רוצה פרטים על קורס הסרת שיער בלייזר?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הסרת שיער בלייזר - קורס לייזר

רוצה לדעת על קורס הסרת שיער בלייזר? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות, לרבות איפה אפשר ללמוד, תנאי קבלה למסלולים השונים, מלגות, מה העלויות ועוד. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הסרת שיער בלייזר - הסרת שיער בלייזר, אינפרא אדום ו - SHR


הסרת שיער בלייזר הפכה לאחת הגישות הפופולריות בעשור האחרון בתחום הסרת השיער. מטופלות ומטופלים רבים יותר מעוניינים להסיר את השיער בעזרתה, בעיקר הודות לנוחות הטיפול ולתוצאות ארוכות הטווח שהוא מאפשר. טכנולוגיות חדשות שמשולבות בתחום הקוסמטיקה הופכות את הטיפולים בלייזר למתקדמים וליעילים יותר וכך מגוון רחב יותר של לקוחות נעזרים בהם.


בשל סיבוכים אפשריים שיכולים להתרחש במהלך הטיפול, ישנה חשיבות רבה להכשרה איכותית של אנשי מקצוע בתחום הסרת השיער בלייזר. עובדים שבקיאים בעקרונות השיטה יכולים להעניק טיפול בטוח ואיכותי יותר ולמנוע תקלות וכשלים.


קורס הסרת שיער בלייזר מציע למשתתפיו להכיר את אחת השיטות המבוקשות בתחום מקצועות היופי היום והוא מכשיר אותם להשתלבות במכוני יופי או לפתיחת עסק עצמאי בענף. הביקוש לתחום הלייזר רק הולך וגובר בהתמדה ועם ריבוי השיטות המקצועיות עולה גם הדרישה לבעלי מקצוע מיומנים ואיכותיים, דרישה שצפויה רק להמשיך לעלות.


קורס הסרת שיער בלייזר


קורסים להסרת שיער בלייזר מאפשרים למשתתפים להכיר את מגוון טכניקות הטיפול להסרת שיער בשיטה זו. הם מכירים את הציוד המקצועי ולומדים כיצד לתפעל אותו וכן בוחנים כיצד להתאים את מהלך הטיפול לצורכים של הלקוחות. רבים מהקורסים גם מספקים ידע בסיסי בתחום הרפואי ולבטיחות במהלך הטיפול, כדי להעניק טיפול בטוח ויעיל.


קורס הסרת שיער באינפרא אדום


קורס הסרת שיער באינפרא אדום מתמקד בשיטת טיפול פופולרית נוספת בתחום הקוסמטיקה. השיטה פועלת בטכניקה המבוססת על קרני אור והיא נחשבת לאחת השיטות שלהן אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר בהסרת השיער לטווח הארוך. בניגוד לטיפול בלייזר שמתמקד בפעילות של קרן יחידה, טיפול באינפרא אדום מפעיל קרני אור בכמה אורכי גל, מה שמגביר את יעילות הטיפול ומאפשר למגוון רחב יותר של לקוחות להיעזר בו. במהלך הקורס המשתתפים לומדים את רזי השיטה ומקבלים כלים ליישומה במכונים קוסמטיים להסרת שיער.


לימודי הסרת שיער SHR


שיטת SHR (או בשמה המלא Super Hair Removal) היא טכניקה נוספת להסרת שיער המבוססת על הבזקי אור והיא נחשבת לאחת הגישות המכאיבות פחות בתחום. במסגרת הקורסים המשתתפים מכירים את עקרונות השיטה ולומדים כיצד להתאימה ללקוחות. נלמדים גם עקרונות לשילוב השיטה עם כלים נוספים בתחום הקוסמטיקה כדי להעניק ללקוחות מענה מלא ומקיף.


