קורס בדיקת תוכנה בלימודי המשך הטכניון עזריאלי קמפוס ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס בדיקת תוכנה בלימודי המשך הטכניון עזריאלי קמפוס ירושלים

קורס בודקי תוכנה TCQA בטכניון לימודי המשך ועזריאלי לימודי המשך קמפוס ירושלים


מצוינות בתוכנה


מוצרים רבים בחיי היום יום שלנו מבוססים על תוכנה, ביניהם נוכל למצוא כמובן את האינטרנט, אבל גם מוצרי תקשורת, מערכות כלכליות, מכשור רפואי ואפילו כלי תחבורה. בודקי תוכנה הם אנשי מקצוע שתפקידם לתכנן ולבצע בדיקות שנועדו למצוא תקלות או בעיות בתוכנות לפני שהן יוצאות לשוק. עליהם לעמוד בסטנדרטים גבוהים של איכות כדי להבטיח שהתוכנות עובדות בצורה המיטבית אצל הלקוחות. הם גם חייבים להתעדכן בשכלולים הטכנולוגיים החדישים ביותר.


קורס בודקי תוכנה בטכניון עזריאלי לימודי המשך מספק את כל הכלים והידע המקצועי שדרוש בענף הבדיקות האוטומטיות והידניות. התכנים במסלול מעודכנים לצרכים ולדרישות של שוק התוכנה והבוגרים יכולים להשתלב במגוון תפקידים בחברות פיתוח תוכנה בתעשייה. יש לציין שקורס זה מיועד לנשים בלבד.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס תוכנה זה מכירים את הכלים והשיטות מעולם פיתוח ובדיקת התוכנה. הם לומדים על השלבים בתהליך הבדיקה ועל התוצרים שמשמשים לדיווח על תקלות. לאחר מכן, הם מכירים מערכות שונות לבדיקת תוכנה, כמו למשל WEB, QuickTest Professional, או כלי הקוד הפתוח Selenium. בהזדמנות זו הם מתנסים גם בכתיבה בשפת HTML ובשפת SQL. בהמשך, הם דנים בבדיקות שמותאמות במיוחד לתחומים ספציפיים, כמו לוגיסטיקה וניהול מלאי או ענף ההייטק. גם מתרגלים גם בדיקות למובייל דרך עבודה עם אפליקציות מוכרות ומגוון מכשירים.


מתכונת הלימוד


קורס בודקי תוכנה בטכניון עזריאלי לימודי המשך נמשך כ - 5 חודשים וכולל כ - 200 שעות לימוד אקדמיות. השיעורים, שמתקיימים בשעות אחר הצהריים, כוללים הרצאות עיוניות לצד תרגולים מעשיים של החומר הנלמד. המשתתפים מקבלים ליווי אישי לאורך הקורס ועוברים גם הכנה מקיפה לקראת בחינת ההסמכה דרך סימולציות ופתירת מבחנים קודמים. הם גם עורכים פרויקט יישומי שבא לדמות את העבודה בפועל בתחום בדיקת התוכנה.


נושאי הלימוד

 

 • בדיקות עבור מוצרי WEB
 • NETWORKING לבודקי תוכנה
 • בדיקות עומסים ב - LoadRunner 
 • בדיקות אוטומטיות בעזרת Selenium 
 • כלי QUICKTEST PROFFESIONAL
 • תהליכי בדיקות ב - HP Quality Center    
 • מערכת ERP
 • תכנות בשפת VBS 
 • כתיבת תסריטי בדיקה
 • שאילתות בשפת SQL
 • טכניקות בדיקות למובייל    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


קמפוס לימודי ההמשך של הטכניון ועזריאלי ממוקם בעיר ירושלים והוא פרי שיתוף פעולה בין שני המוסדות. במוסד זה מתקיימים מגוון קורסים להכשרה מקצועית בענפי הטכנולוגיה, הניהול, המחשבים, העיצוב והפרמאצבטיקה. המסלולים משלבים בהם התנסות מעשית לצד למידה עיונית וכך הם מתאימים לעובדים שרוצים לרכוש מיומנויות חדשות או לעבור הסבה.


תנאי קבלה


לקורס בודקי תוכנה בטכניון עזריאלי לימודי המשך מתקבלים מועמדים בעלי רקע וניסיון בהפעלת מערכות הפעלה חלוניות. כחלק מתנאי הקבלה יש לעבור גם ראיון קבלה במוסד הלימוד, לבחינת מידת ההתאמה למסלול. מסלול זה מתאים למי שמעוניינים להשתלב בתעשייה כבודקי תוכנה. הוא יכול להתאים גם לבודקים מתחילים שברצונם להרחיב את סל הכלים המקצועי וכן למעוניינים לעבור הסבה מקצועית לתחום בדיקות התוכנה.

 

תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל דרישות המסלול מקבלים תעודת גמר, שמוענקת על ידי הטכניון לימודי המשך ועזריאלי לימודי המשך בירושלים. בוגרים שעוברים בהצלחה את מבחן ההסמכה הבינלאומי לבדיקת תוכנה זכאים לקבל גם דיפלומה "ISTQB Foundation Level", שניתנת מטעם הארגון הבין לאומי ISTQB.

עוד מסלולי לימוד - עזריאלי - לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים