רוצה פרטים על חשמלאי מוסמך בערב?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס חשמלאי מוסמך ערב

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על חשמלאי מוסמך בערב? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ערב חשמלאי מוסמך


חיפשתם קורס חשמלאי מוסמך בשעות הערב?


תשתיות החשמל נמצאות בבסיסה של התעשייה. מפעלים, פסי ייצור ומכשור אינם יכולים לתפקד ללא חשמל. חברות וארגונים טכנולוגיים שואפים לפתח כל עת את מערכות ומתקני החשמל כדי לייעל את תהליכי הייצור והתכנון. כך נוצר ביקוש רב לחשמלאים בתעשייה, כאשר דרגת החשמלאי המוסמך היא בין הראשונות והחשובות בתחום.


מבין מוסדות הלימוד שמציעים קורסי חשמלאי מוסמך, רבים עורכים תכניות שמותאמות לאנשים עובדים וכך מציעים תכניות הכשרה מקצועית בערב. הקורסים כוללים לרוב מפגש או שניים בשבוע בערבים וכך מאפשרים לטכנאים ולאנשי מקצוע לשלב בין הלימודים לעבודתם וכך לרכוש כלים לקידום הקריירה. קבלת דיפלומת החשמלאי המוסמך היא כלי חשוב שדרוג המעמד המקצועי בתחום הטכני והוא מאפשר לסלול את הדרך לתפקידי אחזקה, תכנון ופיקוח בתעשייה. את הקורסים ניתן ללמוד באזורי הארץ השונים, מהצפון ועד הדרום.

 


קורס חשמלאי מוסמך ערב במרכז הארץ

 

  • המכללה למינהל (פרישה ארצית): הקורס לחשמלאי ראשי במכללה למינהל כולל שני שיעורים שבועיים בערב. הוא נמשך כשנתיים. בית הספר לחשמל של המכללה מציע קורסים נוספים ובהם קורס חשמלאי ראשי, קורס קירור ומיזוג אוויר, קורס בקרים מתוכנתים וקורס להשלמה לחשמלאי מוסמך שמתאים לבעלי רישיון חשמלאי ראשי. יש לציין כי למוסד זה שלוחות באזורים נוספים בארץ, בירושלים, בצפון, בשרון ובדרום.

 

  • מכללת אורט סינגאלובסקי (תל אביב): הקורס כולל 1080 שעות והשיעורים בו מתקיימים פעמיים או שלוש פעמים בשבוע בערבים. הקורס מספק הכנה לבחינות של משרד הכלכלה והתעשייה. במוסד הלימוד מתקיימות מגוון הכשרות מקצועיות נוספות, בהן קורס חשמלאי מתח גבוה, קורס חשמלאי ראשי, קורס טכנאי מזגנים, קורס ממונה אנרגיה וכן מסלולים מגוונים להכשרת הנדסאים.

  


קורס ערב חשמלאי מוסמך בצפון

 

  • מכללת אורט קריית ביאליק: המכללה מציעה תכניות להכשרות הנדסאים לצד מסלולי לימודי תעודה, בהם גם קורס חשמלאי מוסמך. המסלול מתקיים בשעות הערב והמפגשים נערכים פעמיים במשך השבוע. במהלכם לומדים את כל הכלים על תחזוקה והתקנה של מערכות תעשייתיות וביתיות. הבוגרים יכולים להמשיך לקורס חשמלאי מתח גבוה וכן ללמוד בקורס מתקיני גז טבעי סוג 1.

 

  • המכללה הטכנולוגית אורט בראודה (כרמיאל): במכללה מתקיים קורס חשמלאי מוסמך בשעות הערב ובימי שישי. הקורס כולל התנסות מעשית ומעבדות לתרגול.

 

  • מכללת כנרת (עמק הירדן – סמוך לטבריה): ביחידת לימודי התעודה של המכללה מתקיים קורס בהיקף 850 שעות אקדמיות, פעמיים בשבוע בערבים וכן בימי שישי. הקורס מכין למבחני משרד העבודה.
     
  • כרמל בטיחות (חיפה): הקורס מתקיים פעמיים בשבוע בשעות הערב ואורכו כשנתיים. בחטיבת הכשרת החשמלאים של המכללה אפשר ללמוד עם בקורס חשמלאי בודק, קורס חשמלאי מתח גבוה, קורס חשמלאי מסוייג וקורס בקרים מתוכנתים.

 

 

חשמלאי מוסמך בערב באזור השרון

 

  • המכללה הטכנולוגית רופין (עמק חפר): המחלקה לחשמל של המכללה עורכת קורס חשמלאי מוסמך בו מתקיימים שיעורים בערב פעמיים בשבוע והוא מספק הכנה לקראת מבחני משרד הכלכלה והתעשייה. מוסד לימוד זה עורך קורסים מקצועיים במגוון של תחומים כגון מחשבים, בטיחות, רכב עיצוב ואחזקה.

 

 

חשמלאי מוסמך קורס ערב באזור הדרום

 

  • המכללה הטכנולוגית באר שבע: ביחידה להשתלמויות של המכללה מתקיים קורס חשמלאי מוסמך שמספק את כל הכלים לקבלת הרישיון ובו לומדים על מתקני חשמל, מערכות מיתוג, אלקטרוניקה ובטיחות בעבודה. יחידת קורסי החשמל והתעשייה מציעה גם קורס חשמלאי מתח גבוה, קורס הידראוליקה, קורס מכשור ובקרה וקורס מפעיל מערכות תעשייתיות.

  

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על חשמלאי מוסמך בערב?

רוצה לדעת יותר על חשמלאי מוסמך בערב?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד חשמלאי מוסמך בערב