קורס פסיכומטרי ב - smart

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על smart פסיכומטרי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פסיכומטרי במכון SMART

מכון SMART הוקם על ידי קבוצה של מומחים בתחום החינוך ושם דגש על קידום הנגישות להשכלה הגבוהה לכלל חלקי האוכלוסייה בארץ. המכון מאפשר לימודים בקורסי הכנה לקראת הפסיכומטרי על בסיס שכר לימוד שפוי וזול יותר משאר המכונים בארץ. המכון רואה חשיבות רבה בתרגול חומר הלימוד ומאפשר לתלמידים להתחיל לתרגל מוקדם ככל האפשר לשם הגשת יתרון על שאר הנבחנים.

 

קורס הפסיכומטרי בנוי בצורה הדרגתית ומאפשר לכל תלמיד להשתלב והצליח. כשבועיים לפני תחילת הקורס מתקיים קדם קורס הכולל רענון בנושאים רבים. כמו כן, בקורס הרענון מתקיימת בחינה הקובעת את רמתו של כל תלמיד ובכך ניתנת אפשרות לשים דגש בחלקים בהם התלמיד חלש יותר.

 

בסוף הקורס מתקיים מרתון הכולל 5 סימולציות של בחינות בתנאי זמן הזהים לבחינה הפסיכומטרית. המרתון מאפשר לתלמידים להביא את המיומנויות והידע שלהם לרמת גבוהה ביותר ולהגיע מוכנים לבחינה.

 

 

כל תלמיד הנרשם לקורס מקבל ספרי הכנה, מילונים בעברית ובאנגלית לתרגול אוצר המילים, כרטיסיות לשינון המילים וגישה למערכת התרגול והלימוד של המכון באינטרנט. כל חומר הלימוד מתעדכן על בסיס שוטף ובהתאם לבחינה הפסיכומטרית האחרונה שפורסמה.

 

לוח הזמנים של הקורס גמיש ומאפשר לשלב עבודה בזמן הלימודים. הקורס מתקיים במהלך 9.5 שבועות כאשר ב-4 שבועות הראשונים מתקיים שיעור אחד בשבוע ובשאר השבועות מתקיימים שני שיעורים בשבוע. הקורס מציע את כמות המפגשים ושעות הלימוד הגדולה ביותר בתחום ההכנה לבחינה הפסיכומטרית.

 

שכר לימוד לקורס ידוע כשכר הנמוך יחסית משאר המכונים. המכון מעניק הנחה של 20% לפחות מהמחירים הנהוגים בתחום לחיילים משוחררים. זאת ועוד, תלמידים אשר לא יהיו מרוצים מן הציון שקיבלו בבחינה הפסיכומטרית זכאים לקורס חוזר ללא כל תשלום נוסף.
 

Smart! פועלת כיום ב- 19 סניפים ברחבי הארץ: י-ם, ת"א, ראשל"צ, רחובות, פ"ת, כ"ס/רעננה, נתניה, חדרה, עפולה, חיפה, קריות, טבריה, הודיות, כרמיאל, נהריה, בית שמש, אשקלון, אשדוד וב"ש.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.