קורסי תכנות ומחשבים במכללת סלע

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על סלע - קורסי תכנות ומחשבים.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים בתחום המחשבים והתכנות במכללת סלע


המעוניינים להכיר טכנולוגיות פורצות דרך, לבנות מיומנויות פיתוח ולבחון התפתחויות עדכנית בתעשייה יכולים למצוא מגוון של קורסים בתחום המחשבים והתכנות במכללת סלע. המכללה עורכת קורסים מגוונים ובהם קורסים רבים בתכנות ומחשבים, אלה הם מסלולים פרקטיים באופיים שמתמקדים בהכנתם של המשתתפים לקראת השתלבות בקריירה בהייטק.


מסלולי הלימוד


אלה הם הקורסים בתכנות והקורסים בתחום המחשבים אשר ניתן ללמוד במכללת סלע:

 

 

  • קורס פיתוח תוכנה - במכללת סלע מתקיים קורס פיתוח תוכנה שבו לומדים על כלים טכנולוגיים מתקדמים בעולם התכנות. המשתתפים לומדים על תיאוריות, טכנולוגיות ותהליכים מעשיים, במהלך הקורס לומדים נושאים בתכנות מונחה עצמים, בעבודה מול בסיסי נתונים ובביצוע של פרויקטים מורכבים תוך היכרות עם כלים כגון אנגולר, Azure, ADO, ASP ועוד. קורס זה גם מספק הכנה ממוקדת למבחן ההסמכה של חברת מיקרוסופט למפתחי תוכנה. כדי לסייע למשתתפים בהשתלבות בשלל סוגי פרויקטים בפיתוח בתעשיית ההייטק, התלמידים לוקחים חלק בתרגילים מעשיים משלל סוגים שמעניקים להם הזדמנות לפתח ניסיון פרקטי. התכנית מתקיימת בפיקוח משרד העבודה, חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון. היקף הקורס במתכונת ערב הוא כשנתיים ובמתכונת יום כשנה אחת. הוא כולל כ - 1167 שעות לימוד.

 

  • קורס בדיקות תוכנה להייטק - זוהי תכנית מקיפה בתחום בדיקות התוכנה, הסטודנטים לומדים על כלים לתכנון ולביצוע של בדיקות ידניות ואוטומטיות תוך שימוש בתהליכי תכנות ופיתוח מתקדמים. הקורס מכין לקראת מבחן ההסמכה ISTQB שמעניק לבוגריו תעודה בין לאומית שמוכרת בעשרות מדינות בארץ ובעולם. הקורס כולל כ - 363 שעות לימוד, באפשרות התלמידים ללמוד במסלול בוקר שנפרש על פני כחצי שנה או במסלול ערב שאורכו הוא כ - 12 חודשים. הקורס מוכר לפיקדון צבאי ונערך בפיקוח משרד העבודה. הוא משלב פרויקטים מעשיים שבהם התלמידים מתנסים הלכה למעשה במיומנויות הבדיקה הנלמדות ומדמים תהליכים מן התעשייה.

 

  • קורס מומחה אבטחת מידע וסייבר מיקוד טכני - קורס זה מכשיר את תלמידיו לשמש מומחים ללוחמת סייבר ולאבטחת מידע בעולם הארגוני. הם לומדים על שיטות מתקדמות לניהול של אבטחת מידע ובוחנים תהליכי התקפה אפשריים על ארגונים תוך היכרות עם כלים חדשניים להתמודדות עם חדירות וירטואליות. במוסד הלימוד שואפים לסייע לתלמידים בעת ההשתלבות בשוק העבודה דרך שילוב של כמה פרויקטים מעשיים במהלך הקורס, דרכם ניתן לצבור ניסיון מעשי בתחום הסייבר ואבטחת המידע ולהתנסות במצבי אמת מן התעשייה. בחלקו הראשון של הקורס לומדים על תחום הסייבר ברשתות, מערכות לינוקס וציוד תקשורת. חלקו השני של המסלול מאפשר להתמקד בפועל בטכנולוגיות סייבר ובמתודולוגיות עבודה מתקדמות. הקורס מכין לבחן ההסמכה למיישמי סייבר שנערך על ידי מערך הסייבר הלאומי לקבלת הסמכת CEH. הקורס מותאם להנחיות של מערך הסייבר הלאומי שהוא הגוף האחראי על הסמכת אנשי סייבר ואבטחת מידע בישראל. הקורס כולל כ - 856 שעות לימוד והוא נלמד במסלול יום או בתכנית לימודי ערב שמתאימה במיוחד לאנשים עובדים.


על מוסד הלימוד


מכללת סלע פועלת זה כשלושים שנה והיא עורכת קורסים בתחומי ההייטק והטכנולוגיה. ניתן ללמוד בה בקורסי הכנה לקראת הסמכות של חברות תוכנה עולמיות ובמסלולים להכנה לתפקידים מבוקשים בתעשייה של היום. כמו כן, חלק מן הקורסים בתכנות מאפשרים לבוגריהם להשתלב בתכנית יהלו"מ - שמסייעת להם להשתלב כמפתחים בבית התוכנה של סלע. המרצים במוסד הלימוד הם בעלי ניסיון רב בתעשייה בתחומים כגון פיתוח, סייבר ותוכנה והם מעבירים מן הניסיון שברשותם אל התלמידים במסגרת מסלולי ההכשרה השונים. נוסף על הקורסים בתכנות ניתן למצוא גם קורסים בתחומי העיצוב והמולטימדיה, קורסים אלה כוללים בין היתר קורס עיצוב גרפי לפרסום ולמובייל, קורס מולטימדיה אנימציה ותלת ממד וקורס אנימציה בתוכנת מאיה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת סלע | לימודי מחשבים | היי טק

כלים שיעזרו לך לבחור