קורס עיסוי תינוקות במ.ט.י גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מ.ט.י גליל מערבי - עיסוי תינוקות.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מדריכים לעיסוי תינוקות במ.ט.י גליל מערבי וקריות

  

מגע אוהב ומחזק


חודשי החיים הראשונים של תינוקות הם תקופה לא קלה עבורם, לאחר שהייה ממושכת במרחב המגונן והחם של רחם אימם, הם מתמודדים עם תופעות פיזיות ורגשיות שונות. גם עבור ההורים, מדובר בחוויה לא פשוטה, שבה בכי, חוסר שינה וגזים הם רק חלק מהבעיות עמם נדרשים להתמודד. אימהות ואבות רבים נתקלים בקשיים ובשאלות לא פתורות, ומבקשים להתייעץ עם אנשי מקצוע ולרכוש כלים דרכם יוכלו לעזור לתינוק שלהם בחודשים הראשונים. אחד הכלים הראשוניים שיכולים לחזק את הקשר עם התינוק הוא מגע. דרך טכניקות עיסוי שמותאמות לתינוקות, ניתן לא רק לסייע לרך הנולד להתפתח ולחזק את מערכת החיסון, אלא גם לבנות קשר של ביטחון ואמון בין הילד להוריו.


בעלי זיקה לתינוקות, שמחפשים כיצד להפוך מגע אוהב ואהבה לילדים לקריירה יכולים ללמוד בקורס עיסוי תינוקות במ.ט.י גליל מערבי וקריות. תכנית זו מקנה כלים להדרכה של קבוצות הורים לעבודה בטכניקת עיסוי התינוקות. דרך הכלים הנלמדים ניתן להדריך את ההורים לסייע לילדים בכוחו של המגע וכך לחזק את הקשר שלהם על ילדיהם הקטנים. את הקורס מציעים בשלוחת עכו של מוסד הלימוד. נלמד כמסלול בוקר.

 


תכנית הלימודים


תלמידי הקורס לומדים בהרחבה על שלבי ההתפתחות של תינוקות מגיל הלידה ועד גיל שלוש שנים ורוכשים מיומנויות פרקטיות להדרכת הורים בתחום עיסוי התינוקות. לאורך ההכשרה לומדים כיצד לסייע להורים לחזק ולבסס את הקשר עם ילדיהם ולפתח את הביטחון העצמי שלהם. לשם כך הם מתוודעים לשיטות עיסוי שונות ולאפשרויות לשילוב של משחקים ועזרים משלל סוגים. כמו כן, הם דנים בתרומה של העיסוי לתחושת הדימוי העצמי של תינוקות ופעוטות ולסיוע שלו להתפתחות המוטורית בגילים מוקדמים.


מתכונת הלימוד


אורכו של הקורס הוא כ - 220 שעות לימוד אקדמיות והוא כולל 55 מפגשים. השיעורים נערכים בימי שישי בשעות הבוקר והם משלבים תרגול פרקטי של עקרונות עיסוי התינוקות שנלמדות.


נושאי הלימוד

 

 • שלבים בהנחיית קבוצות
 • חשיבות המגע והשפעתו
 • Bonding ומראה התינוק
 • שימוש במוזיקה ואביזרים
 • תרגילים להתפתחות מוטורית
 • בכי ועולמם הרגשי של תינוקות    
 • טכניקות עיסוי
 • פילוסופיה טיפולית
 • פתרון בעיות שכיחות
 • שפת גוף של תינוקות
 • שימוש בשמנים אתריים    
 • ועוד


סגל הוראה


מרצת הקורס היא מדריכה מוסמכת לעיסוי תינוקות, בעלת הכשרה אקדמית בפסיכולוגיה, בנטורופתיה ובפסיכותרפיה ביצירה והבעה. כמו כן, היא עוסקת בהדרכה להכנה ללידה ולהורות ראשונית וכן מנהלת פורום בתחום הלידה וההיריון.


על מוסד הלימוד


בין ההכשרות המקצועיות המגוונות שמתקיימות במ.ט.י גליל מערבי אפשר למנות קורסים בתחומי הניהול, היזמות, הטיפול וההדרכה, כגון קורס מדריכי תנועה לגיל הרך, קורס שפת גוף, קורס מדריכי אמנות בקהילה, קורס הנחיית קבוצות וקורס הקמה וניהול עסקים.


תנאי קבלה


המסלול מתאים לכל המעוניינים לקבל כלים מקצועיים בתחום עיסוי התינוקות ולבעלי זיקה לילדים.


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת גמר "מדריכי עיסוי לתינוקות" שניתנת על ידי המרכז לקידום רפואה משלימה בישראל "איזונים", והמרכז להריון, לידה והורות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מטי גליל מערבי - קורסים ולימודי תעודה, מ.ט.י גליל מערבי

כלים שיעזרו לך לבחור