אנקורי בגרות - שיפור בגרויות

רוצה לדעת על לימודים בנושאי הכנה לבגרות? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אנקורי לבגרות.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


אנקורי בגרות

 

מה החשיבות ממוצע הבגרות שלכם?

 

בחינות הבגרות הן חלק בלתי נפרד מתקופת הנעורים שלנו וימי בית הספק התיכון, אך מי שלא למד מספיק בתיכון, נאלץ לחזור על חלק מהמבחנים גם בשנות העשרים ואפילו השלושים לחייו... כיום, כמעט בלתי אפשרי להתקבל ללימודים אקדמיים ללא תעודת בגרות מלאה (זה אפשרי בעיקר באוניברסיטה הפתוחה), וכמובן שאין מה לדבר על קבלה לחוגים המבוקשים (משפטים, פסיכולוגיה, מחשבים, מנהל עסקים ועוד) ללא ממוצע בגרות גבוה.

 

אז מה עושים כל אלה שאין להם תעודת בגרות מלאה או שיש להם ממוצע שלא מספיק להם על מנת להתקבל לחוג המבוקש? משלימים בגרויות כמובן! יש כיום לא מעט מוסדות לימודים המכינים לקראת מבחני הבגרות השונים והנתונים מראים (כמו במקרה של הלימודים למבחן הפסיכומטרי) שמי שמשתתף בקורס הכנה משפר בדרך כלל את הציון שלה במידה רבה יותר מאשר נבחנים שלא השתתפו בקורס הכנה.

 

אנקורי בגרות ופסיכומטרי הוא אחד מבתי הספר הללו בהם ניתן להשלים בגרויות והוא ללא ספק בין בתי הספר המובילים בתחום חשוב זה.

 

כמה מילים על רשת אנקורי

 

מבין כל מוסדות הלימוד המכינים לקראת הבגרויות, רשת אנקורי היא אולי המפורסמת והוותיקה ביותר. רשת אנקורי נוסדה בשנת 1948, עם קום המדינה, ונחשבת כיום לאחת מרשתות החינוך הגדולות בישראל.

 

ניתן ללמוד ברשת זו לקראת כל בגרויות החובה וכן לקראת בגרויות רשות רבות. רשת אנקורי מציעה לקהל הרחב מגוון של קורסי הכנה לבגרות ברמה הגבוהה ביותר ובהתאם לדרישות משרד החינוך.

 

ניתן ללמוד באנקורי לקראת מבחני בגרות במתמטיקה, אנגלית, הבעה, אזרחות, היסטוריה, פיזיקה, כימיה ועוד. ניתן לעשות קורס בודד וניתן גם ללמוד "במשרה מלאה" לקראת כל מבחני הבגרות. יש לא מעט תלמידים אשר עזבו את התיכון הרגיל ופשוט משלימים את כל הבגרויות ברשת אנקורי ואף מוציאים ציונים גבוהים מאוד (לא פחות מאשר הנבחנים האינטרנים).

 

הלימודים ברשת אנקורי מתעדכנים מדי שנה על ידי משרד החינוך במקביל לשאר התיכונים בישראל ולמעשה רשת אנקורי משמשת כתיכון לכל דבר. אנקורי היא רשת ארצית הפרושה מהצפון ועד הדרום - בכל רחבי הארץ (בין היתר בנהריה, חיפה, תל אביב, ראשון לציון, ירושלים, רעננה, חולון, באר שבע ועוד).

 

 

מדוע כדאי ללמוד לבגרות באנקורי?

 

אין כל ספק כי הרוב המכריע של התלמידים הלומדים באנקורי מצליחים לשפר את ציוני הבגרות שלהם במידה ניכרת ולכן מוסד לימודים זה הוא כה פופולארי. המורים באנקורי הם מצוינים ומגוונים, בקיאים בכל תחומי הבגרויות ובנוסף ללימודים הרגילים גם מקפידים לתת טיפים רבים לקראת ההכנה הנפשית והמנטאלית למבחן.

 

מתקני הלימוד הם ברמה הגבוהה ביותר, ובנוסף יש באנקורי מחלקת מחקר ופיתוח הפועלת באופן מתמיד לשיפור קורסי ההכנה השונים. אין כל ספק כי המדובר באחד ממוסדות הלימוד המובילים בישראל בתחום ההכנה למבחני הבגרות ולפסיכומטרי.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אנקורי פסיכומטרי, קורס פסיכומטרי אנקורי, קורסי הכנה לבגרות

כלים שיעזרו לך לבחור