קורס יועצי מס במכללת אתגר תקשורת

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אתגר תקשורת - קורס ייעוץ מס.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ייעוץ מס במכללת אתגר תקשורת

 

מומחיות בעולם המס

 

ייעוץ מס הוא מקצוע הכרחי בשוק העבודה, ומי שרוצה לעסוק במקצוע זה מוכרח לקבל הסמכה מקצועית והכרה רשמית מנציבות מס הכנסה. יועץ המס מוכרח להכיר את חוקי המיסוי השונים על בוריים וכן את תהליכי המיסוי החלים על אנשים פרטיים, על חברות ועל עמותות.

 

כמו כן, ליועצי מס יש את ההיתר לטפל בנושאים שונים כמו עוסק מורשה, עוסק זעיר, עוסק פטור ופתיחת תיקים ברשויות המס. יועצי מס מייצגים את לקוחותיהם מול רשויות המס ומסייעים להם במילוי הדוחות הנדרשים. יועצים מוכשרים, שקיבלו את ההשכלה המתאימה, מקנים לבעל העסק הנעזר בשירותיהם את השקט הנפשי שלו הוא נזקק בעת ניהול עסק.

 

 

תכנית לימודים

 

קורס ייעוץ מס במכללת אתגר תקשורת שייך למחלקת חשבונאות ופיננסים והוא מבוקש בקרב אנשים אשר עוסקים בתחום ראיית החשבון וההשקעות. תלמידי הקורס מקבלים הכשרה מקיפה והכרה מעמיקה עם דיני המיסוי השונים ועם המוסדות המפקחים עליהם כמו מס הכנסה, מיסוי מקרקעין, מס ערך מוסף והביטוח הלאומי. הסטודנטים מקבלים את ההכשרה ההכרחית לעבור את מבחני ההסמכה מטעם נציבות מס הכנסה המאפשרת להם לקבל את רישיון יועצי המס.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 600 שעות המוקדשות הן ללמידה עיונית והן להתנסות מעשית. התלמידים מתעמקים בשתי חטיבות עיקריות – מסים וחשבונאות. תלמידי הקורס מקבלים חומרי עזר וחומרי הדרכה שמלווים אותם לאורך תקופת הלימוד וכן הם מקבלים ליווי צמוד מצוות המרצים וההנהלה וזוכים מהם למענה.

 

נושאי הלימוד

 

 • מיסוי בינלאומי
 • הצהרות הון
 • מיסוי שותפויות
 • ביקורות מס
 • פקודת מס הכנסה
 • יבוא ואשראי
 • חישובים מסחריים
 • ניהול ספרים
 • זיכויים וחישובי מס
 • מיסוי חברות    
 • מיסוי התא המשפחתי    
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד

 

מכללת אתגר תקשורת היא מוסד השכלה באזור הדרום והיא מנהלת מרכז רב תחומי לקידום ולרכישת השכלה. המכללה מאפשרת הכשרה מקצועית לקהל הרחב על ידי שיטות מקצועיות ועדכניות. תכניות הלימוד משלבות למידה עיונית ותרגול מעשי שיחד מקנים לתלמידיה השכלה מקצועית במבחר תחומים המאפשרות פיתוח עצמי וקידום הקריירה המקצועית. המכללה מציעה מגוון קורסים, ובהם קורס השקעות בשוק ההון, קורס חשבות שכר, קורס הנהלת חשבונות מעשית וקורס סאפ למנהלי חשבונות.

 

תנאי קבלה


הלימודים בקורס ייעוץ מס פתוח לקהל הרחב ללא תנאי קבלה או השכלה מקדימה. הקורס מומלץ לאנשים הרואים את עצמם עוסקים בתחום החשבונאות והמסים ולכאלה אשר רוצים להרחיב את השכלתם בנושא ולחדד את הידע המקצועי שלהם.

 

 

תעודה

 

תלמידים אשר מסיימים את תכנית הלימודים, עומדים בכל המטלות הנדרשות ועוברים את בחינת הגמר בהצלחה מקבלים תעודת גמר המשמשת אסמכתא ואישור לעסוק כיועצי מס. תעודת יועץ המס מטעם נציבות מס הכנסה מותנית בתקופת התמחות של שנה.

 

אפשרויות התעסוקה

 

בוגרי הקורס יכולים להשתלב במשרדים של רואי חשבון, במשרדי עורכי דין העוסקים בדיני המיסוי, בעסקים פרטיים, במגזר הציבורי וכעצמאים המעניקים שירותים של ייעוץ מס לאנשים פרטיים או לחברות ולמוסדות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת אתגר תקשורת

עוד מסלולי לימוד - אתגר תקשורת

כלים שיעזרו לך לבחור