קורס ניהול מוצר בעזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך בירושלים

קורס ניהול מוצר בעזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך בירושלים

קורס ניהול מוצר בעזריאלי לימודי חוץ והטכניון לימודי חוץ בירושלים - קורס Product Management

 

המסלול אינו פעיל

 

בין התהליכים החשובים והמהותיים אשר מתקיימים בכל ארגון הוא ניהול המוצר. תהליך הייצור של פתרונות מתקדמים, שמתאימים לדרישות המשתנות של לקוחות בשוק של ימינו, מצריכים ראייה הוליסטית לגבי מחזור חיי המוצר. מנהלי המוצר חייבים להבין במגוון השלבים השונים שכרוכים בפיתוח של מוצר חדש או פתרון מתקדם, משלבי הרעיון והבחינה העסקית, דרך הגדרתה של הבעיה ומיפוי הדרישות בשוק וכלה בהנחייה של הפיתוח, מיצוב שיווקי, השקה של המוצרים ויצירת חשיפה לשוק. שלבים אלה מאגדים יחד עובדים רבים בצוותים שונים ומחייבים עבודה מסונכרנת ומותאמת בדרך להצלחתו של הפתרון. ניהול מוצר נחשב היום לאחר הענפים המבוקשים ביותר בזירת ההייטק וכמו כן ניתן לראות ביקוש הולך וגובר למנהלי מוצר גם בחברות שאינן מעולם ההייטק, שבהם מבינים את הצורך האדיר בפעילות ובעלי תפקידים בניהול מוצר.


מי ששואפים להשתלב בתחום דינמי ומבוקש זה בתעשייה יכולים ללמוד בקורס ניהול מוצר שמתקיים בעזריאלי לימודי חוץ והטכניון לימודי חוץ קמפוס ירושלים. המסלול מתאים לעובדים שיש להם אוריינטציה לעולם פיתוח וניהול המוצרים וכן לכאלה שמעוניינים לעבור אליו והוא מספק להם סל נרחב של כלים וכישורים להשתלבות בתפקידים אלה בעולם הייטק וגם מחוץ לו. הקורס נוגע בסוגיות אקטואליות שאליהן נדרשים מנהלי המוצר ומסייע לתלמידיו להתוודע למגוון המרכיבים שבונים את מקצוע מנהל המוצר. בעזרת המיומנויות שנלמדות במהלך הקורס יכולים הבוגרים לייעל ולקדם תהליכים בארגונים שלהם וכן להשתלב בתפקידי ניהול מוצר בחברות במבחר של תחומים במשק.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס לומדים בהרחבה על תחומי האחריות של מנהלי מוצר ועל חשיבותם לתהליך פיתוח המוצרים בארגון. הם בוחנים את השלבים השונים שנכללים במחזור חיי המוצר ולומדים כיצד מנהלי המוצר מעורבים בשלבים אלה. כמו כן, הם רוכשים מיומנויות מקצועיות חשובות שיכולות לסייע להם להתקדם מבחינה מקצועית ולייעל את תהליכי העבודה בחברות בהן הם פועלים.


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס ניהול מוצר הוא כ - 90 שעות לימוד אקדמיות, הוא מחולק ל - 15 מפגשים אשר נערכים אחת לשבוע. המפגשים נערכים בקמפוס עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה שממוקם ברמת בית הכרם בירושלים. במהלך הקורס המשתתפים רוכשים ידע עיוני אודות תחום ניהול המוצר ובמקביל לוקחים חלק בתרגולים פרקטיים שונים אשר באים לסייע להם לצבור ניסיון ולהכיר מקרוב את תהליכי העבודה של מנהלי מוצר.


על מוסד הלימוד


קמפוס ירושלים של עזריאלי לימודי חוץ והטכניון לימודי חוץ עורך מסלולים מגוונים ללימודי תעודה בענפים מבוקשים במשק. מטרתם של הקורסים שנלמדים במוסד זה היא להקנות כלים פרקטיים לעובדים בענפים שונים וכן לסייע לעובדים שמעוניינים לעבור הסבה מקצועית לרכוש את הידע הנחוץ למעבר לענף חדש. קורסים אלה מתקיימים לרוב בערבים ומתאימים ללוח הזמנים של אנשים עובדים. הם משלבים דוגמאות מן המתרחש במשק הישראלי וכוללים תרגולים מעשיים שממחישים את החומר הנלמד ומסייעים להטמיע מיומנויות עבודה חשובות להמשך דרכם של המשתתפים.


ניתן ללמוד בקורסים בתחום הניהול, קורסים בנדל"ן, קורסים בעיצוב וקורסים במחשבים. בין המסלולים אשר נלמדים ביחידה אפשר למצוא קורס שיווק דיגיטלי, קורס אבטחת מידע, קורס בדיקות תוכנה, קורס ניהול פרויקטים, קורס פיתוח מנהלים, קורס ניהול משאבי אנוש ועוד מבחר תכניות לימוד, אשר מתעדכנות בהתאם לדרישות שוק העבודה הישראלי.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים לבעלי תפקידים בארגונים אשר עובדים לצד ניהול המוצר וכן למנהלים בשלל תפקידים אשר אחראיים על ניהול מוצר. כמו כן, מסלול זה יכול להתאים למנהלי מוצר חדשים ולמנהלי שיווק מוצר ותיקים יותר אשר שואפים להרחיב ולהעשיר את הכלים המקצועיים שברשותם. המסלול מתאים גם לבעלי תפקידים מגוונים בארגונים אשר ברצונם לעבור הסבה מקצועית לתחום ניהול המוצר.


במסגרת תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להיות בעלי ניסיון מעשי בעבודה בחברות המפתחות מוצרים, בשלל תחומים בתעשייה. עליהם להחזיק גם בידע ברמה בסיסית לגבי מחזור החיים של מוצרים. נוסף על כך, הם נדרשים להיות בעלי שליטה ברמה טובה בשפה האנגלית.


תעודה


למשתתפים אשר עומדים בכל דרישות הקורס בהצלחה ניתנת עם סיומו תעודת גמר על ידי עזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך וחוץ - קמפוס ירושלים.

עוד מסלולי לימוד - עזריאלי - לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים