רוצה פרטים על קורס ליהוק?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מלהקים - ליהוק שחקנים

רוצה לדעת על קורס ליהוק? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות, לרבות איפה אפשר ללמוד, תנאי קבלה למסלולים השונים, מלגות, מה העלויות ועוד. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ליהוק לתכניות בידור וריאליטי


מוצאים את שי חי וטילטיל הבאים


הן גורמות לנו לצחוק, מרגשת אותנו ונחקקות לנו בזיכרון. הדמויות שאנחנו רואים על מסך הטלוויזיה, בין אם הן מופיעות בסדרת דרמה או בתכנית הריאליטי החדשה יכולות לגרום לנו לחוש הזדהות ואפילו "להתמכר" לתכנית ולשוב אליה שבוע אחרי שבוע.


חלק חשוב מתהליך ההפקה הוא מציאת הדמות המושלמת. בתעשיית המדיה הישראלית יש פריחה של תכניות ריאליטי, שבה הטאלנטים יכולים להכריע את הצלחת התכנית ואת אהדת הצופים. מי שתפקידם למצוא את האנשים הפשוטים שיכולים להפוך פורמט פשוט ללהיט הם המלהקים. הם פועלים בענפי הקולנוע, הטלוויזיה, הניו מדיה והפרסום ומהווים חלק חשוב ביותר בתחילת כל הפקה חדשה.


קורס ליהוק בא להכשיר את הדור הבא של המלהקים לענפי התקשורת בישראל. התכנית מקנה כלים פרקטיים באיתור ובמציאה של כישרונות ומסייעת לבוגרים להשתלב בהפקות כגון דרמות, פרסומות וסדרות ריאליטי בערוצי המדיה השונים.

 


למי מיועדים הלימודים


קורס זה מיועד למעוניינים להשתלב בעולם המדיה כמלהקים, בין אם לקולנוע, לתכניות ריאליטי ולדרמה בטלוויזיה ובין אם לקמפיינים בתחום הפרסום. המסלול מתאים במיוחד לאנשים יצירתיים, שמצטיינים בתקשורת בין אישית ובעבודה עם אנשים ושבקיאים במגמות ובטרנדים האחרונים של התקשורת המקומית והעולמית.


תכנית הלימודים


לאורך הקורס המשתתפים בוחנים לעומק את שלבי יצירת תכניות ואת חשיבותם של המלהקים להצלחתן. הם לומדים על תפקידם של הסקאוטרים, או מאתרי המתמודדים ודנים בדרכים לאבחון ולמיפוי של דמויות שמותאמות לדרישות התכנית ולמטרותיה. הם שמים דגש מיוחד על ז'אנר הריאליטי ועל המאפיינים הייחודיים שלו בעולם המדיה של היום.


לאחר מכן הם סוקרים טכניקות לביצוע של אודישנים מוצלחים ולזימון המועמדים אליו. כמו כן הם רוכשים כלים מתחום התחקירנות ולומדים לבצע תחקירי עומק שחיוניים לתהליך הליהוק. נוסף על כך הם דנים בהתנהלות ובעבודה נכונה מול שאר אנשי הצוות בהפקה כגון במאים ומנהלי תוכן.


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס משתנה בין מוסדות הלימוד ואורכו לרוב כחודשיים וחצי. המפגשים מתקיימים פעם בשבוע, בדרך כלל בשעות הערב. השיעורים מורכבים מהרצאות עיוניות ומתרגילים מעשיים בכיתה, לצד הרצאות אורח של מלהקים ואנשי תקשורת. כמו כן התלמידים לוקחים חלק בפרויקט מעשי במסגרתו הם מתנסים בפועל בליהוק דמויות לתכניות מסוגים שונים.


נושאי הלימוד

 

 • שלבים בליהוק לתכניות
 • מלהקים בסדרות דרמה
 • ליהוק לפרסומות
 • יחסים בין תוכן ומלהקים
 • ביצוע תחקירי עומק
 • זימון מועמדים לאודישנים
 • סקאוטרים ומלהקים
 • התפתחות ז'אנר הריאליטי
 • ביצוע נכון של אודישן
 • בעלי התפקידים בתקשורת
 • הגשת תכניות לשידור    
 • עבודה מול במאים ומפיקים    
 • ועוד


תנאי קבלה


כדי להתקבל למסלול זה המועמדים צריכים ברוב המקרים לעבור ראיונות קבלה אישיים או בחינות מיון. בדרך כלל אין צורך בניסיון קודם בליהוק והקורס מתאים גם לחסרי ניסיון בענפי התקשורת שמעוניינים להשתלב בתחום לראשונה.

 


תעודה


משתתפים אשר משלימים בהצלחה את כל החובות במהלך הקורס זכאים לקבל בסיומו תעודת גמר שניתנת מטעם מוסד הלימוד.


מוסדות

 

 

 • מייק מדיה - Make Media: היקפו של קורס הליהוק בבית הספר הוא כעשרה שבועות. כמו כן מתקיימים מסלולים מגוונים ללימודי תעודה בתחומי המדיה השונים. בין הקורסים המתקיימים במוסד הלימוד נמנים קורס הפקת מדיה, קורס ניהול תוכן באינטרנט, קורס שדרנות וקורס מנהלי מדיה חברתית.


אתם בטח מעוניינים לשמוע איפה עוד אפשר ללמוד את הקורס, מתי נערכים ימים פתוחים וכמה עולה התכנית. נציגי השירות האישי שלנו כאן כדי לענות על כל שאלה, כך אפשר לקבל את כל המידע במהירות ובקלות וכך למצוא את הקורס שהכי מתאים לכם.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס ליהוק?

רוצה לדעת יותר על קורס ליהוק?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור