קורס אפיון ועיצוב חוויית ממשק משתמש אונליין בג`ון ברייס חיפה - לקהל צפוני בלבד

שירות אישי - צור קשר
קורס אפיון ועיצוב חוויית ממשק משתמש אונליין בג`ון ברייס חיפה - לקהל צפוני בלבד

קורס אפיון ועיצוב חוויית ממשק משתמש UI UX אונליין בג'ון ברייס חיפה – לקהל צפוני בלבד

 

בג'ון ברייס חיפה מתקיים קורס אפיון ועיצוב חוויית ממשק משתמש UI UX. זהו קורס אונליין המיועד לקהל צפוני בלבד. מטרת התכנית היא הקנייה של מיומנויות לניהול מחקר אפיון ועיצוב של מוצרים דיגיטליים משלב התכנון ועד הביצוע. משתתפי הקורס לומדים כיצד להקים מוצרים דיגיטליים תוך שילוב עקרונות מתחומי התכנות והעיצוב. כמו כן, במהלך המסלול הם מפיקים תיק עבודות שיכול לסייע להם בעת ההשתלבות בשוק העבודה.


כיום קיים ביקוש רב בשוק לאנשי UI UX. בענף זה פועלים כיום מומחים מענפי ידע שונים כגון מחשוב, פסיכולוגיה, עיצוב גרפי והנדסת אנוש. שליטה בתחום אפיון חוויית המשתמש יכול לסייע להשתלבות במגוון אפיקים בתחום התעשייתי והדיגיטלי. במסגרת תפקידם המאפיינים והמעצבים נדרשים לשלוט בשימוש במערכות מידע ממוחשבות, בפסיכולוגיה של משתמשים, בעיצוב גרפי, בפיתוח ובכלים נוספים. במהלך הקורס המשתתפים יכולים לרכוש את הכלים המקצועיים הנדרשים לפיתוח הקריירה ולהתנסות בהם באופן פרקטי.


ג'ון ברייס חיפה היא מכללה מוסמכת של חברת "אדובי", ולה הסמכה כמרכז הדרכה של חברה זו.

 

המשתתפים יכולים לבחור כיצד ברצונם ללמוד - פרונטלית, היברידית, אונליין 100% לייב

 

תכנית הלימודים


משתתפי הקורס לומדים כלים לאפיון של מוצרים דיגיטליים כגון אפליקציות, אתרים, מערכות Back Office ורכיבים דיגיטליים נוספים. הם מתמקדים בעקרונות בעיצוב גרפי ובשיטות בגרפיקה למדיה דיגיטלית, תוך שימת דגש על שיקולים ושיטות מחקר הנחוצים באפיון מדוייק של מוצרים.


הם לומדים על התצוגה המתאפשרת בממשקים גרפיים ועל הבהרות כוונה של ממשקים דרך שימוש בסמלים. לצורך כך נלמדים מושגים בעיצוב טקסט וסמלים, איזון קומפוזיציה, רזולוציות של מסכים ועיצוב רספונסיבי. כמו כן, הם דנים בבנייה של אב טיפוס להבטחת ממשקים ידידותיים למשתמשת, יעילים ונגישים. הם מתוודעים לתוכנות גרפיות מבוקשות שבהן משתמשים בחברות בתעשייה בתחום האינטרנט ולומדים להשתמש בהן בתהליך אפיון ועיצוב הממשק.

 

מתכונת הלימוד


זהו קורס אונליין שנלמד במתכונת מקוונת. הוא נפרש על פני כחודשיים והוא כולל 115 שעות לימוד.

 

ניתן ללמוד גם אונליין או היברידית


בתכנית נכללים תכנים עיוניים וכן תרגולים מעשיים. המשתתפים מקבלים סיוע בבנייה של תיק עבודות לקראת יציאה לתעשייה. כמו כן, הם יכולים לקבל סיוע בהכוונה למשרות מתאימות בתעשייה.

 

נושאי הלימוד


משתתפי הקורס לומדים מגוון נושאים, הנה כמה מהם:

 

 

  • כלי אפיון
  • מחקר מוצר
  • מצגות עסקיות
  • מחקר קהלי יעד
  • בדיקות שמישות
  • אב טיפוס ראשוני
  • אסטרטגיות אפיון
  • שלבי אפיון ממשקים למוצרים דיגיטליים
  • ועוד


על מוסד הלימוד


בג'ון ברייס חיפה מתקיימים קורסים רבים נוספים בתחומי ההייטק והמחשבים. קורסים אלה מתמקדים בטכנולוגיות וכלים עדכניים בשוק והתכנים בהם מתעדכנים בהתאם לצורכי הארגונים והמעסיקים. בקורסים משולבים תכנים פרקטיים מתוך שאיפה לחשוף את המשתתפים לתהליכים מקצועיים רלוונטיים ולאפשר להם לפתח כלים יישומיים חשובים להמשך הדרך.


בין הקורסים שאותם ניתן ללמוד במכללה זו נכללים גם קורסים אונליין נוספים, כגון קורס וורדפרס. כמו כן, נערכים קורסים במתכונת פרונטלית כגון קורס פיתוח אתרים ואפליקציות, קורס פיתוח פול סטאק ואפליקציות ווב, קורס קידום אתרים ושיווק דיגיטלי ועוד.

 

תנאי קבלה


הקורס מתאים לתושבי אזור חיפה והצפון שברצונם להתמקצע בפיתוח של מוצרים דיגיטליים כגון אתרים, מצגות, מערכות ואפליקציות. כמו כן, יכולים ללמוד בו המעוניינים להשתלב בתחומי הדיגיטל וההייטק וכן אנשי מכירות ושיווק. הקורס מתאים גם ליזמים, למנהלי מוצר דיגיטלי, למעצבי גרפיקה לפרינט, למנהלי מערכות מידע, למתכנתים ולמומחים בתחום הפסיכולוגיה הקוגניטיבית.


במסגרת תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להיות בעלי רקע בסיסי בתחום הטכנולוגי וידע בהפעלת יישומי מחשב. יש צורך בשליטה בשפה האנגלית ברמת 3 יחידות לימוד לבגרות או לחלופין מעבר של מבחן ידע באנגלית. המועמדים נדרשים לעבור מבדק התאמה של חברת אדם מילא.

 

תעודה


בסיום הקורס מוענקת למשתתפים העומדים בדרישות תעודת גמר מטעם ג'ון ברייס חיפה. כדי לקבל את התעודה עליהם להגיש את מטלות הבית, לבצע את הפרויקטים המעשיים ולעבור בהצלחה את הבחינות.

למידע נוסף לחצו: מכללת ג`ון ברייס חיפה
עוד מסלולי לימוד - מכללת ג`ון ברייס חיפה