רוצה פרטים על תואר שני תקשורת חזותית?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר שני בתקשורת חזותית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר שני תקשורת חזותית? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני M.Des. בתקשורת חזותית


כוחו של הדימוי


השפעתם של לוגו, איור, קריקטורה או כרזה אינה מסתכמת רק באיכותם החזותית, אלא יכולה ממש להכריע תהליכים חברתיים משמעותיים כמו מחאות חברתיות או קמפיינים פוליטיים ולהשפיע על דעת הקהל בסוגיות בוערות. מעצבים חזותיים שואפים לתרגם מסר, תחושה, השקפה או אידיאולוגיה באמצעים ויזואליים. הם עושים זאת בעזרת סל רחב של כלים עיצוביים, ממשיכת מכחול פיזית ועד לאמצעים דיגיטליים מתקדמים ותוכנות גרפיקה.


עולם העיצוב והמדיה של היום הוא דינמי במיוחד, מה שמצריך מן המעצבים לפעול בפלטפורמות חדשות ומאתגרות, לפתח כישורים מתקדמים ולדעת לנתח ולהבין תהליכים חברתיים, כלכליים וטכנולוגיים רבים ומגוונים יותר.


מעצבים שרוצים לרכוש מיומנויות חשיבה יצירתיות וחדשניות ומעוניינים לפרוץ ולהתקדם בעולם העיצוב יכולים לעשות זאת במסגרת תואר שני בתקשורת חזותית. זוהי תכנית לתואר שני שמתייחסת למרחב התקשורתי של ימינו ולאתגרים שהוא מציב למעצבים חזותיים בזירה בה הם פועלים.


למי מיועדים הלימודים


תואר שני בתקשורת חזותית מיועד לבעלי הכשרה אקדמית קודמת בעולם העיצוב שמעוניינים לטפח כישורים חדשים ולקבל כלים ליזום פרויקטים חדשים בזירה המקומית והבין לאומית. המסלול מתאים למעצבים שמעוניינים לשמש מובילי דעה ומנהיגים בעולם העיצוב של היום ומחפשים אפיקים חדשניים להשפיע וליצור שינוי חברתי באמצעות האמנות.

 


תכנית הלימודים


לאורך המסלול הסטודנטים מתוודעים להיבטים השונים של דיסציפלינת התקשורת החזותית ולהקשרים החברתיים, הפוליטיים, הכלכליים והאמנותיים שבהן היא פועלת. הם בוחנים תיאוריות, מתודולוגיות מן הענף ובמקביל בונים מיומנויות מחקר של תהליכים ותופעות באמנות ובעיצוב. כמו כן, הם מעמיקים בדיון ובניתוח ביקורתי על הקשר שבין עיצוב לסוגיות אתיות ותרבותיות בחברה הישראלית ובעולם.


מתכונת הלימוד


משך תכנית זו כשנתיים, שיעורים נערכים לרוב במהלך יומיים במהלך השבוע, כולל בימי שישי. מסלול התואר השני משלב בתוכו לימוד עיוני של תיאוריית בתחום התקשורת החזותית יחד עם לימודים מעשיים. אלה מתקיימים במסגרת סדנאות, ימי עיון, סיורים בתערוכות וכיתות אמן של מעצבים ישראליים ומחו"ל.

 


נושאי הלימוד

 

  • תיאוריות בתקשורת חזותית
  • ז'אנרים וסגנונות
  • תולדות התקשורת החזותית
  • ניתוח תהליכים חברתיים
  • היבטים פוליטיים וחברתיים באמנות
  • פורמטים וטכנולוגיות עיצוב   
  • השפעת אמנות על תקשורת חזותית    
  • ועוד


תנאי קבלה


לתואר השני יכולים להתקבל מועמדים בוגרי לימודי תקשורת חזותית (B.Des), לימודי עיצוב גרפי לתואר ראשון או לימודים אקדמיים בתחומי עיצוב נוספים שממוצע הציונים שלהם 85 ומעלה. נדרש גם פטור אקדמי בשפה האנגלית במסגרת התואר הראשון. לעיתים, מי שממוצע הציונים שלהם נמוך מן הנדרש יכולים להתקבל לפי הוכחת ניסיון מקצועי ענף בתחום התקשורת החזותית. במקרים אלה לרוב נדרש גם דיון בפני ועדת קבלה והצגת המלצות שונות.


תהליך הקבלה כולל לרוב הצגה של תיק עבודות אשר משקף את הרקע המקצועי ואת הניסיון ביצירה מעשית. ראיונות אלה מתקיימים לרוב במספר שלבים ובמהלכם יש להציג קורות חיים והצהרת כוונות.

 


תעודה


תואר שני M.Des מוענק לבוגרים שעומדים בכל חובות התכנית.


מוסדות

 

 


אתם ודאי מתעניינים בעלויות התכנית, בימים פתוחים ובמסלולים נוספים בתחום. את כל התשובות תוכלו למצוא אצל נציגי השירות האישי שלנו, הם נמצאים כאן כדי לענות על כל שאלותיכם. אנו ממליצים לכם להיעזר בשירות שלנו חינם ולחסוך כסף וזמן.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר שני תקשורת חזותית?

רוצה לדעת יותר על תואר שני תקשורת חזותית?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד תואר שני תקשורת חזותית