קורס רוויט בעזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך בירושלים

שירות אישי - צור קשר
קורס רוויט בעזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך בירושלים

קורס רוויט בסיסי בעזריאלי לימודי המשך והטכניון לימודי המשך בירושלים - קורס Revit


משרטטים את הדרך להצלחה


שרטוטים הם חלק בלתי נפרד מתהליך התכנון והבנייה, משרטוט יסודות של מבנה חדש ועד לתכנון חללים פנימיים בעת עיצוב מחדש של דירה. שרטוט יעיל ומדויק יכול לסייע רבות לאנשי המקצוע להבין את תהליך העבודה ואף לעזור בחיסכון של זמנים ועלויות דרך איתור מוקדם של לקויות וכשלים, עוד לפני היציאה לשטח. השרטוט גם מאפשר להתאים ככל שניתן את המבנה או המוצר המוגמר לצורכים ולשאיפות של הלקוחות, דרך הצגה של הדמיות וזוויות שונות של הפרויקט.


אחת התוכנות המוכרות ליצירה של שרטוטים מקצועיים היא תוכנת רוויט (Revit) אשר באמצעותה אפשר לתכנן במרחב התלת ממדי ולהפיק תכניות, חתכים, רשימות ופרטים במהירות ובקלות רבה יחסית. תוכנה זו מקנה יתרון משמעותי לאנשי המקצוע שמשתמשים בה שכן היא מאפשרת להם לחסוך בזמנים לאורך תהליך התכנון, משלבי תכנית העבודה ועד להדמיות הממוחשבות והיא מציעה להם מעטפת יעילה שמותאמת לצורכיהם. היום, רוויט היא תוכנה פופולרית במגוון של משרדים וניתן למצוא אותה כמעט בכל סטודיו לאדריכלות, לעיצוב או להנדסה אזרחית.


עזריאלי לימודי המשך והטכניון - לימודי חוץ והמשך מציעים קורס רוויט בסיסי, שמאפשר למשתתפיו לרכוש מיומנויות עבודה לתכנון ולשרטוט תלת ממדי. המסלול מתאים במיוחד למהנדסים, לאדריכלים, למעצבים ולעובדים נוספים שנדרשים לקרוא וליצור שרטוטים במסגרת עבודתם והוא מספק להם את הכלים לפיתוח ולקידום הפרויקטים שלהם. הקורס מיועד גם למי שאינם מנוסים בשימוש בתוכנה והוא שואף לספק כלים בסיסיים ליצירה של פרויקטים שיכולים לסייע לשכלל את העבודה ולקדם אותה.

 

 

תכנית הלימודים


משתתפי הקורס מכירים את ממשק תוכנת רוויט ולומדים על כלים בסיסיים שדרכם ניתן ליצור שרטוטים והדמיות. תחילה הם בוחנים כיצד ליצור פרויקטים ראשונים, לערוך אובייקטים ולעבוד עם מבטים וקירות. בהמשך, הם מתוודעים לכלים מתקדמים יותר לעבודה דו ממדית ברוויט ובוחנים את השלבים השונים להכנה של תכניות עבודה מקצועיות, כפי שנדרש בתחומי ההנדסה, האדריכלות והעיצוב.


מתכונת הלימוד


תכנית זו כוללת כ - 72 שעות לימוד אקדמיות, היא מחולקת ל - 18 מפגשים אשר מתקיימים אחת לשבוע. המסלול מתקיים בקמפוס עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה בירושלים, רמת בית הכרם. במהלך הקורס המשתתפים משלבים בין שיעורים עיוניים לבין תרגילים מעשיים שונים שבהם הם יכולים להתנסות בפועל בשימוש בתוכנה.


נושאי הלימוד


בין שלל הנושאים שנלמדים במהלך הקורס ניתן למנות את התחומים הבאים:

 

  • כלים לעבודה מול קירות
  • עבודה עם אובייקט בסיסי
  • מבטים - Project Views
  • יצירת פרויקט ראשון בתוכנה   
  • כלים דו ממדיים
  • ממשק תוכנת רוויט
  • עריכה של אובייקטים   
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי המשך של עזריאלי והטכניון מפעילה קורסים ותכניות לימודי תעודה רבות, שמותאמים לצורכים העכשוויים של שוק העבודה הישראלי. הקורסים עוסקים בנושאים כגוון ניהול, טכנולוגיה, מחשבים ועיצוב והם מתמקדים בכלים שחשובים להצלחה בשוק של היום. המסלולים מותאמים לצורכים של אנשים עובדים והם מיועדים הן לעובדים שמעוניינים לקדם את הקריירה הנוכחית שלהם והן למי שמחפשים לעבור הסבה מקצועית לענף מבוקש חדש.


בין הקורסים אשר נלמדים ביחידה אפשר למצוא קורס עיצוב פנים לתעודה, קורס קריאת תכניות בנייה, קורס שיווק דיגיטלי, קורס הנחיית קבוצות הורים, קורס אבטחת מידע, קורס בדיקות תוכנה, קורס יזמות נדל"ן, קורס שמאות מקרקעין, קורס ניהול משאבי אנוש, קורס פיתוח מנהלים, קורס ניהול פרויקטים בבניה ומסלולים נוספים. מסלולים אלה משלבים במהלכם עבודה מעשית דרך תרגילים ומטלות, במטרה לחשוף את המשתתפים לאתגרים עכשוויים במשק ולסייע להם לצבור ניסיון עוד במהלך הקורס.


תנאי קבלה


מועמדים המעוניינים להתקבל למסלול זה נדרשים להיות בעלי ידע קודם וניסיון מעשי בעבודה עם מערכות הפעלה וכם ידע ברמה בסיסית בעיצוב ובנהלי שרטוט. מועמדים שיש ברשותם ידע קודם בשימוש בתוכנת אוטוקאד לשרטוט יכולים לקבל יתרון בקבלה לקורס. מסלול זה מיועד בעיקר לאדריכלים, למעצבים ולמהנדסים שמעוניינים ללמוד להפיק שרטוטים תלת ממדיים ודו ממדיים בעזרת התוכנה, כאשר הוא מתאים גם למשתמשים חדשים שאין ברשותם היכרות קודמת עם תוכנת רוויט.

 

תעודה


למשתתפים אשר משלימים בהצלחה את כל דרישות הקורס ניתנת תעודת גמר על ידי הטכניון לימודי המשך וחוץ ועזריאלי - לימודי המשך.

עוד מסלולי לימוד - עזריאלי - לימודי המשך והטכניון לימודי המשך קמפוס ירושלים