מכירים תוכנות מקצועיות למיקסינג ולמאסטרינג. התכנית נמשכת כשנתיים וכוללת 62 מפגשים, 350 מסך השעות מוקדשות להתנסות מעשית באולפן במסגרת סטאז'.


קורס עיצוב ובניית קולקציית אופנה


במהלך התכנית לומדים כיצד לתכנן פריטי לבוש מקוריים מגיבוש הרעיון הראשוני ועד לייצור ולשיווק. המשתתפים לומדים להתמקד ולהגדיר קהלי יעד ומתוודעים לשלל חומרי גלם וטכניקות עבודה. המסלול מכשיר הן להשתלבות בחברות אופנה והן לפתיחה של סטודיו עצמאי. היא כוללת סדנאות מעשיות בפיתוח בגדים ובמציאת מקורות השראה. לתלמידים מוצעת האפשרות לבצע את תהליך העבודה בבלוג אופנה שהם פותחים ברשתות החברתיות. היקפה כ - 72 שעות.


קורס ציור אופנה


קורס איור אופנה מעניק כלים לתרגום של רעיונות והשראה לשרטוטים הנחוצים להפקת קולקציות. המשתתפים לומדים טכניקות ציוד ורישום שונות ובוחנים כיצד להשתמש בשלל חומרי גלם לצורך הכנת מודלים דו ממדיים, באופן שמותאם לאילוצי עבודה של מעצבי אופנה. אורך הקורס כ - 80 שעות.


מכינה לעיצוב פנים


מכינה לעיצוב פנים מיועדת למעוניינים להתקבל ללימודי עיצוב פנים לתואר ראשון בשנקר שאינם עומדים בתנאי הקבלה. היא כוללת קורסים יסודיים בתחום העיצוב ובמהלכה מכירים טכניקות רישום אדריכלי ותוכנות הדמיה תלת ממדית כגון פוטושופ ואילוסטריטור. התכנית, שאורכה כחמישה חודשים, גם מכינה את תלמידיה לקראת בחינות המיון הפנימיות בשנקר. שיעורים מתקיימים בשעות הערב פעמיים בשבוע.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת שנקר | שנקר - בית ספר גבוה להנדסה ולעיצוב

עוד מסלולי לימוד - שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב

כלים שיעזרו לך לבחור