רוצה פרטים על קורס ערב בצילום?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס צילום בערב

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס ערב בצילום? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ערב בצילום - לימודי ערב בצילום לתעודה


מחפשים קורס צילום בשעות הערב?


עולם הצילום הוא עשיר ומגוון ביותר והוא מציע אפשרויות מקצועיות רבות. החל מצילום אירועים ודיוקנאות, דרך צילום תצוגות בעולם האופנה וקמפיינים בתחום הצילום ועד לצילום ווידאו עבור תעשיית הקולנוע והטלוויזיה, אין גבול לאפשרויות המקצועיות שמציב התחום לצלמים. כדי להתפתח ולצמוח מצלמים מתחילים לאנשי מקצוע מנוסים, רבים מחפשים לקחת חלק בהכשרו מקצועיות דרכן ניתן להחישף לכלים חדשים, לשפר את השליטה במיומנויות טכניות כגון עבודה עם אור או עבודה בסטודיו, וחשוב מכל, לפתח סגנון אישי וייחודי שיכול לסייע לבלוט בשוק התחרותי של היום. בוגרי הקורסים יכולים לתרגם את ההשראה והרעיונות שלהם ליצירות מרשימות וחד פעמיות ולגעת גם באחרים דרך המדיום הצילומי.


מי שמתעניינים בתחום הצילום ומחפשים הכשרות מקצועיות בשעות הערב, יכולים ללמוד במגוון של קורסי ערב בצילום. מסלולים אלה מתאימים במיוחד למי שמחפשים לשלב עבודה עם הכשרה מקצועית שתסייע להם להרחיב את הכלים המקצועיים שבידיהם, כמו כן הקורסים מסייעים לפתח קריירה שנייה או חדשה בתחום הצילום למי שעובדים בענפים אחרים. מסלולי לימודי הערב מתאימים גם להורים ולאוכלוסיות נוספות שאינן יכולות ללמוד בשעות הבוקר ומחפשות לימוד בערבים. קורסים אלה מתקיימים בפרישה ארצית, מצפון ועד דרום ובמגוון של מוסדות לימוד.

 


מוסדות הלימוד

קורס ערב בצילום במרכז


הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ


ביחידה ללימודי חוץ ולימודי המשך של הטכניון פועל בית הספר לצילום, בו מתקיימות מגוון של הכשרות מקצועיות בתחום. ליחידה שלוחות בערים חיפה ותל אביב (קמפוס שרונה) ומרבית הקורסים מתקיימים בשתי השלוחות (אם כי ישנם גם קורסים שנערכים לעיתים רק באחת מן השלוחות). רובם של הקורסים בבית הספר מתקיימים בשעות הערב או בשעות אחר הצהריים, כאשר בחלקם מתקיימים גם מפגשים בימי שישי אחר הצהריים. בין הקורסים שניתן ללמוד בבית הספר אפשר למנות את המסלול השנתי ללימודי צילום שמציע הכשרה מקיפה ומעמיקה בתחום, קורס צילום אופנה, קורס צילום מעשי, קורס צילום למתקדמים, קורס פוטושופ לצלמים, קורס צילום דיוקנאות וקורס אמנות הצילום. הקורסים משלבים יציאה לשטח ותרגולים מעשיים של מיומנויות הצילום הנלמדות.


מכללת מנטור


מכללת מנטור שברמת גן עורכת מסלולי לימוד שונים, בהם גם המסלול המלא לצילום. מסלול זה כולל קורס צילום למתחילים, קורס צילום למתקדמים וקורס לייטרום והוא נערך בשעות הערב ובבוקר יום שישי. הוא נפרש על פני כ - 8 חודשים וכולל 40 מפגשים ועוד כ - 27 שעות של תרגול מונחה בצילום מעשי. חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון. במהלך המסלול מכירים סגנונות צילום שונים כגון צילום טבע, צילום רחוב, צילום אופנה, צילום אירועים וצילום מוצר.


במוסד הלימוד מתקיימים מסלולים נוספים, חלק מתקיימים גם הם בשעות הערב. אלה כוללים מסלול עיצוב פנים, מסלול עיצוב גרפי ואינטראקטיב, מסלול עיצוב דיגיטלי ובניית אתרים, המסלול המלא לעריכה וידאו ומסלול גרפיקה. ישנה גם אפשרות ללמוד בקורסים שונים באופן נפרד מתוך המגוון הנכלל במסלולים.


מכללת מנשר


במכללת מנשר לאמנות שממוקמת בתל אביב מתקיימים גם קורסים ולימודי תעודה במסגרת לימודי ערב. ביניהם אפשר למצוא גם קורסי צילום בערב. אלה כוללים קורס מבוא לצילום, קורס צילום למתקדמים, קורס פוטושופ ולייטרום וקורס יסודות בצילום סטודיו. התלמידים יכולים ללמוד בקורס בודד או להרכיב לעצמם תכנית דו שנתית שבה לומדים בשני קורסים בשבוע. במנשר מתקיימים קורסי ערב נוספים, בהם קורסים בתחום הקולנוע, קורסי כתיבה יוצרת וקורסים בעולם העיצוב.


