מקצועות רווחיים: גובה משכורות לפי מקצוע

אחד השיקולים החשובים בבחירת כיוון לימודים קשור לתמורה הכלכלית שמעניק המקצוע. בכדי לעזור לך במציאת הדרך להתגשמות ציפיות הפרנסה שלך, אפשרנו לך לבדוק - כמה מרוויחים בעלי מקצועות שונים במשק.


באתר שלנו מובאים כל הפרטים החשובים באשר למשכורות התחלתיות, ובנוגע לרמות שכר לאחר שנות ניסיון ולפי דרג תפקידי, בהתאם לתחום העיסוק.

 

באפשרותך לפנות לנציגנו דרך האתר ולקבל מידע חיוני נוסף, בחינם.

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף.
 

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

רוצה פרטים על לימודים בתחום?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך


משכורות לאחר לימודים

 

מהם המקצועות הרווחיים כיום?

 

לרווחיות יש פנים רבות. מקצוע יכול להיות בעל שכר התחלתי גבוה מאד, אך מכיוון שאין בו הרבה דרישה לעובדים, הערך שלו יפחת בעיני מי שחשוב לו למצוא במהרה מקור פרנסה טוב. מנגד, יש מקצועות בהם השכר ההתחלתי הוא בינוני, אך הסיכוי למצוא בהם עבודה הוא יחסית גבוה. אנשים רבים מעדיפים לכוון עצמם להשתלבות במקצועות אלו. אולי הקריטריון החשוב ביותר הוא הגורם של אפשרויות הקידום והעלייה בשכר לאורך השנים. לכל אדם חשוב לדעת שהוא בתהליך של התפתחות מקצועית ושיפור איכות החיים, ולכן לא תמיד השכר ההתחלתי הוא הגורם המכריע. מעבר לכך, אנשים מחפשים עבודה שתכשיר אותם למגוון תפקידים, אליהם יוכלו לבחור להתפתח בשלב מאוחר יותר. הגיוון הקיים במקצוע הוא, לפיכך, מדד נוסף לרווחיותו.

 

 

מה באתר?

 

האתר שלנו מכיל נתונים על אודות משכורות של אנשי מקצוע מתחומים שונים בישראל, מידע על אודות המקצועות הרווחיים יותר והרווחיים פחות, ממצאים בנוגע להשפעות הוותק והניסיון המקצועי על השכר החודשי, בנוגע למידת השפעתה של ההשכלה האקדמית על המשכורת החודשית, ועוד.

 

אם אתם מעוניינים לקבל קצת פרטים אודות השכר החודשי אותו תקבלו בתום הלימודים האקדמיים, הגעתם למקום הנכון! האתר שלנו ינסה לשפוך ולו מעט אור בתחום ויעניק לכם את כל המידע הדרוש כדי לבחור במקצוע הנכון ביותר עבורכם.

 

מעט מן המובחר

 

על מנת לתת לכם טעימה קטנה ממאגר הידע שלנו על משרות ושכר במשק, הבאנו לפניכם נתונים מספריים כלליים וגרפים על מקצועות שונים, המבוססים על מחקרים סטטיסטיים שסוכמו בשנת 2012. הממצאים מאורגנים ומוצגים על פי גורמי הרווחיות שהוזכרו קודם לכן, והם: שכר התחלתי ומידת הביקוש לעובדים. תצוגה נוספת של המידע מראה את רמות הביקוש לפי קריטריון סוג ההשכלה.

  

20 המקצועות עם השכר ההתחלתי הגבוה ביותר

אחוז הדרישה לבעלי מקצוע מכלל המשרות הפנויות

 

 

 

15 המקצועות עם הדרישה הגבוהה ביותר לעובדים

 

 

מידת הביקוש לעובדים שונים במשק

 

 

 

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה פרטים על לימודים בתחום?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מעל 0 סטודנטים
המליצו והצביעו על משכורות
חפשו חוות דעת על המסלול ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: משפטים, פסיכולוגיה ...
חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד
  • 4.0
    אוניברסיטת חיפה1,676 חוות דעת
  • 4.0
    אוניברסיטת אריאל1,360 חוות דעת
  • 4.2
    המכללה האקדמית עמק יזרעאל415 חוות דעת