קורס ניהול פיננסי במכללת פסגות

שירות אישי - צור קשר
קורס ניהול פיננסי במכללת פסגות

קורס ניהול פיננסי (Capital management) - מכללת פסגות

 

בשוק כה תחרותי בעל אופי המשתנה לעיתים קרובות, יכולתו של עסק לשרוד תלויה רבות בדרכי ההתנהלות הפיננסית שלו. רבים הם בעלי העסקים המוצאים את עצמם קורסים תחת נטל המטלות או כבולים בכיבוי שריפות, כך שניהול פיננסי הכולל תגובה מהירה ונבונה של העסק נותרים בגדר חלום רחוק מאוד. ניתן לומר שניהול פיננסי נבון מושתת ברובו על מספר עקרונות יסוד. אם ההטמעה של העקרונות הללו נעשית בצורה הנכונה ביותר, ניתן להמשיך ולפתח את העסק ואת הניהול הפיננסי שלו למחוזות נוספים, מעמיקים וארוכי טווח יותר.


מגזר העסקים הבינוניים והקטנים הוא השולט במשק ומהווה קרוב ל - 99% מסך כל העסקים בישראל. העסקים הללו רגישים ביותר לשינויים תכופים במצב הכלכלי ורבים מהם נאלצים לעמוד מול אתגרי הישרדות מורכבים. אחת הסיבות לכישלונם של עסקים רבים נולדת כתוצאה מפער שלילי בהון חוזר. לשם כך, יש ללמוד את תורת הניהול הפיננסי הנכון, אשר יגדיל את סיכוייהם להתגבר על התנאים המשתנים בשוק, ולהביאם למצב של שגשוג והצלחה.


קורס ניהול פיננסי מקנה למשתתפיו ידע נרחב בכל הקשור להשקעות וניהול סיכונים. קורס זה הינו חיוני ביותר בעבור משקיעים פרטיים, מנהלי חברות ובעלי תפקידים ניהוליים. כיום, לימודי פיננסים מקיפים את רוב תחומי העניין האישיים והעסקיים, בשל כך, ידע פיננסי יסייע בהתמודדות עם שאלות כלכליות וסוגיות פיננסיות מאתגרות.

 

היכן לומדים?

 

הקורס נערך בסניפים בערים רחובות ורמת גן. כמו כן, ניתן ללמוד במתכונת מקוונת (אונליין).


תכנית הלימודים


הקורס מקנה למשתתפיו הבנה מעמיקה בענפי ההשקעות והפניה, ומנחה אותם כיצד להתנהל באופן יעיל כדי לסייע להם לנהל כסף ביעילות. בקורס משולבים תכנים עיוניים עם שיעורים מעשיים, שבהם מתנסים בפועל בנושאים כגון תכניות חיסכון, מכשירים פיננסיים, ומיסוי, ומתוודעים לדפוסי המחשבה של המשקיעים הגדולים בעולם ולמטרותיהם.
 

מתכונת הלימוד


קורס ניהול פיננסי שמציעה מכללת פסגות כולל שמונה מפגשים במתכונת של לימודי ערב, הנערכים אחת לשבוע.


נושאי הלימוד

 • תקנות המס.
 • תכניות חיסכון.
 • קרנות השקעה.
 • קרנות השתלמות.
 • מכשירים פיננסיים.
 • יחסים פונדמנטליים.
 • קביעת מחיר יעד כלכלי למניה.
 • ועוד.

  

תנאי קבלה


הקורס מיועד לכל המעוניינים לרכוש כלים בתחום הפיננסי, אין צורך בניסיון קודם בפיננסים כדי להתקבל למסלול. קהל היעד הינו:

 • חיילים משוחררים, זוגות צעירים, שכירים, ועצמאיים.
 • המעוניינים להבין את פעילות המערכת הפיננסית ולחסוך, כדי להשיב את השליטה הפיננסית לחייהם.
 • המתעניינים בענפי הפנסיה, החסכונות, וקרנות ההשתלמות.


תעודה


בתום הקורס מוענקת לבוגרים תעודת הסמכה מטעם מכללת פסגות.


אפשרויות תעסוקה


בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בעולם הפיננסי ובשוק ההון במגוון רחב של תפקידים. העולם הפיננסי מכיל אפשרויות תעסוקה רבות: החל מניהול כספים או ייעוץ השקעות, דרך ניהול תמחור, ייעוץ עסקי או אסטרטגי ועד לניהול פיתוח עסקי. נוסף על כך, יוכלו הבוגרים לפנות לקריירה של הנחיית סדנאות בתחום הפיננסי או לחלופין ללוות מנהלים שונים ובכירים בתחום ההתנהלות הפיננסית של הארגון אשר אליו הם שייכים.

 

על מוסד הלימוד


מכללת פסגות הינה מוסד לימודי תעודה במקצועות כגון שוק ההון, יזמות עסקית ונדל"ן. מכללה זו הוקמה בשנת 2005, כאשר מאז ועד היום למדו במכללת פסגות סטודנטים רבים אשר רכשו הכשרה מקצועית וכלים מעשיים אשר סייעו להם להשתלב בשוק העבודה הישראלי במגוון משרות נחשקות. קורסים נוספים המתקיימים במכללה כוללים יזמות והשקעות נדל"ן, וניהול תיק השקעות עצמאי.

למידע נוסף לחצו: מכללת פסגות