רוצה פרטים על תואר ראשון בביטוח?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

ביטוח לתואר ראשון

רוצה לדעת על תואר ראשון בביטוח? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות, לרבות איפה אפשר ללמוד, תנאי קבלה למסלולים השונים, מלגות, מה העלויות ועוד. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


ביטוח לתואר ראשון  - רוצה להתקדם?

 

מאחר ותחום הביטוח הוא מורכב ומסועף, העוסקים בו נדרשים לגלות מומחיות ובקיאות במגוון רחב של תחומים ולקבל רישיון מיוחד. הלימודים לתואר ראשון בביטוח, מעניקים לסטודנטים ידע מעמיק בתחום הביטוח וכן בתחומים נושקים נוספים כמו ניהול, משפטים, כלכלה ושוק ההון. תכנית הלימודים מתעדכנת בהתאם לשינויים ולתפיסות בענף הביטוח, כך שהסטודנטים במסלול רוכשים ידע מעשי והכנה לבחינות החיצוניות.

 

המכללה האקדמית נתניה היא המכללה היחידה בישראל שיש לה מסלול לימודים לקראת תואר ראשון בביטוח המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, אך קיים סיכוי גדול שמכללות נוספות ילכו בעקבותיה. תחום זה תופס חלק כל כך מרכזי במשק הישראלי, ולכן אין זה פלא שמוסדות לימוד רבים עוסקים בתחום זה. ניתן ללמוד כיום קורסים קצרים בנושאי הביטוח השנים, במוסדות לימוד רבים בישראל, אך כל מי שרוצה לגדול ולהתפתח בתחום המרתק הזה, יש לו את האפשרות לרכוש תואר אקדמי מלא - תואר ראשון בביטוח!

 

נושאי לימוד

 

התכנית במסלול כוללת נושאים רבים ומרתקים כמו יסודות הביטוח, סוגי ביטוחים, ביטוח מנהלים, חיתום, כלכלה, חוק פיצויי פיטורין, חוק הגנת השכר, ביטוח בריאות, ביטוח רכב ותאונות אדם תכנון פיננסי, סטטיסטיקה, חשבונאות, דיני ביטוח, ביטוח לאומי, דיני עסקים, דיני מיסים, ניהול בחברות ביטוח, ניהול סיכונים פיננסיים בחברות עסקיות, תפקידי ניהול בשוק ההון, תכנון וניהול סיכונים, מימון, ביטוח ימי ואווירי, מס הכנסה, יסודות השיווק ועוד.

 

היכן לומדים תואר ראשון בביטוח?

 

  • המכללה האקדמית נתניה - התואר הראשון בביטוח (B.A) הינו בלעדי למכללה האקדמית נתניה, ויחיד מסוגו בישראל. משך הלימודים שנתיים, הלימודים מתאימים גם לאנשים עובדים. אין צורך בפסיכומטרי כדי להתקבל לתואר.

  

 אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי ביטוח, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

כמה זמן לומדים?

 

הלימודים לקראת תואר ראשון במסלול זה נמשכים שנתיים, והלימודים מתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב, כך שגם אנשים העובדים במשרה מלאה יכולים ללמוד ולרכוש תואר. שנות הלימוד כוללות גם סמסטרים בחודשי הקיץ.

 

מסלול הלימודים משלב בין למידה עיונית להתנסות מעשית. הסטודנטים לוקחים חלק בשלל תרגילים מעשיים וסימולציות, בהן הם מתרגלים ניהול עסקאות, יצירת פוליסות, מילוי טפסים, מיומנויות חיתום רפואי ובנייה של תיקים פנסיונים. כמו כן, מתקיימים סיורים לימודיים בבורסה לניירות ערך ומפגשים עם אנשי מקצוע מחברות ביטוח גדולות.

 

תנאי הקבלה ללימודי ביטוח משתנים ממוסד אחד למשנהו, אך לרוב המועמדים מתבקשים להחזיק בזכאות לבגרות או בתעודת סיום מכינה קדם אקדמית, ולעתים גם בציון פסיכומטרי או מבחן מימ"ד.

 

מהן אפשרויות התעסוקה?

 

בוגרי הלימודים בתחום זה יוכלו לעסוק במגוון משרות בתחום הביטוח - כיועצים או משווקים של ביטוחים מסוגים שונים, כסוכני ביטוח בסוכנויות הביטוח השונות, כמומחי ביטוח בבנקים או במשרדים עצמאיים העוסקים בתחום ועוד.

 

באפשרות הבוגרים להתמחות בשלל ענפים בביטוח, כמו למשל ביטוח סיעודי, ביטוח בריאות או ביטוח פנסיוני. הכלים השונים שרוכשים הסטודנטים יכולים לסייע להם להשתלב בתפקידים ניהוליים גם בענפים כמו שמאות, שוק ההון, ניהול הסדרים פנסיוניים, קרנות השתלמות וניהול קופות גמל. כך הם יכולים לעבוד מול לקוחות מסחריים, ציבוריים ופרטיים כאחד ולהעניק להם שירותי ייעוץ מגוונים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר ראשון בביטוח?

רוצה לדעת יותר על תואר ראשון בביטוח?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד תואר ראשון בביטוח
שאלות הגולשים בנושא
לימודי ביטוח בצפון
תואר ראשון בלימודי ביטוח - תנאי קבלה
לימודי ביטוח באזור הדרום
לימודי ביטוח - איפה מתקיים קורס?
לימודי ביטוח - המסלול למשכורת גבוהה בתחום
לימודי ביטוח פנסיוני - מה המחיר?
לימודי ביטוח לתעודה - איפה לומדים?