לימודי הנדסאים במכללת עמל

רוצה לדעת על לימודים בנושאי הנדסאי? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על עמל - לימודי הנדסאים.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הכשרת הנדסאים במכללת עמל הישגים


כל האפשרויות להכשרת הנדסאים


להנדסאים יש תרומה משמעותית למגמת הצמיחה שעוברת התעשייה הישראלית. הם פועלים יחד עם המהנדסים וצוותי הפועלים ומתכננים, מפתחים ומטמיעים מערכות טכנולוגיות חדשות. ישנם סוגים רבים של מסלולי הכשרה להנדסאים שבאים לענות על צורכים עכשוויים חשובים בתעשייה. לימודים אלה חושפים את הסטודנטים לכלים טכנולוגיים והנדסיים ומעניקים להם את הכלים להשתלב בתפקידים מבוקשים במפעלים, בארגונים ובעולם ההייטק.


במכללת עמל הישגים מתקיימים לימודי הנדסאים בשלל תחומים. תכניות הלימוד מוכרות על ידי מה"ט ומעניקות לבוגרים דיפלומת הנדסאי ואפשרות להירשם בפנקס ההנדסאים. רשת מכללות זו מפעילה שלוחות בפרישה ארצית, ומציעה לימודי הנדסאים במרכז, בדרום ובצפון.


אלה מסלולי לימודי ההנדסאים שמוצעות במכללת עמל:


הנדסאי בניין


לימודי הנדסאי בניין מעניקים לסטודנטים ידע הנדסי וטכנולוגי בעולם ההנדסה האזרחית. הם לומדים בהרחבה על שלבי התכנון וההקמה של מבני תעשייה, מבני מגורים ותשתיות. ניתן ללמוד באחד משני מסלולי התמחות:

 

 

  • הנדסאי בניין בהתמחות ניהול בנייה: תכנית זו מכשירה את ההנדסאים לניהול של מגוון היבטים באתרי הבנייה בתפקידים שכוללים עבודה מרובה בשטח.
  • הנדסאי בניין בהתמחות תכנון בנייה: מסול המכשיר הנדסאים לתכנון ממוחשב של קונסטרוקציות ואתרי בנייה.


הנדסאי חשמל


במהלך לימודי הנדסאי חשמל לומדים בהרחבה על שיטות התכנון והתחזוקה של מערכות חשמליות לצורכים תעשייתיים ופרטיים. הסטודנטים בוחנים סוגיות בתורת הבקרה ובאלקטרוניקה וגם לומדים על מתקני החשמל השונים, על מערכות פיקוד ועל בקרים מתוכנתים. הלימודים כוללים גם תרגולים מעשיים רבים במעבדות המכללה. היקף התכנית הוא כ - 2176 שעות והם כוללים שלושה שיעורי ערב בשבוע ומפגש ביום שישי. הבוגרים מקבלים נוסף על תעודת ההנדסאי גם רישיון חשמלאי מוסמך.

 


הנדסאי מכונות רכב


לימודי הנדסאי מכונות בהתמחות רכב מכשירים את התלמידים לתפקידים מגוונים בתעשיית הרכב הישראלית. התכנית מקנה לבוגרים מיומנויות טכניות שיכולות לסייע להם להגיע לתפקידי ניהול מוסכים וייעוץ בחברות רכב. מסלול זה נפרש על פני כשלוש שנים.


הנדסאי תעשייה וניהול


לימודי הנדסאי תעשייה וניהול מעניקים לסטודנטים כלים ניהוליים וטכניים להובלה של תהליכים בארגוני תעשייה. התכנית כוללת כ - 2176 שעות לימוד ומשלבת סיורים לימודיים והתנסות בתרגילים מעשיים בתעשייה. הלימודים במוסד זה מוצעים בשני מסלולי התמחות:

 

 

  • הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות ייצור: תכנית זו מקנה ידע על תהליכי בקרה, ייצור ותפעול שמשלבים בהם טכנולוגיות נשלטות מחשב.
  • הנדסאי תעשייה וניהול בהתמחות שיווק: מגמת ההתמחות בשיווק מתמקדת בשיטות לניהול של מכירות ושיווק. התלמידים לומדים על תהליכי תמחור, על מערכות הפצה, על תמהילי מוצרים ועל הבנה של התנהגות צרכנים.


מכינה טכנולוגית להנדסאים


המכינה הטכנולוגית מתאימה למי שאינם עומדים בתנאי הקבלה ללימודי ההנדסאים. המכינה מתקיימת בשעות הערב לנוחות של תלמידים עובדים. במהלכה לומדים נושאים מרכזיים במתמטיקה ובשפה האנגלית והעברית שחיוניים ללימודי הנדסאים וגם צוברים מיומנויות למידה שיכולות לסייע בהמשך הלמידה לקבלת תואר ההנדסאי.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: עמל הישגים

כלים שיעזרו לך לבחור