לימודי הנדסת תוכנה בהתמחות מובייל במכללת שנקר

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הנדסה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על שנקר - הנדסת תוכנה ומובייל.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הנדסת תוכנה בהתמחות במובייל B.Sc. במכללת שנקר

 

מובילים את המובייל

 

הנדסת תוכנה הוא תחום רחב הכולל יצירה, פיתוח וחקירה של האלמנטים השונים המרכיבים את המבנים הפיזיים וההגדרות של המחשב. התחום כולל את הפקודות האוטומטיות, את תקשורת הנתונים ואת שיתוף המידע בין מחשבים ובין מערכות שונות.

 

הטלפונים החכמים ומחשבי הלוח הוסיפו נדבך נוסף לתחום הנדסת התוכנה והם פתחו צוהר לפיתוח פתרונות למכשירים הניידים. העוסקים בתחום זה מפתחים אפליקציות, מתכננים מערכות הפעלה ומפשטים את יישומי המשתמש למכשירים הניידים. מהנדסי התוכנה צריכים לתת מענה הן לטכנולוגיות החדשות והן למערכות הקיימות ולהעניק להם תמיכה מלאה.

 

תכנית הלימודים

 

לימודי הנדסת תוכנה בהתמחות מובייל במכללת שנקר מקנה לסטודנטים ידע נרחב ומעמיק על מקצועות היסוד של התחום, כמו פיזיקה, מתמטיקה ומחשבים, וזאת במטרה להעניק להם את הכלים למחקר ולפיתוח הכישורים שלהם בתחום ההנדסה. כמו כן, הסטודנטים לומדים על תחום הנדסת התוכנה, על שפות תכנות, על מערכות מחשב, על שיטות לאחזור מידע ועל מתודות כלליות בהנדסת תוכנה.

 

בהתמחות במובייל הסטודנטים רוכשים כלים עיוניים ומעשיים לעיסוק בעולם פיתוח התוכנה המיועד לטלפונים הניידים ולמחשבי הלוח. הסטודנטים לומדים על תכנות לסביבות שונות, כמו IOS ואנדרואיד ועל טכנולוגיות מתקדמות בענן. נוסף על כך, הם לומדים על חווית המשתמש – UX/UI ועל הממשקים והטכניקות הוויזואליות המושכות משתמשים.

 

מתכונת הלימוד

 

משך לימודי התואר הוא כארבע שנים, המפגשים נערכים שלוש פעמים בשבוע – יום מרוכז ועוד שני חצאי ימים, אחד בשישי בבוקר והשני בערב באחד מימי השבוע. מתכונת הלימודים כוללת קורסי תשתית, קורסי חובה כלליים, קורסי חובה בהתמחות מובייל, קורסי בחירה כלליים, קורסי בחירה בהתמחות מובייל, מעבדות ומפגשים עם מרצים אורחים.

 

נושאי לימוד

 

 • תורת הקומפילציה
 • אנליזה נומרית
 • תכנות מונחה עצמים
 • תורת הקבוצות
 • אבטחת איכות תוכנה
 • הנדסת אבטחה
 • עיצוב ממשק משתמש
 • תקשורת ותקשוב
 • פיתוח אפליקציות לרשת
 • מערכות מחשב מקבילות    
 • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

שנקר היא מכללה למקצועות העיצוב, האמנות וההנדסה אשר מציעה מגוון תכניות לימוד לתואר ראשון ולתואר שני. מסלולי הלימוד שבפקולטה להנדסה של המכללה משלבים את הלימודים הטכניים של מדעי הטבע עם חדשנות, יצירתיות והיכולת להפיק מהטכנולוגיות מוצרים בעלי ערך עם התחשבות בצרכים של הסביבה העסקית והסביבה החברתית. בין המסלולים שבמכללה אפשר ללמוד לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, לימודי הנדסה כימית, לימודי הנדסת פלסטיקה ולימודי הנדסת תעשייה וניהול.


תנאי קבלה

 

המועמדים ללימודי הנדסת תוכנה צריכים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים 85 ומעלה, לרבות הבונוסים המתקבלים בעבור 4 או 5 יחידות לימוד בבגרות במתמטיקה, באנגלית, בכימיה, בפיזיקה ובמדעי המחשב. כמו כן, עליהם לקבל ציון 620 לפחות בבחינת הפסיכומטרי או ממוצע 90 ומעלה בתעודת ההנדסאי.

 

תעודה

 

הסטודנטים אשר עומדים בכל המטלות הנדרשות, לרבות הגשת פרויקט הגמר, מקבלים תואר B.Sc בהנדסת תוכנה מטעם מכללת שנקר.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת שנקר | שנקר - בית ספר גבוה להנדסה ולעיצוב

עוד מסלולי לימוד - שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב

כלים שיעזרו לך לבחור