מתכונת הלימוד


אורכם של הקורסים בתחום הוא בדרך כלל מספר חודשים עד חצי שנה. מרבית מוסדות הלימוד מאפשרים למשתתפים לבחור בין קורס ערב לקורס בוקר, כדי לשלב בנוחות בין ההכשרה לבין העבודה. השיעורים מתקיימים בדרך כלל אחת לשבוע.


הקורסים שמים דגש על התנסות מעשית לצורך היכרות קרובה עם ציוד הלייזר ותהליך הטיפול. מרביתם משלבים תרגולים מעשיים שבמהלכם מתרגלים בפועל את שיטות הסרת השיער. חלק מן הקורסים כוללים סטאז' מעשי בעבודה עם לקוחות.


נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים לאורך הקורס נכללים:

 

 • ציוד מקצועי בטיפול
 • סוגי עור
 • תיאום ציפיות ללקוחות
 • שאלונים רפואיים
 • טכנולוגיות להסרת שיער
 • מבנה וסוגי השיער
 • יתרונות וחסרונות הלייזר
 • תהליך קבלת לקוחות   
 • שילוב טכנולוגיות בטיפול   
 • ועוד


תנאי קבלה וקהל יעד


תנאי הקבלה לקורסים משתנים בין המוסדות השונים. חלק מן ההכשרות מיועדות לעובדים מנוסים בתחום הקוסמטיקה והאפילציה בלבד, שברשותם ניסיון מקצועי ושמעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי שברשותם. קורסים אחרים מתאימים גם לחסרי רקע מקצועי בתחום האפילציה שמעוניינים להשתלב לראשונה במקצוע.


הקורסים מתאימים במיוחד לבעלי זיקה לתחום האסתטיקה ומקצועות היופי. עובדים בתחום זה נדרשים גם ליחסי אנוש טובים ולזיקה לתחום הטיפולי. הם מיועדים לגברים ולנשים כאחד מכל שכבות הגיל. חלק ממוסדות הלימוד עורכים ראיונות קבלה כדי לבדוק את התאמתם של המשתתפים לקורס.


תעודה ואפשרויות תעסוקה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את הקורסים מקבלים תעודת גמר מטעם מוסד הלימוד. ברוב המקרים כדי לקבלה הם צריכים לעמוד בדרישות הנוכחות של הקורס ולהשלים את המטלות השונות במהלכו.


לאחר תום הקורס, הם יכולים להשתמש בכלים שברשותם כדי להשתלב במכונים קוסמטיים ברחבי הארץ וכן בחברות המתמחות בהסרת שיער. נוסף על כך, בעזרת הכלים הנלמדים הם יכולים להקין עסק עצמאי להסרת שיער ולהפעיל מכון אסתטיקה משלהם.
באפשרות בוגרי ההכשרה להמשיך להרחיב את סל הכלים המקצועי שברשותם באמצעות השלמת קורסים נוספים בתחום. בין הקורסים שיכולים לסייע להם ניתן למנות קורס אפילציה, קורס קוסמטיקה רפואית, קורס הסרת שיער בשעווה, קורס עיצוב גבות ומסלולים נוספים. הם יכולים ללמוד גם קורסים בתחום האיפור ואף הכשרות בתחומי הרפואה המשלימה וכך להרחיב את סל השירותים שהם יכולים להעניק ללקוחותיהם.


כמה עולה קורס הסרת שיער בלייזר - קורס הסרת שיער בלייזר מחיר


מחיריהם של הקורסים להסרת שיער בלייזר משתנים בין המוסדות השונים. בדרך כלל עלות ההכשרה נעה בין כמה אלפי שקלים ל - 10,000 שקלים ואף יותר מכך. ישנם כמה גורמים שיכולים להשפיע על עלות הקורס, כגון משך ההכשרה, מורכבות השיטה הנלמדת, מיקום הקורס וכומת ההתנסות המעשית הנכללות בהכשרה. חלק ממוסדות הלימוד מציעים הכשרות מסובסדות שמאפשרות לתלמידיהם ללמוד ללא עלות בכפוף להמשך העסקה בשורות החברה. קורסים אלה נערכים לרוב במסגרת חברות בתחום הסרת השיער שמציעות גם הכשרות מקצועיות.


