קורסים במחשבים ותכנות בעזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורסים במחשבים ותכנות בעזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים

קורסי מחשבים ותוכנה בעזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים


עזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים עורכים מגוון של קורסים בתחומי המחשבים והתוכנה. חלק מן הקורסים מכשירים את התלמידים לקראת השתלבות בתפקידים מבוקשים בתחום ההייטק והתוכנה ומציעים הכנה למבחני הסמכה בין לאומיים. קורסים אחרים מאפשרים למשתתפים להכיר תוכנות ויישומים מובילים שבהם משתמשים בענפי ההדמיה, ההנדסה והעיצוב. הקורסים יכולים להתאים הן לעובדים מנוסים שרוצים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי והן למעוניינים בהסבה מקצועית לענף המחשבים, שקיימת בו היום דרישה מרובה לעובדים איכותיים.


מרבית הקורסים בתכנות כוללים תרגולים פרקטיים שדרכם המשתתפים יכולים לצבור ניסיון מעשי במיומנויות הנלמדות. המסלולים השונים מותאמים להתפתחויות האחרונות בתעשייה והם חושפים לטכנולוגיות חדשות, למתודולוגיות עבודה מובילות ולכלים טכניים חדשניים שבהם משתמשים היום במשק.


מסלולי הלימוד


הקורסים בתחום המחשבים שנלמדים בעזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים כוללים:


קורס בדיקות תוכנה


בעזריאלי לימודי המשך קמפוס ירושלים ניתן ללמוד בקורס בדיקות תוכנה שמעניק למשתתפיו את הכלים להשתלבות בתחום ה - QA. המסלול מכין את התלמידים לקראת מבחן ההסמכה הבין לאומי ITCB שמוכר בעשרות מדיניות ומאפשר למי שעוברים אותו לפעול מול חברות ברחבי העולם. במהלך הקורס לומדים על השינויים הרבים שמתחוללים בכלי הבדיקות ומכירים את השיטות החדשניות ביותר לבדיקה. כמו כן, לומדים על מגוון המערכות שבהן נדרשות בדיקות וסוקרים את הצורכים של לקוחות בשוק התוכנה.


המסלול נפרש על פני כ - 200 שעות לימוד אקדמיות ואורכו הוא כחמישה חודשים. שיעורים מתקיימים אחר הצהריים פעמיים בשבוע. הקורס מתאים לעובדים מנוסים בתחומי התכנות והפיתוח, הוא מיועד למי שברצונם להשתלב כבודקי תוכנה בתעשייה, למעוניינים לעבור הסבת מקצוע לתחום בדיקות התוכנה וכן לבודקים מתחילים שמעוניינים לשכלל את סל הכלים המקצועי שברשותם. תנאי הקדם לקורס כוללים ראיון אישי וניסיון במערכות הפעלה חלונאיות.


קורס אבטחת מידע


מוסד הלימוד מציע את המסלול השלם להכשרה באבטחת מידע TCSA, קורס רב תחומי שמקנה ידע נרחב בתחום ההגנה על מידע עסקי ומערכות מחשבים ומכשיר את בוגריו לתפקידי מנהלי אבטחת מידע, מנהלי רשתות ואנשי תקשורת מחשבים. הידע בשלושת הענפים הללו פותח מגוון של אפשרויות תעסוקה בפני בוגרי התכנית. הקורס מכין את המשתתפים לקראת מבחנים חיצוניים לקבלה של שלוש הסמכות בין לאומיות בתחום: MCSA, CCNA ו - CCSA. לאורך הקורס נלמדות סוגיות מתקדמות בשכבות שונות של אבטחת המידע, כגון שרתים ותחנות של מיקרוסופט, ציוד תקשורת של חברת סיסקו וציוד של חברות צ'קפוינט ו - websense. הם מכירים פתרונות טכנולוגיים שבהם משתמשים בארגונים גדולים בשוק ההייטק כדי למניע זליגות של מידע ולבנן אתרי אינטרנט.
הקורס מיועד לבעלי הבנה של אנגלית טכנית ושליטה באינטרנט ברמת משתמשים. הוא כולל כ - 55 מפגשים שנערכים פעמיים בשבוע בערבים במתכונת נוחה לשילוב עם עבודה. היקפו של הקורס הוא כ - 8 חודשים.


קורס אוטוקאד בסיסי


קורס אוטוקאד בסיסי שנלמד בקמפוס ירושלים מאפשר למשתתפיו להכיר את אחד הכלים המבוקשים בתחום ההדמיה והתכנון הממוחשב. הוא מתאים למעצבים, לשרטטים, לאדריכלים ולמהנדסים בתחומים כגון מכונות וחשמל, שמעוניינים לקדם את כישורי השרטוט הטכני שברשותם וכך לייעל את עבודתם. התכנית מקנה לתלמידיה מיומנויות שימוש בתוכנה ברמה תפעולית בסיסית ובמהלכו לומדים ליצור שלל סוגי אובייקטים, לערוך אותם ולהפיק בעזרתם שרטוטים איכותיים ומקצועיים. בקורס זה נכללות כ - 80 שעות לימוד אקדמיות והוא נפרש על פני כארבעה חודשים. שיעורים מתקיימים אחר הצהריים, אחת לשבוע.


קורס רוויט

 

אדריכלים, מהנדסים ומעצבים שמעוניינים להכיר תוכנה מבוקשת להדמיה יכולים ללמוד בקורס רוויט שנערך בקמפוס ירושלים. הקורס חושף לשיטות הפעלת התוכנה ולשימוש בפונקציות השונות שלה לאורך תהליך העיצוב. במהלך התכנית לומדים על הכלים המגוונים שמציעה תוכנת revit לתכנון ממוחשב ולמאגר של מידע כולל על המבנים שמתלווה לשרטוט, מקשר בין כל החלקים במבנה וכך מציע מענה מקיף ומדויק ללקוחות. המסלול מתאים גם למשתמשים חדשים בתוכנת רוויט שברצונם לשפר את היכולות שלהם לשימוש בתוכנה כדי לייעל את עבודתם השוטפת. התכנית מיועדת לבעלי ידע בעיצוב ובנהלי שרטוט שבקיאים בשימוש במערכות הפעלה ובמחשבים. הוא כולל כ - 18 מפגשים, היקפו הוא כ - 72 שעות לימוד אקדמיות שנפרשות על פני כארבעה חודשים. המסלול משלב תרגולים מעשיים שבהם מתנסים בהפקה של הדמיות שונות בתוכנת רוויט.

עוד מסלולי לימוד - עזריאלי - לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים