רוצה פרטים על קדרות?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי קדרות - ללמוד ליצור

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קדרות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קדרות, ללמוד ליצור ... למי זה מתאים? כמה זה עולה? איך מתחילים?

אוהבים עבודות קרמיקה? רוצים לדעת לייצר כדים וחרסינות מעוטרות? בואו ללמוד קדרות. אמרתם אומנות, יצירתיות ויצירה, אמרתם קדרות. רבים מאיתנו מחפשים למלא את עצמנו בשעות הפנאי, ואין כמו יצירה אומנותית והתעסקות עם משהו שאנו אוהבים כדי לתרום לנפש.

למה כדאי לי ללמוד?


קדרות נלמדת ברמות, מסגרות ומסלולים שונים. ניתן ללמוד לשם תעודה, העשרה או סדנת קדרות פשוטה. פיסול, קדרות או קרמיקה יכולים להילמד במסגרות ומסלולי הכשרה ארוכים ומקצועיים, המיועדים לאלה המעוניינים לפתח קריירה מקצועית בתחום זה, בין אם זה בעיסוק באמנות או בהוראת אמנות. כפי שציינו קיימים מסלולים פחות מורכבים למי שרוצה פיתוח כישרון ועיסוק לרוח ולנפש.


בלימודי קדרות ילמדו אתכם כיצד לעבוד על האובניים ותקבלו הדרכה צמודה. תקבלו הרבה מאוד הדגמות ותראו אט אט כיצד הופך חומר חסר צורה לכלי יפה שכשתעטרו אותו יקבל נופך מרשים נוסף. בקורסים יתרגלו איתכם ויתנו לכם להתנסות.


בהתחלה תלמדו את הטכניקה ורק בהמשך מתחילים להיות יצירתיים. מתחילים מהיסודות, הכנת החומר, תרגול של התנועות הראשוניות ודרכים מועדפות להציב את הידיים ולייצב את החמר.
בהמשך מיצרים צורות בסיסיות. ברגע שהן יופיעו, תוכלו להתחיל לעטר בשיטות שונות.

מהו משך זמן הלימודים?


מסגרת הלימודים היא בדרך כלל שיעור המתקיים פעם בשבוע. משך כל שיעור הוא בין שעתיים לשלוש.

כמה זה עולה?


המחיר לקורס הוא בין 500- 800 ₪ לחודש בסדנאות השונות. המחיר משתנה לפי רמת המקצועיות ומטרת הקורס. הסכום כולל את כל החמרים, הצבעים והשריפות.

היכן לומדים?

 

  • המכללה האקדמית ספיר - לימודי חוץ (שער הנגב) - במרכז ללימודי חוץ של המכללה האקדמית ספיר מתקיימים קורס מבוא בתחום זה וכן קורס למתקדמים, שמיועד לבעלי ניסיון בעבודה בחומר ואובניים.

 

  • מכון אבני (תל אביב) - במכון אבני מתקיים קורס פיסול קרמי שבו לומדים לעומק על טכניקות פיסול בחימר. היקף הקורס הוא 28 מפגשים.

 

  • המכללה האקדמית תל חי - המכון לאמנויות - המכון מציע תכנית תלת שנתית לתעודה במחלקה לקרמיקה, וכן מסלול ארבע שנתי שמשלב לימודים אקדמיים בתכנית ללימודים רב תחומיים.

 

  • מכללת ’מנשר לאמנות’ (תל אביב) - בה קיימת מחלקה לאמנות פלסטית המפעילה מסלול לציור ופיסול. ניתן להשתתף בקורסים בשעות הערב, והסטודנטים מתנסים אף בעבודה עצמאית בבית, ותוך כדי כך רשאים להשתמש בציוד בית הספר ולהיעזר בתומכי הוראה.

 

  • המכללה האזורית צפת - מוסד להשכלה גבוהה, המציע מגוון מסלולי לימודים. המכללה ממוקמת במבנה עתיק במרכז העיר צפת. את הלימודים תבצעו במסגרת בית היוצר - בית הספר לאומנות של מכללת צפת.

 

  • בצלאל - האקדמיה לאמנות ועיצוב בירושלים - במוסד מכובד זה פועלת המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית, ובה ניתן להתמחות בקדרות. המסלול כולל עבודה רבה בסטודיו תוך כדי הלמידה התיאורטית.

 

  • בצלאל - היחידה ללימודי חוץ (ירושלים) - האקדמיה בצלאל בירושלים מפעילה יחידה ללימודי תעודה שבה מתקיימת גם תכנית ללימודי תעודה באמנות קרמית.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קדרות?

רוצה לדעת יותר על קדרות?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קדרות