קורס מפתחי BI בלימודי המשך הטכניון עזריאלי ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס מפתחי BI בלימודי המשך הטכניון עזריאלי ירושלים

קורס מפתחי בינה עסקית BI בעזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים


בקמפוס ירושלים של היחידה ללימודי המשך של עזריאלי והטכניון מתקיימת תכנית Technion Certified Business Intelligence Developer. הקורס מקנה מיומנויות פיתוח בינה עסקית (BI) בסביבת מיקרוסופט. זהו קורס מעשי, אשר משלב רכישת ידע עיוני עם תרגולים פרקטיים מתקדמים ובניית פרויקט אישי, להכנת משתתפיו לשוק העבודה.


תחום הבינה העסקית מהווה מרכיב מרכזי בטכנולוגיות המידע. התפתחויות טכנולוגיות בשנים האחרונות הביאו לעלייה בכמות המידע הנאסף בבסיסי הנתונים של ארגונים, וכעת יש לתובנות העסקיות המופקות מאותם נתונים השפעה משמעותית מתמיד על קבלת ההחלטות בארגון, ועל צמיחתו.

 

 

מה לומדים?


במהלך הקורס נלמדים תהליכי חקר הנתונים והפקת התובנות העסקיות מן המידע הגולמי במאגרי הארגון. מושם דגש על תרגול מעשי, תוך יישום החומר הנלמד בסביבות וירטואליות אשר ממחישות את דרישות התעשייה. המשתתפים מתוודעים לענף מדעי הנתונים (Data Science) באמצעות כלים מובילים, בהם שפת פייתון, SQL Server, ו - SSIS. הקורס כולל מודול Advanced SQL המכין לראיונות עבודה ולהתמודדות עם אתגרים מן התעשייה.

 

כמה זמן לומדים?


היקפו של הקורס 11 חודשים. המפגשים מתקיימים אחת לשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב.

 

קהל היעד ותנאי הקבלה


קהל היעד של הקורס הינו:

  • אקדמאים בתחומים ניהוליים וכמותיים (מנהל עסקים, חשבונאות, כלכלה, מערכות מידע, או סטטיסטיקה), שהינם בעלי רקע עסקי, המעוניינים לשלב תהליכים עסקיים עם כלים טכנולוגיים.

 

תנאי הקבלה הינם:

  • תואר ראשון לפחות בתחומים הבאים: מנהל עסקים, חשבונאות, כלכלה, מערכות מידע, או סטטיסטיקה.
  • חובה: ידע ב - SQL.
  • קריאה והבנה ברמה טובה באנגלית טכנית.
  • ראיון קבלה.

 

איזו תעודה מקבלים?

 

בוגרי הקורס מקבלים תעודה מטעם היחידה ללימודי חוץ של הטכניון. כדי לקבל את התעודה, יש להיות נוכחים ב - 80% מן המפגשים, ולעמוד בהצלחה בכל מטלות הקורס.

עוד מסלולי לימוד - עזריאלי - לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים