קורס פסיכומטרי בבית ספר חרשן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על חרשן - פסיכומטרי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה לפסיכומטרי בבית הספר חרשן

 

הבחינה הפסיכומטרית הינה אחד מן המרכיבים העיקריים הנדרשים על מנת להתקבל ללימודי השכלה גבוהה. מדובר במבחן מאתגר וארוך הכולל שלושה סוגי פרקים – אנגלית, עברית ומתמטיקה. הרמה הנדרשת במסגרת הבחינה איננה תלויה בידע או הבנת הנלמד אלא ביכולת הנבחן להתמודד עם לחץ זמן והבנת השאלות שלפניו.

 

כמו כן, במשך השנים התפתחה תעשיית לימודי ההכנה למבחן הפסיכומטרי בקצב מסחרר. בהתאם לכך עולה מדי שנה רמת הבחינות הנערכות על ידי המרכז הארצי להערכה. אי לכך, רובם המכריע של הנבחנים העומדים בפני הבחינה הפסיכומטרית נעזרים בקורסי הכנה (85% בשנה האחרונה).

 

קורסי הכנה אלו מסייעים לנבחנים הצעירים לעבור את הבחינה בהצלחה. במהלך הקורסים עוברים התלמידים סימולציות הזהות לבחינה הפסיכומטרית ונחשפים הם לרמה הדרושה על מנת לעמוד בבחינה בהצלחה. כמו כן, מתמודדים התלמידים עם שאלות ברמות הקושי השונות ומקבלים סיוע ותמיכה בנושאים בהם הם חלשים.

 

 

מדוע ללמוד לקראת הבחינה הפסיכומטרית בבית הספר "חרשן"?

 

בית הספר "חרשן", הממוקם במרכז תל אביב (ליד כיכר רבין), נחשב למוסד מוביל המכין נבחנים רבים מדי שנה. במסגרת בית הספר פועלות גם מגוון תוכניות להשלמה ושיפור ציוני הבגרות. הלימודים לבחינה הפסיכומטרית, בבית הספר חרשן, מעניקים לתלמידים סיוע צמוד מצד צוות מורים מומחים.

 

בית הספר "חרשן" מכיר בכך כי האויב הגדול ביותר של הנבחן בבחינה הפסיכומטרית הינו הפחד מהלא נודע. אי לכך, דגש מיוחד שם בית הספר על הכנת התלמידים לשאלות הזהות ככל הניתן לבחינות הפסיכומטריות העדכניות ביותר. כמו כן, בית הספר "חרשן" רואה באמרה "קשה באימונים קל בקרב" את הבסיס להצלחת התלמיד.

 

המבחנים אשר נערכים בבית הספר כתובים ברמה גבוהה יותר ממבחני המרכז הארצי לבחינות ולהערכה, הגוף האחראי על כתיבת הפסיכומטרי. באופן זה, התלמידים מוכנים למבחן הפסיכומטרי ברמה בלתי מתפשרת, וזוכים להצלחה בבחינה הלכה למעשה. זאת ועוד, מיקומו הנוח של בית הספר, במרכז תל אביב, מאפשר גישה אליו מכל אזור גוש דן בתוך זמן קצר.

 

בנוסף, נערכים בבית הספר חרשן גם קורסים להכנה לבגרות במגוון מקצועות, למעוניינים בהשלמת בגרויות.

 

מלגות

 

בית הספר חרשן מעניק מלגות של עד 25% לתלמידים הבאים בשעריו. מלגות אלו מחולקות בהתאם לקריטריונים שונים כגון חיילים משוחררים, תלמידים המעוניינים להתקבל לפקולטות יוקרתיות (משפטים, רפואה וכדומה), תלמידים השואפים לציון פסיכומטרי של 630 ומעלה ועוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית ספר חרשן - קורסי הכנה לבגרויות ולפסיכומטרי

כלים שיעזרו לך לבחור