מזכירה משפטית בפיקוח משרד העבודה במכללת אורנס

שירות אישי - צור קשר
מזכירה משפטית בפיקוח משרד העבודה במכללת אורנס

מזכירה משפטית בפיקוח משרד העבודה במכללת אורנס

 

קורס מזכירה משפטית המתקיים במכללת אורנס נערך בפיקוחו של משרד העבודה. הקורס מקנה למשתתפיו ידע וכלים פרקטיים הנדרשים במקצוע המזכירות. מגמות ההתמקצעות וההתייעלות הטכנולוגית העוברות על המשק הישראלי משפיעות גם על ענף המשפט, ועל הממד המינהלתי בו. תפקידי המזכירה המשפטית כוללים ריכוז וארגון המידע והטפסים המשפטיים, תקשורת עם הרשויות המנהליות, תיאום מול מקבלי השירותים, ועוד.


היכן לומדים?

 

ניתן ללמוד קורס זה בסניפי מכללת אורנס בערים חיפה וחדרה. כמו כן, מתקיים קורס אונליין.

 

מה לומדים?

 

מטרת הקורס להקנות ידע מקצועי הנחוץ להשתלבות בתחום המזכירות המשפטית, מתוך התפיסה כי הבנת הפן המהותי של המקצוע תתרום להתייעלותו של הממד האדמיניסטרטיבי בענף המזכירות המשפטית.

 


מה משך הקורס?

 

היקפו של הקורס 420 שעות אקדמיות. המפגשים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע, בשעות הערב, למעט הסיורים הלימודיים הנערכים בשעות הבוקר.


מהם תנאי הקבלה?

 

תנאי הקבלה לקורס הינם:

  • 12 שנות לימוד.
  • ועדת קבלה.

 

איזו תעודה מקבלים?

 

בתום הקורס מוענקת תעודת מזכירה משפטית מטעם משרד העבודה.


מהן אפשרויות התעסוקה?


מזכירות משפטיות יכולות להשתלב בתעסוקה בלשכות משפטיות במגזר הציבורי והפרטי. יש לציין כי בגופים ממשלתיים, ישנה עדיפות למזכירות משפטיות בפיקוח המדינה. תחומי עיסוקן של המזכירות מגוונים, וכוללים טיפול ברשומות המשפטיות, ריכוז תכתובות, איסוף ועיבוד המידע הנוגע למסמכים המשפטיים, עריכתם של פרוטוקולים וסיכומי הישיבות בלשכה, קיום קשרים עם יחידות אחרות במוסד, ניהול הפן האדמיניסטרטיבי והתקציבים לרכישת חומרים וציוד, ועוד.

למידע נוסף לחצו: מכללת אורנס
עוד מסלולי לימוד - מכללת אורנס