תואר ראשון בתקשורת עם התמחות תקשורת דיגיטלית במכללת עמק יזרעאל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר בתקשורת?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על עמק יזרעאל - תואר בתקשורת התמחות דיגיטל.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בתקשורת עם התמחות בתקשורת דיגיטלית במכללה האקדמית עמק יזרעאל

 

המרחב הדיגיטלי

 

דרכי צריכת התקשורת השתנו ללא היכר, המחשב החליף את הטלוויזיה, העיתונות המקוונת נגישה יותר מהעיתונות המודפסת, החדשות נמצאות בהישג יד מידי בזכות הטלפונים החכמים והרשתות החברתיות משפיעות על דעת הקהל יותר מכל מדיום אחר שהיה קיים אי פעם. גופי התקשורת שאינם מתאימים את עצמם למציאות הזו נמצאים בפיגור וקהל הצרכנים שלהם הולך ודועך. לשם כך הם צריכים לפתח מתודות יצירתיות וחדשניות למשיכת קהל, להבין את הטכנולוגיות הקיימות ולתמוך בטכנולוגיות חדשות אשר ישפרו את איכות צריכת התקשורת במדיה הדיגיטלית ויגדילו את כמות האנשים אשר באים במגע עם ערוצי התקשורת השונים.

 

הלומדים תואר ראשון בתקשורת בהתמחות תקשורת דיגיטלית לומדים את הידע העיוני והמחקרי החוקר את התפתחות התקשורת משחר ימיה ועד היום. הם בודקים את ההשפעות שלה על ההתנהלות החברתית והפוליטית ואת ההיבטים החיוביים והשליליים של התקשורת הדיגיטלית.

 

 

תכנית לימודים

 

תואר ראשון בתקשורת בהתמחות תקשורת דיגיטלית במכללת עמק יזרעאל מקנה לסטודנטים ראייה מקיפה על עולם התקשורת בכלל ועל עולם המדיה הדיגיטלית בפרט. הם לומדים על הפלטפורמות המקוונות כמו האינטרנט והענן ועל ההשפעות שלהם על דרכי צריכת התקשורת העכשווית.

 

תכנית הלימודים מתמקדת בהיבטים המחקריים והתיאורטיים של התקשורת הדיגיטלית והתלמידים לומדים על התרבות הדיגיטלית, על העיתונות המקוונת, על הרשתות החברתיות ועל אפליקציות ויישומים המנתבים את הגישה אל אותם האמצעים. נוסף על כך, הסטודנטים לומדים על דרכי השיווק, הפרסום וההנגשה של ערוצי התקשורת לקהל הרחב, ועל האספקטים הכלכליים והניהוליים של כל מדיה ומדיה.

 

מתכונת הלימוד

 

לימודי התואר נמשכים כשלוש שנים. מתכונת הלימוד כוללת שיעורי חובה בתקשורת, שיעורי חובה בתקשורת דיגיטלית, שיעורי בחירה בתקשורת, סדנות בתקשורת, שיעורי סמינר, שיעורי העשרה ושיעורי תרבות ישראל והעמים.

 

נושאי הלימוד

 

 • פסיכולוגיה חברתית
 • עריכת טלוויזיה
 • לשון, תרבות וחברה
 • עיתונות מקוונת
 • צריכת תקשורת ופנאי
 • מגדר ותקשורת
 • מחקר איכותני בתקשורת
 • תקשורת המונים
 • טכנולוגיה, תקשורת ותרבות
 • תקשורת שיווקית    
 • ניתוח רשתות ומדיה חברתית    
 • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

המכללה האקדמית עמק יזרעאל היא מוסד אקדמי המאפשר ללמוד מגוון מסלולי לימוד לתואר ראשון ולתואר שני. נוסף על הלימודים התיאורטיים והעיוניים, הסטודנטים שבמכללה מקבלים הכשרה מעשית ומשתתפים בתכניות השמה. בין התארים שבמכללה אפשר ללמוד לימודי תקשורת חזותית, לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי כלכלה וניהול ולימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה.

 

 

תנאי קבלה

 

לתואר ראשון בתקשורת מתקבלים מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה או תעודת גמר ממכינה קדם־אקדמית. נוסף על כך, המועמדים צריכים להציג ציון בפסיכומטרי ולציון רף בחלק האנגלית של הבחינה או במבחן אמי"ר. הקבלה ללימודים מותנית בממוצע הציונים המתקבל לפי הנוסחה של המכללה.

 

תעודה

 

הסטודנטים אשר מסיימים את כל המטלות הנדרשות מקבלים תואר B.A בתקשורת בהתמחות תקשורת דיגיטלית מטעם המכללה האקדמית עמק יזרעאל.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית עמק יזרעאל

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית עמק יזרעאל

כלים שיעזרו לך לבחור