בית הספר קמרה אובסקורה


בית הספר ממוקם בעיר תל אביב והוא מציע מסלולי לימוד לתעודה בני מספר שנים ולצדם גם מערך לימודי חוץ, בו ניתן ללמוד קורסים בשעות הערב בתחום הצילום וכן קורסים בעריכה, קורסים בקולנוע, קורסים בכתיבה וקורסים להכרת תוכנות גרפיקה ממוחשבות. בין קורסי הצילום שניתן ללמוד בשעות הערב בבית הספר, נכלל קורסי צילום למתחילים שכולל 12 מפגשים ובו נחשפים לעקרונות הפעלת המצלמה, לטכניקות בסיסיות ולסגנונות אמנותיים שונים. מתקיים גם קורס צילום דיגיטלי למתקדמים שאורכו כ - 12 מפגשים ומיועד לצלמים מנוסים; וכן קורס צילום סטודיו שנפרש על פני כעשרה מפגשי ערב.

 

 

קורס ערב בצילום בצפון


האקדמית גליל מערבי - היחידה ללימודי חוץ


ביחידה ללימודי חוץ של האקדמית גלי למערבי נלמדים מגוון קורסים בהם גם קורסים בתחום הצילום. קורסים אלה נלמדים בשעות הערב ומותאמים לשילוב עם עבודה (יש לציין כי לעיתים הסיורים הלימודיים והיציאה לשטח מתקיימים בבקרים). בין הקורסים שנערכים בערבים במוסד זה נכללים קורס צילום מעשי כמקצוע, אשר כולל כ - 120 שעות לימוד; קורס צילום פורטרטים וסטודיו למתקדמים שהיקפו 48 שעות אקדמיות; קורס צילום אורבני וגיאוגרפי אשר כולל 48 שעות אקדמיות וקורס צילום שחור לבן שכולל עשייה במעבדת צילום. עוד נלמדים במוסד זה קורסים בתחומי העיצוב, גישור, ניהול, חשבונאות ומחשבים.

 


קורס ערב בצילום בדרום

 

המכללה האקדמית ספיר - המרכז ללימודי חוץ והמשך


במרכז ללימודי חוץ והמשך של המכללה האקדמית ספיר שבשער הנגב (סמוך לשדרות) פועלות חטיבות שונות בהם גם חטיבה בצילום, עיצוב ומדיה. בתחום הצילום, ניתן ללמוד בקורס צילום למתחילים שכולל 40 שעות ונלמד בשעות הערב וקורס צילום למתקדמים שמתקיים בערבים וכולל אף הוא 40 שעות לימוד. עוד מתקיימים בחטיבה זו קורסים כגון עיצוב גרפי ומדיה דיגיטלית, קורס עיצוב פנים, קורס הום סטיילינג, קורס צורפות ועיצוב תכשיטים וקורס גרפיקה ממוחשבת והבאה לדפוס. מתקיימים גם קורסים בתחומים כגון תרפיה, מחשבים, תעשייה, ניהול וחשבונאות.

 

 

קורס ערב בצילום בירושלים


בית הספר מוסררה


מוסררה הוא בית ספר לצילום ולניו מדיה הממוקם בירושלים. נוסף על תכניות לימודי התעודה התלת שנתיות שמתקיימות בו בשעות הבוקר, אפשר ללמוד גם בתכניות לימודי חוץ אשר מוצעות בשעות הערב. ביניהן ניתן ללמוד בקורס יסודות הצילום הדיגיטלי, אשר כולל 12 מפגשי ערב ומעניק מיומנויות צילומיות בסיסיות לצד יציאה לשטח לסיורי צילום. כמו כן, מתקיים קורס ערב נוסף בצילום סטודיו מתקדם, שמיועד לצלמים מנוסים אשר מעוניינים להעמיק את כישורי צילום הסטודיו שלהם בתחומים כגון צילום מזון, צילום תכשיטים וצילום דיוקנאות. הקורס כולל כ - 12 מפגשים.

 

מוסדות לימוד בפרישה ארצית

 

בית הספר "אלון קירה"


מוסד לימוד זה מתמקד בתחום הצילום והוא מציע קורסים רבים בתחום הצילום בשלוחותיו בתל אביב, בדרום הארץ ובעמק יזרעאל. מרביתם של הקורסים שמתקיימים בבית הספר מוצעים במתכונת ערב, חלקם נערכים אחת לשבוע ואחרים פעמיים בשבוע. כך ניתן ללמוד בקורסים כגון קורס צילום למתחילים, קורס צילום למתקדמים, קורס צילום נוף, קורס צילום מאקרו וקורס פוטושופ לצלמים. הקורסים משלבים יציאה לסיורים בשטח וסדנאות לעבודה בסטודיו לצילום.


בית ספר גליץ לצילום


לבית הספר לצילום גליץ מספר שלוחות, בערים רמת גן, ירושלים וחיפה. הוא מציע קורסים קצרים וכן מסלו שנתי ומסלול חצי שנתי בצילום כאשר כל המסלולים משלבים עשייה מעשית בצילום ויציאה לשטח לסיורים. בין התכניות שניתן ללמוד במתכונת ערב: קורס יסודות הצילום, קורס צילום מתקדם, המסלול השנתי לצילום והמסלול החצי שנתי לצילום. ישנם גם קורסים נוספים אשר נערכים בשעות הבוקר והצהריים.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס ערב בצילום?

רוצה לדעת יותר על קורס ערב בצילום?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור