קורס ייעוץ עסקי בלימודי חוץ הקמפוס החרדי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על קמפוס חרדי חוץ - ייעוץ עסקי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכשרת יועצים עסקיים ביחידה ללימודי חוץ - הקמפוס החרדי ברמת גן וגן יבנה


המציאות עבור בעלי עסקים כיום מצריכה פעמים רבות ייעוץ עסקי מקצועי בתחומים מגוונים. בעלי עסקים קטנים ובינוניים אינם תמיד יכולים להרשות לעצמם לשכור את שירותיהם של מספר מומחים, ועל כן פעמים רבות מצפים מהיועץ העסקי להפגין בקיאות בתחומי הפיננסים, השיווק, האימון האישי, כלכלת משפחה ועוד.


על מנת לרכוש את ארגז הכלים הנרחב הדרוש לצורך תפקיד זה, בוחרים עובדים רבים לעבור הכשרה מקצועית מתאימה. קורס הכשרת יועצים עסקיים ביחידה ללימודי חוץ מהווה מסגרת מרוכזת שבה ניתן לרכוש הסמכה רשמית לייעוץ עסקי, בשיתוף התאגדות העסקים. הקמפוס החרדי, שפועל ברמת גן ובגן יבנה, מיועד לאלו מהציבור החרדי שמעוניינים להשתלב בעיסוק מבוקש זה, כאשר הלימודים מתאימים לאווירה החרדית ונערכים בהפרדה מגדרית בין גברים לבין נשים.


תכנית הלימודים


הלימודים מתוכננים סביב הדרישות מיועצים עסקיים כיום, כאשר ניתן דגש מיוחד להכשרה בייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים. כמו כן, נלמדים בקורס תחומים כגון כלכלת משפחה, אימון עסקי וענפים נוספים. חלק מהנושאים הנלמדים הם בניית תכניות עסקיות, התמודדות עם ניהול עסקי לקוי או אסור, ייעוץ פיננסי וכן ניתוח מעמיק דוחות כספיים, ייעוץ שיווקי יצירתי גם כאשר המשאבים של העסק מוגבלים, ועוד.

 


מתכונת הלימודים


הקורס מתקיים במתכונת מקוונת, ניתן להתאים את הלימוד לצורכים האישיים, לחזור של שיעורים ולהיעזר במרצים. המסלול כולל תרגולים פרקטיים.

 


נושאי הלימוד

 

 • ייעוץ שיווקי
 • כלכלת משפחה
 • גיוס מנהלים ועובדים
 • בניית תכניות עסקיות
 • הדרכה ועמידה מול קהל
 • כלים משפטיים וביטוחיים
 • הסטארט אפ ועולם ההייטק
 • טיפול בניהול עסקי לקוי או אסור
 • ייעוץ פיננסי, כולל ניתוח דוחות כספיים
 • גיוס השקעות והגשות לקרנות המדינה
 • ועוד

 
על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ מפעילה קמפוס חרדי בערים רמת גן וגן יבנה, בהם מתקיימים קורסים לאלו מקרב הציבור החרדי המעוניינים בקידום הקריירה ופיתוח כישורים המסייעים להשתלב בשוק העבודה. הקמפוסים פועלים בהפרדה מגדרית בין נשים לגברים, והלימודים מתקיימים במתכונת המתאימה לבני ובנות החברה החרדית.


תכניות הלימוד בקורסים מתוכננות לפי דרישות וצרכי שוק העבודה, הן מתמקדות בהכשרה מקצועית פרקטית בה צוברים ניסיון מעשי עוד בעת הלימודים. חלק ממסלולי הלימוד פועלים בשיתוף גופים מובילים בתעשייה, כמו התאגדות העסקים אשר מפקחת על הקורס לייעוץ עסקי.

 

תנאי קבלה


ההכשרה מיועדת לבני ובנות הציבור החרדי שלהם תואר ראשון רלבנטי בתחומים כמו מנהל עסקים, כלכלה, ראיית חשבון, הנדסה על ענפיה השונים ועוד. תואר שני בתחומים אלו יהווה יתרון משמעותי עבור המועמדים, כמו גם ניסיון קודם ורקע בהדרכה, ייעוץ או הובלת פרויקטים.


עם זאת, קיימת אפשרות להתקבל לקורס גם ללא תואר, עבור מועמדים שלהם ניסיון תעסוקתי בתחומי העסקים. במקרה זה המועמדים נדרשים לעבור ראיון אישי.


תעודה


לעומדים בדרישות הקורס ובתנאי הנוכחות בהצלחה, מוענקת תעודה מטעם התאגדות העסקים.


אפשרויות תעסוקה


ייעוץ עסקי הינו תחום מבוקש, והעוסקים בו יכולים להשתלב בענפים שונים, כגון שיווק, פיננסים, גיוס כוח אדם ועוד. יועצים עסקיים לעתים קרובות מקדמים יוזמות עסקיות אישיות או מלווים פרויקטים כאלו של אחרים. העברת סדנאות ואימון אישי הם גם דלת הפתוחה בפני בעלי תעודת יועץ עסקי. לעומדים בדרישות הסף של הקורס קיימת האפשרות להשתלב בפרויקטים ממשלתיים. המסיימים את הקורס בהצטיינות יכולים להגיש את מועמדותם למערך היועצים של התאגדות העסקים הקטנים. ניתן גם לבצע הכשרה נוספת בסיומה מקבלים הסמכה בינלאומית כמנהלי פרויקטים במגזר העסקי.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי חוץ - קמפוס חרדי

כלים שיעזרו לך לבחור