רוצה פרטים על קורס חשבונאות פרקטית?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס פרקטיקה לרואי חשבון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס חשבונאות פרקטית? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חשבונאות פרקטית

 

בוגרים לא מעטים של לימודי חשבונאות מנסים למצוא התמחות בסיום לימודיהם אך מתקשים להשתלב בהצלחה בשוק, למרות שהם מחזיקים בידע רב שצברו במסגרת הלימודים. רבים מגלים שהידע הזה אינו מספיק וכי הם נדרשים להפגין ניסיון פרקטי כדי להתקבל למשרדים נחשבים. ההצפה בשוק רואי החשבון של היום מציבה קשיים נוספים בפני המתמחים לעתיד, כשכל משרה יוצרת תחרות אדירה בקרב המועמדים.


קורס פרקטיקה לרואי חשבון בא לספק כלים מעשיים שחשובים לתפקידם של אנשי המקצוע. את המיומנויות שנלמדות בקורס הבוגרים יכולים ליישם בעבודה היום יומית שלהם במשרד וגם להשתמש בהן לצורך פיתוח של קריירה עצמאית. הידע הפרקטי הנרכש במסגרת קורסי חשבונאות אלה יכול להוות יתרון גדול גם לבוגרים שמעוניינים להשתלב במשרדים גדולים ובינוניים.

 
למי מיועדים הלימודים


קורס זה מיועד לעובדים מתחילים וחסרי ניסיון בתחום החשבונאות שברצונם לצבור מיומנויות למקצוע. בין היתר הוא מתאים לרואי חשבון, למנהלי חשבונות, ליועצי מס ולחשבי שכר בתחילת דרכם, שרוצים לבסס ניסיון פרקטי שחשוב לצורך קבלה למשרות מבוקשות.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים לומדים על מגוון סוגיות פרקטיות שחשובות בעבודה היום יומית של רואי חשבון. הם מבססים כלים מעשיים מתחומים כמו הנהלת חשבונות, מיסוי ומילוי של טפסים שחיוניים כדי להעניק שירות איכותי ללקוחות משלל סוגים. כמו כן, הם בוחנים דרכים להתנהלות מול רשויות המס ולביצוע הדוחות התקופתיים הדרושים. לבסוף הם סוקרים תוכנות מחשב פיננסיות ולומדים כיצד הן יכולות לסייע לאנשי המקצוע בעבודתם.
 

מתכונת הלימוד


הקורסים מתפרשים על פני פרק זמן שבין כחודש לשלושה חודשים, סך המפגשים משתנה בין המוסדות. הקורסים מותאמים לצורכיהם של אנשים עובדים וכך מתקיימים מפגשים פעם בשבוע בשעות הערב ולעיתים גם בימי שישי בבקרים.


הקורסים שמים דגש על עשייה פרקטית ועל התנסות של התלמידים במיומנויות הנלמדות דרך סדנאות ותרגולים כיתתיים של העבודה על תוכנות המחשב הייעודיות לרואי חשבון. חלק מהמסלולים עורכים גם מפגשים עם רואי חשבון ומומחים נוספים בתחום כדי לחשוף את המשתתפים לנעשה בשוק. בחלק מהקורסים, המשתתפים גם צריכים להכין פרויקט מסכם סמוך לסיום ההכשרה ובו להגיש תיק ביקורת של חברה.

 
נושאי הלימוד

 

 • חישוב הכנסה חייבת
 • מיסוי יחיד
 • שירות לקוח
 • הצהרת הון ודוח שנתי
 • בניית תלוש שכר
 • פתיחת תיקים ברשויות
 • הצגת דוח חברה
 • שבח מקרקעין ורווח הון
 • מעקב אחר שומה
 • פונקציות במערכת שע"מ
 • פתיחת עסק עצמאי    
 • הנהלת חשבונות עצמאיים    
 • ועוד


תנאי קבלה


לקורס יכולים להתקבל בעלי ניסיון אקדמי ומקצועי בתחום החשבונאות, בעדיפות לבוגרי לימודי חשבונאות במוסד מוכר. בחלק מהמוסדות התכנית פתוחה לסטודנטים שעודם במהלך הלימודים וגם לבוגרי מסלולים בהתמחות חשבונאות, כגון לימודי מנהל עסקים בהתמחות חשבונאות.


נוסף על כך, יכולים ללמוד בקורס חשבי שכר, יועצי מס ומנהלי חשבונות מנוסים שמעוניינים להעשיר את ארגז הכלים הפרקטי שלהם. במוסדות מסוימים נדרשים התלמידים להשתתף במכינה בתחומי הנהלת החשבונות ובניית תיקי הביקורת.

 
תעודה


למשתתפים אשר עומדים בהצלחה בכל חובות הקורס מוענקת תעודת גמר מטעם מוסד הלימוד.


מוסדות

 

 

 • בר אילן - קמפוס לימודי תעודה (רמת גן): בקמפוס מתקיים קורס פרקטיקה בחשבונאות שהיקפו 88 שעות לימוד אקדמיות והוא כולל 22 מפגשים. השיעורים נערכים באחד מערבי השבוע ובימי שישי. במוסד הלימוד מתקיימות עוד שלל הכשרות מקצועיות בתחומים כמו ניהול, כלכלה ופיננסים, שבאות לסייע למשתתפיהן לפתח את הקריירה שלהם.

 

 

 • המסלול האקדמי המכללה למינהל - המכון ללימודי המשך (ראשון לציון): במכון ללימודי המשך של המכללה למינהל מציעים קורס פרקטיקה לרואי חשבון ובו כ - 20 שעות לימוד שמתפרשות על פני ארבעה מפגשים. מוסד הלימוד עורך קורסים נוספים כמו למשל קורס דירקטורים, קורס ניהול סיכונים תפעולי וקורס תקינה בינלאומית IFRS.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס חשבונאות פרקטית?

רוצה לדעת יותר על קורס חשבונאות פרקטית?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס חשבונאות פרקטית