תואר שני במכללת בת ים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת בת ים - תואר שני.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במכללת בת ים

תואר שני הפך לתואר מבוקש מאוד בשנים האחרונות, גם בשל התחרות הגדולה על כל משרה וגם בשל העניין הרב שבתארים שניים רבים. ישנן אוניברסיטאות ומכללות רבות בישראל בהן ניתן ללמוד לקראת תואר שני, ביניהן הרוב המכריע של האוניברסיטאות הרגילות (בן גוריון, בר אלין, תל אביב, ירושלים, חיפה ועוד) וגם אין ספור מכללות פרטיות.

 

מדוע כדאי ללמוד לתואר שני דווקא במכללת בת ים?

 

במכללת בת ים, המהווה מרכז לימוד של האוניברסיטה הפתוחה, ניתן ללמוד לקראת שני תארים שניים מרתקים - תואר שני במנהל עסקים ותואר שני בחינוך טכנולוגיות ומערכות למידה. התואר השני במנהל עסקים הוא מבוקש מאוד מכיוון שהוא מעניק לסטודנטים יתרון גדול בקבלה למשרות בכירות בעולם העסקי.

 

הלימודים בתואר מקנים לסטודנטים ידע, השכלה וכלים מתקדמים, אשר מאפשרים להם להשתלב במשרות רבות בעולם שוק ההון, הבנקאות, הכלכלה, החשבונאות ועוד. בין נושאי ההתמחות בתואר זה נושאים כמו שיווק ופרסום, חשבונאות, מימון ועוד.

 

התואר השני בחינוך טכנולוגיות ומערכות למידה הוא ייחודי ולא ניתן ללמוד אותו במרכזים רבים של האוניברסיטה הפתוחה. במכללת בת ים יש לסטודנטים את האפשרות ללמוד בתכנית מרתקת המקנה ידע, מיומנויות וכישורים בתכנון ובפיתוח תכניות לימודים מגוונות.

 

התוכנית מיועדת בין השאר למורים, למנהלים ולעובדים בדרגות שונות במערכת החינוך הרוצים להתמקצע בתחום זה. גם אנשים המגיעים מתחומים אחרים ומתעניינים בתחומים כמו הוראה, חינוך, הדרכה ובהפעלה של מערכות למידה ועוד יכולים להירשם למסלול זה.

מה לומדים?

בתואר השני במנהל עסקים במכללה זו לומדים הסטודנטים נושאים כמו חשבונאות, מימון, סטטיסטיקה, מינהל ומדיניות ציבורית, שיווק, כלכלה ועוד. כמו בכל מוסדות הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה, ניתן לפרוש את הלימודים על פני תקופה ארוכה ולשלב לימודים ועבודה.

 

בתואר השני בחינוך טכנולוגיות ומערכות למידה ישנן שתי מגמות לימוד (שתיהן ללא תזה) - מגמת מערכות למידה ומגמת טכנולוגיות למידה. בין הנושאים הנלמדים במגמות הללו - קביעת מדיניות במערכות חינוך ולמידה, התחשבות באילוצים מסוגים שונים (חברתיים וכלכליים למשל), שיקולים בבחירת אסטרטגיות הוראה ולמידה, דרכי חינוך ועוד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה במכללת בת ים (ובאוניברסיטה הפתוחה בכלל) הם קלים למדי - יש צורך בתואר ראשון מכל תחום עם ציון ממוצע של לפחות 80. חשוב להדגיש כי כאשר מועמד מגיע מתחום שאינו אותו התחום של התואר השני, יש בדרך כלל צורך בקורסי השלמה לא מעטים.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכלל זו צמוד לשכר הלימוד באוניברסיטאות הרגילות (וזול יותר מאשר במכללות פרטיות רבות). בנוסף, במקרים רבים ניתן לשלם את שכר הלימוד באמצעות מלגות לימוד שונות הניתנות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד, על ידי קריטריונים משתנים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת בת ים - האוניברסיטה הפתוחה בת ים

כלים שיעזרו לך לבחור