בית ספר להסרת שיער בלייזר - איפה לומדים הסרת שיער בלייזר

 

 • JJ cosmetics (תל אביב): במכללה מתקיים קורס אפילציה שמכשיר את בוגריו להשתלבות במכוני הסרת שיער בלייזר. הקורס נפרש על פני כשבעה מפגשים, המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר לקורס ערב. במכללה מתקיימות הכשרות נוספות בתחומי הקוסמטיקה כגון קורס קוסמטיקה רפואית, קורס מניקור פדיקור, קורס איפור קבוע, קורס עיצוב גבות ושעווה וקורסים במקצועות הרפואה המשלימה.

 

 • אמריקן לייזר (פרישה ארצית): הקורס מועבר על ידי חברה בתחום הקוסמטיקה והסרת השיער. החברה מציעה קורס ללא עלות לצורך הכשרת עובדים לחברה, שמתקיים בשכר. היקפו כחודשיים ובמהלכו נלמדות שיטות מקצועיות להסרת שיער בלייזר. בוגרים מצטיינים יכולים להשתלב בסניפי הרשת.

 

 • אור לעור (ראשון לציון): החברה מציעה קורס הסרת שיער בטכנולוגיות לייזר שמתקיים במסלול בוקר או בתכנית ערב. המשתתפים מכירים שלל טכניקות לייזר כגון פולסים אלקטרו מגנטיים ופולסי אור. עוד מתקיימים בחברה זו קורס קוסמטיקה מקצועי, קורס איפור כלות וערב, קורס המסת שומן וקורס ארומתרפיה.


קורס הסרת שיער בלייזר בצפון - קורס הסרת שיער בלייזר בחיפה


המעוניינים ללמוד הסרת שיער בלייזר באזור הצפון יכולים לבחור מבין מספר מוסדות לימוד, בהם רשת אמריקן לייזר. הקורסים בצפון מתמקדים בטכנולוגיות עדכניות של הסרת השיער ומכשירים את המשתתפים בהם לקראת קריירה בתחום מבוקש. באזור הצפון ישנה דרישה רבה לקוסמטיקאים ולאנשי מקצוע שמומחים בהסרת שיער בלייזר, הבוגרים יכולים להשתלב בשלל קליניקות ומכונים באזור. באזור חיפה והצפון נלמדים גם עוד שלל קורסים בתחום מקצועות היופי, שדרכם הבוגרים יכולים להמשיך לשכלל את הכשרתם ולהרחיב את אפשרויות התעסוקה.

 


קורס הסרת שיער בלייזר בירושלים


תושבי ירושלים והסביבה שמעוניינים ללמוד בקורסים להסרת שיער בלייזר יכולים ללמוד בשלוחת רשת אמריקן לייזר בעיר. הקורסים באזור ירושלים מציעים כלים להשתלבות במקצוע גם למי שאין ברשותם ניסיון מקצועי קודם בתחום הסרת השיער והאפילציה. כמו כן, ניתן למצוא עוד שלל קורסים בקוסמטיקה בירושלים, דרכם בוגרי ההכשרה יכולים להכיר שיטות נוספות ליישום בעבודתם.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס הסרת שיער בלייזר?

רוצה לדעת יותר על קורס הסרת שיער בלייזר?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
שאלות הגולשים בנושא
עלות קורס הסרת שיער בלייזר
כמה עולה קורס הסרת שיער בלייזר?
קורס הסרת שיער בלייזר
קורס הסרת שיער בלייזר באזור רמלה
קורס הסרת שיער באמריקן בלייזר
איפה נלמד קורס הסרת שיער בלייזר בירושלים?