קורס Linux בהתמחות דבאופס בהאקר יו HackerU

קורס Linux בהתמחות דבאופס בהאקר יו HackerU

קורס לינוקס - ניהול שרתי לינוקס עם התמחות בכלי Devops ב - HackerU
 

המסלול אינו פעיל


לינוקס היא מערכת הפעלה מבוססת קוד פתוח, אשר חברות גדולות כמו IBM, אמזון, שירותי הדואר האמריקאי וחברות גדולות נוספות ברחבי העולם בוחרות לעשות בה שימוש. הסיבה לכך היא עוצמתה וגמישותה של המערכת, המסוגלת לפעול הן על גבי שרתים גדולים במיוחד, והן על המגוון הרחב ביותר של מבנים ממוחשבים (סוגי מעבדים שונים, טלפונים ניידים, שעונים ועוד). גם משתמשים פרטיים מסוימים מעדיפים לעבוד עם מערכת לינוקס, הנחשבת למוגנת יותר מפני וירוסים, ומוצעת בחינם. טכנולוגיה זו נתמכת על ידי חברות רבות בתעשיית המחשוב, ובהן HP, IBM, סאן, מיקרוסיסטמס, נובל ועוד, והיא נשענת על קהילת משתמשים ערנית וגדולה.


קהל יעד


קורס לינוקס שמתקיים בהאקריו מתאים לאנשים המחזיקים ברקע בתחום התקשורת וה - System, וכן לחסרי רקע ולמעוניינים לעבור הסבה לתחום הלינוקס וה - DevOps.


תכנית הלימודים

מסלול זה מעניק למשתתפיו התנסות בתוכנות לינוקס נפוצות בהן Ubuntu, OpenSuSe ו - Centos, שהן מערכות הפעלה חינמיות המבוססות קוד פתוח. בהמשך, הם לומדים על יכולות טכנולוגיות של מערכת ההפעלה בהן תכונות פנים מערכתיות, רשתות, הקמה של שרתים וניהול אדמיניסטרטיבי בלינוקס.

 

תלמידי המסלול מתמחים בשיטת דבאופס (DevOps) ולומדים על ניהול שיתופי פעולה בין עובדי IT לבין מפתחי תוכנה ליצירת הליכי יצירת תוכנה אמינים ומהירים. כמו כן, הם שמים דגש על שפת התכנות הפופולרית פייתון ואפשרויות הפיתוח שהיא מספקת.

 

  • קראו על תחומי לימוד נוספים בענף ההייטק

 

מתכונת הלימוד

הלמידה מתבצעת בכיתה ובה מחשב לכל תלמיד, ובאמצעות הרצאות פרונטאליות, תרגול, סימולציות ומטלות בית להגשה. סך השעות הכולל הוא 495 שעות אקדמיות ועוד כ - 20 שעות אקדמיות. הקורס נמשך כ - 14 חודשים. שיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע, בשעות הערב.


תנאי קבלה, מלגות ודרישות אקדמיות

תנאי הקבלה לקורס לינוקס בהאקר יו הם מעבר פגישת ייעוץ וראיון אישי עם יועצי לימודים מטעם האקריו. מוסד הלימוד מציע מלגת לימודים בסך של כ - 7,000 שקלים בשכר הלימוד למי שעוברים בהצלחה את שלב המיון. כמו כן, המשתתפים זכאים לקבל החזר כספי אם הם לא עוברים את שלב המיון.

 

 


סגל ההוראה

מרצה הקורס הוא מוסמך בתחום התוכנה החופשית ולינוקס בהתמחות בענפים כגון סייבר, אבטחת מידע, מערכות ליבה ומערכות קריטיות ומחשוב ענן. הוא מספק שירותים לזרועות הממשל, לגופים פיננסיים ולחברות ביטוח וכן לתעשייה הביטחונית בתחום שילוב אבטחת מידע, סייבר והגנה על מערכות.

 

על מוסד הלימוד

 

בהאקריו מתקיימות מגוון של הכשרות בתחומי המחשבים וההייטק, ביניהן קורס פיתוח דוט נט, קורס חוויית משתמש, קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ולמובייל, קורס סייבר ואבטחת מידע, קורס מאסטר DBA, קורס אנימציה בתלת ממד, קורס שיווק באינטרנט וקורסים נוספים, אשר מכשירים את המשתתפים להשתלבות בתעשיית ההייטק במבחר תפקידים מבוקשים.


תעודות ואפשרויות תעסוקה

 

במסגרת המסלול מתקיימת הכנה מעשית למבחני הסמכה בין לאומיים LPI1 + LPI2 שהם מהמוכרים והמבוקשים בתחום. בתחום הקורס מקבלים תעודת גמר "מנהלי שרתי לינוקס" מטעם האקריו. 

 

למידע נוסף לחצו: האקריו | HackerU