קורס ייעוץ עסקי בלימודי חוץ ירושלים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי פיננסים לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על חוץ ירושלים - ייעוץ עסקי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכשרת יועצים עסקיים ביחידה ללימודי חוץ ירושלים


את ימינו מאפיינות התפתחויות מהירות ונקודות השקה והצטלבות בין תחומי ידע. כתוצאה מכך, עולות בעיות מורכבות בעולם העסקי שעבורן נדרש ייעוץ עסקי מקצועי. יועצים עסקיים נדרשים לניסיון וידע נרחבים במגוון סוגיות בעולם העסקים, על מנת שיוכלו לתת מענה מהיר ומספק. זאת בפרט כאשר מדובר בייעוץ לעסקים קטנים, שאינם יכולים להרשות לעצמם מערך שלם של יועצים. כך, פעמים רבות מצופה מהיועץ העסקי לייעץ בעת ובעונה אחת על משכנתאות ונדל"ן, כלכלת משפחה, פיננסים, שיווק, וגם להיות מאמן עסקי לבעל העסק.


מדובר בטווח רחב של נושאים סבוכים הדורשים היכרות מקיפה. קורס הכשרת יועצים עסקיים של היחידה ללימודי חוץ ירושלים יכול להעניק מיפוי של עולם הידע והסוגיות המרכזיות בתחום, ולעזור בפיתוח מערכות קשרים עסקיים עם אנשי מקצוע מנוסים.


תכנית הלימודים


תכנית הלימודים להכשרת יועצים עסקיים מקיפה תחומים מרכזיים החשובים ליועצים ובהם אימון עסקי, ייעוץ לכלכלת משפחה, ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים ועוד. תכנית הלימודים כוללת טווח רחב של נושאים כגון היכרות עם העולם הפיננסי, עולם הביטוח והמשפט, כלים חדשניים לייעוץ שיווקי ולייעוץ לעסקים טכנולוגיים (כמו סטארט אפים), והתמודדות עם בעיות העולות מניהול עסקי לקוי או אסור. התכנית מספקת גם כישורים בסיסיים נחוצים כגון עמידה מול קהל, בניית מערכים, הרצאות, ותכניות עסקיות.

 


מתכונת הלימוד

 

הקורס משלב לימוד עיוני ומעשי, למשתתפים גישה לממשק לימוד אינטרנטי הכולל מצגות ושיעורים מוקלטים.

 

נושאי הלימוד

 

  • אימון עסקי ואישי
  • סל הכנסות של יועץ עסקי
  • גיוס המשקיעים ומכירת עסקים
  • ייעוץ פיננסי וניתוח דוחות כספיים
  • ניהול עסקי אסור או לקוי ופתרונות
  • היכרות עם עולם המשפט והביטוח
  • כלים הכרחיים לעסקים טכנולוגיים וסטארט אפים
  • ייעוץ שיווקי יצירתי באמצעות טכנולוגיות חדשניות
  • ועוד


סגל הוראה


המרצים האחראים על הנחיית הקורס הם אנשי מקצוע בכירים ממגוון חברות ותחומים בתעשייה, הן מהמגזר העסקי והן מהמגזר הציבורי.


על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ ירושלים מכשירה במהלך יותר מעשור עשרות אלפי סטודנטים בקורסים שונים שהיא מציעה, במגוון תחומים. ניתן ללמוד ביחידה קורסים בניהול, בניין ותשתיות, הוראה ועוד. היחידה שמה דגש על מיומנויות פרקטיות ויכולות ניהול, המעניק לבוגרי הקורסים כישורים נדרשים המותאמים לשוק העבודה המשתנה ללא הרף. על חלק מהקורסים ביחידה מפקחים גופים ממשלתיים, כך שבוגריהם מקבלים הסמכות ממשלתיות מוכרות הנותנות יתרון בחיפושי העבודה לאחר סיום הלימודים.


ביחידה ללימודי חוץ קיימת חממת תעסוקה המסייעת בפיתוח הקריירה ומספקת שירותים כמו כלים טכנולוגיים לחיפוש עבודה, נטוורקינג עסקי במועדוני בוגרים, כנסים ומפגשים עם חברות ומעסיקים, ועוד. מעבר לכך, יש ביחידה גם קורסי הכשרה והשתלמויות מיוחדות לחברות וארגונים, המותאמות לצרכיהן הספציפיים.


תנאי קבלה


בין דרישות הקבלה לקורס ייעוץ עסקי ביחידה ללימודי חוץ, על המועמדים להיות בעלי תואר ראשון רלוונטי, בתחומים כמו ענפי ההנדסה השונים, מנהל עסקים, כלכלה, ראיית חשבון, ועוד. יתרון משמעותי יינתן לבוגרי תואר שני. עם זאת, קיימת אפשרות להתקבל לאחר ראיון אישי גם ללא תואר, בהינתן ניסיון תעסוקתי רלוונטי.


תעודה


לבוגרי ההכשרה העומדים בחובות הקורס תוענק תעודה מטעם התאגדות העסקים.


אפשרויות תעסוקה


יועצים עסקיים יכולים להשתלב בייעוץ מקצועי לתחומים מגוונים כמו ניהול פיננסי, שיווק, כוח אדם ועוד. אפיקים אחרים שפתוחים בפניהם הם אימון אישי או הדרכת סדנאות לקבוצות. הכלים הנרכשים בקורס מאפשרים גם קידום מיזמים אישיים או ליווי פרויקטים ויוזמות עסקיות של אחרים. הידע הרחב הנדרש בייעוץ עסקי, ההיכרות עם עולמות מקבילים של משפט, ביטוח, ועוד, יכול לאפשר הזדמנויות רבות בשוק העבודה הדינמי של היום.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי חוץ ירושלים

כלים שיעזרו לך לבחור