קורס ייעוץ עסקי בלימודי חוץ אילת

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי פיננסים לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי חוץ אילת - ייעוץ עסקי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכשרת יועצים עסקיים ביחידה ללימודי חוץ אילת


ביחידה ללימודי חוץ אילת נערך קורס להכשרת יועצים עסקיים. מסלול זה מאפשר לבעלי רקע בתחומי ההנחיה וההדרכה בעולם העסקי לקבל את הידע והכלים הנדרשים להשתלבות כיועצים עסקיים תוך היכרות עם שלל שיטות עדכניות וחדשניות.


במוסד הלימוד סבורים כי יועצים עסקיים איכותיים נדרשים לספק ללקוחותיהם מענה מקיף ורב תחומי כדרך להתמודדות עם המציאות העסקית הדינמית והמורכבת של היום, שבה מעסיקים מעוניינים במענה מהיר למגוון בעיות בידי איש מקצוע אחד. בעזרת הידע הנרכש במהלך הקורס, יכולים היועצים לטפח סל רחב של כישורים שיכול לסייע להם לבלוט מול מתחרים וליצור מאגרי לקוחות רחבים ומגוונים.

 


תכנית הלימודים


משתתפי קורס יועצים עסקיים רוכשים מיומנויות חיוניות לפיתוח מקצועי כיועצים. בין היתר, נלמדים נושאים באימון עסקי ויכולתו לקדם תהליכי ייעוץ; בייעוץ משכנתאות תוך התמקדות בצורכי גיוס האשראי והמימון של עסקים קטנים ומשפחתיים; ייעוץ לכלכלת המשפחה; ועוד.

 

הם מפתחים את ההבנה הפיננסית, השיווקית, הפנסיונית והחוזית שלהם כדי להרחיב את סל השירותים שביכולתם לתת לעסקים. כמו כן, הם לומדים על כלים ושיטות לייעוץ עסקי עבור סוגים ייחודיים של עסקים, כגון סטארט אפים או חברות טכנולוגיות שעושות את המעבר להייטק.

 

נוסף על כך, תכנית זו מקנה ליועצים כלים לפיתוח אישי ומקצועי, מתוך הנחה כי הם נדרשים לא אחת לעמוד בפני קהל בעולם הארגוני. כך הם לומדים מיומנויות לבניית הרצאות ופרזנטציות משכנעות ויעילות.


מתכונת הלימוד

 

במהלך התכנית, משולבים תכנים פרקטיים ועיוניים כדי לסייע למשתתפים להתכונן לקראת אתגרי המקצוע. ההכשרה המעשית מאפשרת להתנסות הלכה למעשה במיומנויות ייעוץ לעסקים וארגונים וכך לצבור ניסיון יישומי כבר במהלך הקורס.


נושאי הלימוד


בין הנושאים אשר נלמדים במהלך הקורס נכללים התחומים הבאים:

 

 • יועצים כמרצים
 • עמידה מול קהל
 • ייעוץ משכנתאות
 • אבחון וגיוס עובדים
 • גיוס פתרונות מימון
 • ניתוח דוחות כספיים
 • כתיבת תכניות עסקיות
 • דוחות בקרה בניהול עסק
 • סימנים לניהול עסקי אסור
 • ייעוץ עסקי בסטארט אפים
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


תושבי אילת וסביבתה יכולים ללמוד במגוון קורסים ביחידה ללימודי חוץ אילת. היחידה מתמקדת בהכשרות מקצועיות בתחומים כגון ניהול, נדל"ן ומקצועות הייעוץ וההנחיה. אלה הן תכניות פרקטיות באופיין ששמות דגש על הקנייה של סל כלים שאותו ניתן ליישם עם ההשתלבות בתעסוקה. מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם גופים בתעשייה ובמשק וגם מציע לתלמידיו להיעזר בחממת קריירה שבה נחשפים למעסיקים פוטנציאליים ומתרגלים כתיבה של קורות חיים תוך הכנה לראיונות עבודה.


תנאי קבלה


מסלול זה מיועד לאקדמאים, בעדיפות לבעלי תואר שני, במקצועות עם זיקה עסקית כגון לימודי מנהל עסקים, לימודי חשבונאות, לימודי כלכלה, לימודי הנדסת תעשייה וניהול ומקצועות נוספים. כמו כן, המועמדים צריכים להיות בעלי רקע מקצועי בהובלת פרויקטים, בהדרכה או בייעוץ במסגרות עסקיות. מועמדים שאין ברשותם הרקע האקדמי הנדרש, אך ברשותם ניסיון עסקי רלבנטי ומשמעותי יכולים להתקבל על סמך ראיון אישי ובו מוצגים קורות החיים והרקע שלהם בתחום.


תעודה


משתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס ועומדים בחובות הנוכחות ובמטלות הנדרשות מקבלים תעודה רשמית מטעם התאגדות העסקים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי חוץ אילת

כלים שיעזרו לך לבחור