קורס פסיכומטרי - אנקורי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אנקורי - קורס פסיכומטרי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פסיכומטרי באנקורי


שיטות להצלחה


המבחן הפסיכומטרי היא בחינת מיון ללימודים אקדמיים שעורך המרכז הארצי לבחינות ולהערכה במספר מועדים כל שנה. ציון טוב בפסיכומטרי יכול להעלות את סיכויי הקבלה למסלולי הלימוד, במיוחד בחוגים מבוקשים כמו למשל לימודי רפואה או לימודי משפטים. קורס פסיכומטרי באנקורי מספק לתלמידיו הכנה מקיפה לקראת הפסיכומטרי ונותן להם תרגולים רבים כדי שיגעיו מוכנים עד כמה שניתן ליום הבחינה.


תכנית הלימודים


התלמידים בקורס הפסיכומטרי מכירים היטב את מבנה הבחינה ואת סוגי השאלות שמופיעים בפרקים השונים - חשיבה כמותית, חשיבה מילולית ואנגלית. הם לומדים כיצד לענות עליהן ביעילות ובמסגרת מגבלת הזמן. בנוסף, הם גם לומדים כיצד מנהלים שגרת למידה נכונה ואיך מתמודדים עם תנאי לחץ. הם מתפתחים את אסטרטגיות הלמידה שלהם דרך סימולציות ותרגולים וכך יכולים ללמוד מטעויות ולשפר את הישגיהם לקראת הבחינה. בקורס משתדלים להתאים את תכנית הלימודים לרמת הכיתה ולצרכי התלמידים האישיים.

 

מתכונת הלימוד


קורס פסיכומטרי באנקורי כולל שיעורים בכיתה בקבוצות קטנות ותרגולים רבים שמותאמים למגוון רמות של תלמידים. בנוסף לנעשה בכיתה, התלמידים יכולים להמשיך לתרגל את חומרי הקורס דרך ערכות ספרי לימוד ועזרים חווייתיים אחרים. כך למשל, הם יכולים להשתמש באפליקציות פייסבוק לפתרון שאלות בסגנון הבחינה ולשינון של אוצר המילים. כמו כן, עומדות לרשותם מערכות משוב ובדיקת מבחנים, שמנתחות את דפוסי התשובות של המשתתפים ומכווינות אותם לגבי שיפורים אפשריים.


במהלך הקורס, המשתתפים מבצעים מספר סימולציות שבאות לדמות את תנאי הבחינה. מדריכי הקורס מנתחים את תוצאות הסימולציות עם התלמידים ומעניקים להם ייעוץ ממוקד לגבי נקודות החולשה והחוזק שלהם.

 


נושאי הלימוד

 • אסטרטגיות למידה
 • הבנת הנקרא
 • אלגברה וגיאומטריה
 • בעיות מילוליות
 • אוצר מילים בעברית
 • כתיבת חיבורים
 • ניסוח משפטים מחדש
 • השלמת משפטים
 • מבנה הבחינה הפסיכומטרית
 • הסקה מתרשימים    
 • הרחבת אוצר מילים באנגלית    
 • ועוד

 

סגל הוראה


מדריכי הפסיכומטרי ברשת אנקורי הם מנוסים ובעלי ותק בהכנת תלמידים במגוון רמות לקרא הבחינה הפסיכומטרית. המדריכים מלווים את התלמידים ומספקים להם הכוונה וייעוץ אישיים על מנת שיוכלו להתכונן באופן המיטבי לקראת הבחינה. בנוסף המורים ב"אנקורי" לוקחים חלק במחקר במסגרת יחידת הפיתוח של בית הספר, שעוקבת אחר השינויים שמתבצעים בבחינה, וכך הם יכולים להתאים את הנלמד בקורסים למבנה העדכני ביותר של הפסיכומטרי.


על מוסד הלימוד


רשת אנקורי, היא אחת מרשתות החינוך הגדולות בארץ, אשר הוקמה לפני כ - 67 שנים. באנקורי מציעים קורסים להכנה לקראת הפסיכומטרי וכן מסלולים להשלמת בגרויות במגוון תחומי לימוד, כמו למשל בגרות במתמטיקה, בגרות באנגלית ועוד רבים. הקורסים מאפשרים לתלמידים לשפר את ממוצע הבגרויות שלהם, בדרך לקבלה לתואר הראשון.

 

באנקורי פועלת גם מזה כ - 24 שנים מחלקת פיתוח ומחקר אשר בוחנת את השינויים במבנה ובאופי הפסיכומטרי ומתאימה את תכני הלימוד בהתאם וכן את ערכות הספרים שמקבלים התלמידים בקורס. השיעורים באנקורי משלבים בין למידה חווייתית ותרגולים לבין שיעורים בכיתה, שמתקיימים בהנחיית מדריכים מנוסים. לרשת אנקורי סניפים בפרישה ארצית, בערים כמו למשל באר שבע, ירושלים, תל אביב, ראשון לציון, חדרה, נהריה, חיפה, רעננה ועוד.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אנקורי פסיכומטרי, קורס פסיכומטרי אנקורי, קורסי הכנה לבגרות

כלים שיעזרו לך לבחור