קורס ניהול פיננסי במכללת פסגות

רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי פיננסים לתעודה? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על פסגות - קורס ניהול פיננסים.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול פיננסי (Capital management) - מכללת פסגות

 

תנו לכסף לעבוד במקומכם


בשוק כה תחרותי בעל אופי המשתנה לעיתים קרובות, יכולתו של עסק לשרוד תלויה רבות בדרכי ההתנהלות הפיננסית שלו. רבים הם בעלי העסקים המוצאים את עצמם קורסים תחת נטל המטלות או כבולים בכיבוי שריפות, כך שניהול פיננסי הכולל תגובה מהירה ונבונה של העסק נותרים בגדר חלום רחוק מאוד. ניתן לומר שניהול פיננסי נבון מושתת ברובו על מספר עקרונות יסוד. אם ההטמעה של העקרונות הללו נעשית בצורה הנכונה ביותר, ניתן להמשיך ולפתח את העסק ואת הניהול הפיננסי שלו למחוזות נוספים, מעמיקים וארוכי טווח יותר.


מגזר העסקים הבינוניים והקטנים הוא השולט במשק ומהווה קרוב ל - 99% מסך כל העסקים בישראל. העסקים הללו רגישים ביותר לשינויים תכופים במצב הכלכלי ורבים מהם נאלצים לעמוד מול אתגרי הישרדות מורכבים. אחת הסיבות לכישלונם של עסקים רבים נולדת כתוצאה מפער שלילי בהון חוזר. לשם כך, יש ללמוד את תורת הניהול הפיננסי הנכון, אשר יגדיל את סיכוייהם להתגבר על התנאים המשתנים בשוק, ולהביאם למצב של שגשוג והצלחה.


קורס ניהול פיננסי מקנה למשתתפיו ידע נרחב בכל הקשור להשקעות וניהול סיכונים. קורס זה הינו חיוני ביותר בעבור משקיעים פרטיים, מנהלי חברות ובעלי תפקידים ניהוליים. כיום, לימודי פיננסים מקיפים את רוב תחומי העניין האישיים והעסקיים, בשל כך, ידע פיננסי יסייע בהתמודדות עם שאלות כלכליות וסוגיות פיננסיות מאתגרות.


תכנית הלימודים


קורס ניהול פיננסי מטעם מכללת פסגות הוא קורס מרתק המהווה את הפתח הישיר לעולם ההשקעות, תעודות הסל, קרנות הנאמנות וניהול הכספים החשובים ביותר שלנו כגון פנסיה, השתלמויות וכספים הנמצאים תחת פיקודם וניהולם של הבנקים ובתי ההשקעות השונים. בקורס נחשפים הסטודנטים למודלים רבים שהוכיחו את עצמם במשך שנים בשווקים הפיננסיים הגדולים ביותר שקיימים היום. מטרת הקורס הינה להקנות אסטרטגיות השקעה פונדמנטליות, להוביל את הסטודנטים להשקעות בחברות איכותיות, לספק את הכלים הדרושים על מנת לנהל בחוכמה את כספי החיסכון וליצור עתיד פיננסי טוב יותר בעבורם.


מתכונת הלימוד


קורס ניהול פיננסי שמציעה מכללת פסגות נמשך כשמונה מפגשים במתכונת של לימודי ערב, הנערכים אחת לשבוע ומסתכמים בכ - 24 שעות לימוד אקדמיות.


נושאי הלימוד

 

  • יסודות המימון
  • בקרה ניהולית
  • מטרות הפירמה
  • עסקאות עתידיות   
  • ועוד

 

 

על מוסד הלימוד


מכללת פסגות זהו מוסד ציבורי מוביל וותיק בישראל בכל הנוגע ללימוד שוק ההון, יזמות עסקית ונדל"ן. מכללה זו הוקמה בשנת 2005, כאשר מאז ועד היום למדו במכללת פסגות למעלה משלושים אלף סטודנטים שרכשו הכשרה מקצועית וכלים מעשיים אשר סייעו להם להשתלב בשוק העבודה הישראלי במגוון משרות נחשקות.

 

תנאי קבלה


הקורס מיועד לכל המעוניינים לרכוש כלים בתחום הפיננסי, אין צורך בניסיון קודם בפיננסים כדי להתקבל למסלול.


תעודה


בתום הקורס מוענקת לסטודנטים הבוגרים תעודת הסמכה מטעם מכללת פסגות.


אפשרויות תעסוקה


בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בעולם הפיננסי ובשוק ההון במגוון רחב של תפקידים. העולם הפיננסי מכיל אפשרויות תעסוקה רבות: החל מניהול כספים או ייעוץ השקעות, דרך ניהול תמחור, ייעוץ עסקי או אסטרטגי ועד לניהול פיתוח עסקי. נוסף על כך, יוכלו הבוגרים לפנות לקריירה של הנחיית סדנאות בתחום הפיננסי או לחלופין ללוות מנהלים שונים ובכירים בתחום ההתנהלות הפיננסית של הארגון אשר אליו הם שייכים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת פסגות

כלים שיעזרו לך לבחור