קורס מעצבי חלונות ראווה במכללת שנקר - לימודי חוץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על שנקר - קורס עיצוב חלונות ראווה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עיצוב חלונות ראווה במחלקה ללימודי חוץ בשנקר


חשיפה להצלחה


חשבתם כמה זמן לוקח לנו לחלוף ליד חלון ראווה של חנות? מדובר בשניות בודדות בלבד. זהו הזמן שיש למוצג בחלון להסב את תשומת ליבנו, לעורר את סקרנותנו ולבסוף להביא לכך שניכנס אל תוך החנות. אין זה מפתיע שישנו ביטוי רווח המיוחס לבני האדם והוא שאנו "אוכלים עם העיניים". רוב הבחירות שלנו, בין אם זה הבגד שנלבש או ארוחת הצהריים שנאכל, נעשות בהשפעת המראה הוויזואלי של המוצר וסביבתו. מחקרים הוכיחו כי חלון הראווה של חנות יכול להביא לעלייה של עד עשרים אחוזים במכירות.


בהתאם לכך, עולם עיצוב חלונות הראווה של חנויות ובתי עסק התפתח רבות, בייחוד בענף האופנה. תחום זה מכיל בתוכו אלמנטים רבים מענף הפסיכולוגיה, האופנה ועיצוב הפנים, שכן ראשית על המעצב להבין את קהל היעד ורצונותיו, לדעת מהו החזון הוויזואלי של מותג האופנה וכיצד לשלבם בצורה הטובה ביותר שתמשוך את הצרכנים הרלוונטיים פנימה אל החנות. המחלקה ללימודי חוץ שבמכללת שנקר מציעה קורס להכשרת מעצבי חלונות ראווה וחללים מסחריים. הוא מיועד לכל המעוניינים להשתלב בתחומי האופנה והעיצוב וכן לאנשי מקצוע שרוצים להרחיב את ידיעותיהם, ולהגדיל את רווחי העסקים שלהם.


תכנית הלימודים


מסלול זה מאפשר לתלמידים להכיר את כל הצדדים שבעיצוב חלונות ראווה. תחילה, הם לומדים נושאי בסיס ועקרונות ראשוניים בשפת העיצוב כמו צורות או קומפוזיציה. כמו כן, הם בוחנים אמצעים פסיכולוגיים שונים שנועדו לגרום למוצר לבלוט ובכך לקדם את המכירות. לבסוף, הם דנים בשיטות השונות לעיצוב חלון ראווה בענף האופנה כמו עיצוב תאורה, קומפוזיציות בדו ובתלת ממד ופיסול עם חומרים ממוחזרים.


מתכונת הלימוד


היקף הקורס 104 שעות לימוד אקדמיות ובמסגרתו מתקיימים כ – 26 מפגשים. הוא כולל שיעורים תיאורטיים לצד התנסות מעשית בעיצוב מסחרי.


נושאי הלימוד

 

 • מסחור חזותי
 • צורות, צבעים וקומפוזיציות
 • עיצוב קיר כוח
 • טכניקות לבניית חלון ראווה
 • עיצוב מעמדים
 • שימוש בבובות בחלל החנות
 • יסודות העיצוב
 • זרמים ומגמות בעולם העיצוב
 • חוקי שפת העיצוב    
 • כלים פסיכולוגיים – ויזואליים לקידום מכירות    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ שבמכללת שנקר פועלת מחלקת עיצוב המציעה שלל הכשרות מקצועיות בתחום זה. ביניהן ניתן למצוא קורס עיצוב אריזות, קורס ביסודות האיור וקורס הכשרת מפיקי ומנהלי אירועים.


תנאי קבלה


מסלול זה אינו מותנה בתנאי קבלה, אך יכול להתאים במיוחד לאנשי צוות ולמנהלים בענפי האופנה והמסחר, לקניינים וכן למעצבי אופנה שמעוניינים למנף את עסקם באמצעות כלים שיווקיים ועיצוביים.

 


תעודה


תלמידים הנוכחים בלפחות 80% מהשיעורים ומגישים את כל המטלות זכאים לתעודת גמר מטעם לימודי החוץ של מכללת שנקר.


אפשרויות עבודה


הבוגרים יכולים לעבוד בתור מעצבי חלונות ראווה בחברות מסחריות גדולות או לפתוח סטודיו עצמאי המציע שירותי עיצוב ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת שנקר | שנקר - בית ספר גבוה להנדסה ולעיצוב

עוד מסלולי לימוד - שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב

כלים שיעזרו לך לבחור